KUP PLAN TRENINGOWY
plany treningowe
i dietetyczne
Wojciech - Przed Wojciech - Po Wojciech schudł 7 kg „Cierpliwość, wytrwałość i pot to kombinacja sukcesu“.
Szymon - Przed Szymon - Po Szymon schudł 19 kg „Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych. Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie“.
Radosław - Przed Radosław - Po Radosław schudł 8 kg „Nigdy nie mów „nigdy”, ponieważ granice takie jak strach są zazwyczaj tylko iluzją“.
Paweł - Przed Paweł - Po Paweł schudł 30 kg „Brak wiary powoduje, że ludzie boją się przekraczać swoje granice, a ja uwierzyłem w siebie“.
Przemysław - Przed Przemysław - Po Przemysław schudł 10 kg „Cena sukcesu to ciężka praca, poświęcenie i determinacja do tego, by niezależnie od tego, czy w danej chwili wygrywamy, czy przegrywamy, dawać z siebie wszystko“.
Mateusz - Przed Mateusz - Po Mateusz schudł 8 kg „Zanim coś osiągniesz, musisz czegoś od siebie wymagać“.
Mateusz - Przed Mateusz - Po Mateusz schudł 23 kg „Sukces to suma niewielkiego wysiłku powtarzanego codziennie“.
Paweł - Przed Paweł - Po Paweł schudł 24 kg „Nigdy nie akceptuj ograniczeń. Jeśli jest coś, co chcesz zrobić, nie ma żadnego powodu, dla którego miałoby Ci się to nie udać“.
Krzysztof - Przed Krzysztof - Po Krzysztof schudł 10 kg „Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie“.
Kamil - Przed Kamil - Po Kamil schudł 6 kg „Ludzki umysł jest niepokonany. Nigdy nikt nie powinien mówić, że nie możesz biec szybciej albo skakać wyżej“.
Jakub - Przed Jakub - Po Jakub schudł 30 kg „Najważniejszym i największym triumfem człowieka jest zwycięstwo nad samym sobą“.
Dominik - Przed Dominik - Po Dominik schudł 3 kg „Uwierz, że możesz, a już będziesz w połowie drogi“.
Bartłomiej - Przed Bartłomiej - Po Bartłomiej schudł 8 kg „Aby osiągnąć sukces, Twoje pragnienie powinno być większe niż Twój strach przed porażką“.
Agnieszka - Przed Agnieszka - Po Agnieszka schudła 4 kg „Z kamieni rzucanych Ci pod nogi buduj schody, które poprowadzą Cię jeszcze wyżej“.
Wojciech - Przed Wojciech - Po Wojciech schudł 37 kg „Każdy zawsze trafia na jakieś przeszkody. Kiedy się pojawią, nie myśl o tym, że to już koniec drogi. Zastanów się, jak je pokonać“.
Rafał - Przed Rafał - Po Rafał schudł 13,5 kg „Znajdź w sobie motywację, która pomoże Ci wystartować. Z czasem stanie się ona nawykiem, który pozwoli Ci wytrwać“.