Ewelina schudła 22 kg w 6 miesięcy
„Sukcesu nie mierzy się liczbą pucharów, ale tym, jaki dystans musiałeś przebyć, aby dotrzeć do miejsca, w którym jesteś“

 

Jestem Ewelina, schudłam 22 kg, zmieniłam swoje życie. Zawsze miałam determinację do tego, by schudnąć, by dobrze wyglądać, ale brakowało mi do tego po prostu wiedzy. Fabryka Siły dała mi tę wiedzę i z moją determinacją osiągnęliśmy prawdziwy sukces. Byłam dzieckiem fast foodów, coca-coli, odżywiałam się najczęściej gotowymi produktami. Moja sylwetka była nieatrakcyjna, trudno było mi nawet kupić ulubione ubrania.

 

 

Przez pierwszy miesiąc trenowałam sama, nie widziałam żadnych efektów, chciałam mieć wysportowaną sylwetkę, ale nie wiedziałam, jak tego dokonać. Postanowiłam poszukać profesjonalistów.

 

 

 

Ta strona spodobała mi się dlatego, że nie trzeba nigdzie wychodzić, nie trzeba się umawiać z trenerami, a tak naprawdę przy moim stylu życia trudno byłoby mi wygospodarować czas wtedy, kiedy trener jest dyspozycyjny. Myślałam, że najciężej będzie wytrwać na diecie, że będę chodzić głodna.

 

 

Kiedy dostałam plan, byłam pełna euforii. Chciałam sprawdzić, jak to będzie, czy wytrwam, i tak naprawdę dałam sobie tydzień. Po tym czasie zauważyłam już pierwsze efekty i to było moją motywacją do dalszych działań. Udało mi się zrzucić 22 kg w ciągu pół roku. Tak naprawdę musiałam zmienić całą garderobę.

 

 

Osoby, które śmiały się ze mnie, mówiły, że nie dam rady, gdy zobaczyły moje efekty po miesiącu współpracy, same zaczęły stosować diety. Ci, którzy najbardziej mi dokuczali, są już po metamorfozie. Ogromną radość sprawia mi to, że jestem motywacją dla innych.

 

Chcesz motywować innych?