Natalia schudła 6 kg w 2 miesiące
„Żadne wymówki nie mogą być ważniejsze od Twoich marzeń“

 

Mam na imię Natalia, mam 21 lat. Dzięki Fabryce Siły spełniłam swoje marzenie. Moja przygoda z siłownią zaczęła się w listopadzie 2018 roku. Trenowałam do grudnia, ale moja sylwetka się nie zmieniała, ponieważ nie miałam diety. Zdecydowałam się na dietę od Fabryki Siły, ponieważ widziałam przemiany wielu ludzi.

 

 

Chciałam wyglądać zdrowiej i być bardziej energiczna. Moja wcześniejsza dieta nie wyglądała zbyt dobrze. Jadłam dużo kebabów, uwielbiałam jeść słodycze i fast foody. Czułam się cały czas senna, brak energii, brak motywacji do czegokolwiek...

 

 

Nie zauważyłam żadnych efektów, kiedy zaczęłam odżywiać się zdrowiej. Jadłam więcej kalorii, niż potrzebowało moje ciało, aby schudnąć. Nie miałam deficytu kalorycznego. Dopiero dieta od Fabryki Siły pomogła mi w tym. Była tania, a przede wszystkim posiłki były szybkie w przygotowaniu. Kiedy stosuję dietę, wstaję wyspana, jestem pełna energii i mam ochotę żyć.

 

 

W diecie od Fabryki Siły ceniłam to, że miałam stały kontakt z ekspertami. To, że było wszystko rozpisane – cała lista zakupów, całe makro. Widzę, że moja sylwetka zmienia się z tygodnia na tydzień i mam chęć walki o nią. Zawsze marzyłam o tym, żeby wyglądać ładnie i zgrabnie.

 

Chcesz motywować innych?