Michał - Przed Michał - Po Michał schudł 19 kg „Wszyscy mamy marzenia. Aby się spełniły, potrzeba dużo determinacji, zaangażowania i wysiłku“.
Kamil - Przed Kamil - Po Kamil schudł 25 kg „W życiu nie osiągniesz zbyt wiele, jeżeli będziesz pracować tylko w te dni, kiedy akurat czujesz się świetnie“.
Mateusz - Przed Mateusz - Po Mateusz schudł 30 kg „Do sukcesu nie ma windy. Wejście tylko schodami“.
Mateusz - Przed Mateusz - Po Mateusz schudł 15 kg „Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach... zacznij robić przysiady“.
Karol - Przed Karol - Po Karol schudł 25 kg „Gdy na Twojej drodze pojawi się wiele przeszkód, nie pozwól byś Ty sam był jedną z nich“.
Dawid - Przed Dawid - Po Dawid schudł 8 kg „Każdy mistrz był kiedyś kandydatem, który się nie poddał“.
Artur - Przed Artur - Po Artur schudł 12 kg „Jest tylko jedna rzecz, która sprawia, że osiągnięcie celu staje się niemożliwe: strach przed porażką“.
Norbert - Przed Norbert - Po Norbert schudł 12 kg „Im trudniejsze było zwycięstwo, tym większa radość z wygranej!“.
Grzegorz - Przed Grzegorz - Po Grzegorz zwiększył masę ciała o 2 kg „Wszystkie nasze marzenia mogą się spełnić, jeśli tylko będziemy mieli odwagę za nimi iść“.
Piotr - Przed Piotr - Po Piotr schudł 20 kg „Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału, tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień!“.
Grzegorz - Przed Grzegorz - Po Grzegorz schudł 10 kg „W drodze po sukces jest znacznie więcej porażek niż małych zwycięstw. Zamiast się na to obrażać, weź to pod uwagę i przygotuj się do drogi“.
Wojciech - Przed Wojciech - Po Wojciech schudł 11 kg „Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć“.
Wojciech - Przed Wojciech - Po Wojciech schudł 7 kg „Cierpliwość, wytrwałość i pot to kombinacja sukcesu“.
Szymon - Przed Szymon - Po Szymon schudł 19 kg „Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych. Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie“.
Radosław - Przed Radosław - Po Radosław schudł 8 kg „Nigdy nie mów „nigdy”, ponieważ granice takie jak strach są zazwyczaj tylko iluzją“.
Paweł - Przed Paweł - Po Paweł schudł 30 kg „Brak wiary powoduje, że ludzie boją się przekraczać swoje granice, a ja uwierzyłem w siebie“.
Przemysław - Przed Przemysław - Po Przemysław schudł 10 kg „Cena sukcesu to ciężka praca, poświęcenie i determinacja, by niezależnie od tego, czy w danej chwili wygrywamy, czy przegrywamy, dawać z siebie wszystko“.
Mateusz - Przed Mateusz - Po Mateusz schudł 8 kg „Zanim coś osiągniesz, musisz czegoś od siebie wymagać“.
Mateusz - Przed Mateusz - Po Mateusz schudł 23 kg „Sukces to suma niewielkiego wysiłku powtarzanego codziennie“.
Paweł - Przed Paweł - Po Paweł schudł 24 kg „Nigdy nie akceptuj ograniczeń. Jeśli jest coś, co chcesz zrobić, nie ma żadnego powodu, dla którego miałoby Ci się to nie udać“.
Krzysztof - Przed Krzysztof - Po Krzysztof schudł 10 kg „Uczyń z każdej przeszkody swoją szansę na osiągnięcie wyznaczonego celu“.
Kamil - Przed Kamil - Po Kamil schudł 6 kg „Ludzki umysł jest niepokonany. Nigdy nikt nie powinien mówić, że nie możesz biec szybciej albo skakać wyżej“.
Jakub - Przed Jakub - Po Jakub schudł 30 kg „Najważniejszym i największym triumfem człowieka jest zwycięstwo nad samym sobą“.
Bartłomiej - Przed Bartłomiej - Po Bartłomiej schudł 8 kg „Aby osiągnąć sukces, Twoje pragnienie powinno być większe niż Twój strach przed porażką“.
Agnieszka - Przed Agnieszka - Po Agnieszka schudła 4 kg „Z kamieni rzucanych Ci pod nogi buduj schody, które poprowadzą Cię jeszcze wyżej“.
Rafał - Przed Rafał - Po Rafał schudł 13,5 kg „Znajdź w sobie motywację, która pomoże Ci wystartować. Z czasem stanie się ona nawykiem, który pozwoli Ci wytrwać“.