Grzegorz schudł 12 kg w 3 miesiące
„Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki“

 

Ostatni rok się bardzo zapuściłem, brzuch mi urósł. Głównie przez siedzący tryb życia, ponieważ jestem studentem informatyki. Cały czas praca przy komputerze, nie patrzyłem na to, co jadłem, często pizza, kebab, piwo. Byłem szerszy, grubszy, spojrzałem w końcu w lustro i stwierdziłem, że tak nie może być. Muszę się zmienić. Na początku semestru wybrałem się na siłownię, ćwiczyłem, ale zamiast chudnąć, jeszcze tyłem. Myślałem, że ćwicząc częściej, uzyskam lepszy rezultat, ale tak nie było.

 

 

O Fabryce Siły dowiedziałem się już rok temu, patrząc na metamorfozy innych, jak potrafili się zmienić. Ja powiedziałem sobie: „Ja nie dam rady?”. Wszedłem na stronę, wszystko było bardzo intuicyjne, mogłem ustalić plan dostosowany do siebie. Dostałem maila, że w ciągu najbliższych kilku dni otrzymam plan. Okazało się, że 2 dni później mogłem już ćwiczyć. Determinację i cel zawsze miałem, ale brakowało mi wiedzy, a dzięki portalowi Fabryka Siły mogłem połączyć jedno z drugim i efekt był znakomity.

 

 

Teraz widzę całkowicie inną osobę. Jeszcze 3 miesiące temu byłem grubym chłopakiem. Teraz podobam się sobie. Jestem zadowolony z efektów i to jest świetne. Po zakończeniu planu zrobiłem kilka fajnych fotek, wrzuciłem je na Facebooka, znajomi naprawdę byli w szoku, jak to zrobiłem, jak to możliwe. Wtedy pokazałem im, jak to wszystko wyglądało od początku, że to nie jest trudne. Byli tak zmotywowani, że od razu, jeszcze tego samego dnia, zarejestrowali się, wybrali plan, i teraz czekam właśnie na ich efekty. Zobaczymy, czy im się też tak uda. Mam na imię Grzegorz. Jestem studentem. Odniosłem sukces!

 

 

 

Chcesz motywować innych?