Kuba
„Istnieją dwa typy bólu: ten, który może Cię złamać, i ten, który może Cię zmienić. Ból na treningu to słabość opuszczająca Twoje ciało! To fundament Twojej transformacji i progresu. Im więcej go zniesiesz, tym trudniej będzie Ci zaakceptować myśl o porażce“

 

Trenuje już ponad 10 lat. Byłem zawodnikiem tenisowym od 6. roku życia. Siłownia pojawiła się jako dodatek na wzmocnienie uderzenia, na polepszenie sprawności. Pierwszy raz o Fabryce Siły usłyszałem, kiedy zaczęły się pojawiać takie obrazki motywujące. Kolega pokazał mi, jak wygląda profil na stronie internetowej, gdzie już założył sobie konto. Stwierdziłem, że to jest bardzo przejrzysty plan, bardzo fajnie coś takiego mieć, można mieć to w telefonie i na komputerze, i to mnie jakoś przekonało.

 

 

Najbardziej podobało mi się to, że nie musiałem aż tak skupiać się na robieniu swoich planów czy na poprawianiu swojego treningu, bo pomagali mi w tym eksperci. Dzięki współpracy z Fabryką Siły zyskałem lepszą sylwetkę, co za tym idzie – lepsze samopoczucie, pewność siebie, na pewno przyczyniło się to do poszerzenia mojej wiedzy z zakresu treningu, z zakresu dietetyki, poprawiło to moje predyspozycje, jeżeli chodzi o bycie trenerem.

 

 

Jakie osiągnąłem rezultaty sam, mogę powiedzieć, że dobre, a z Fabryką Siły były bardzo dobre albo znakomite. Kiedy patrzę w lustro, myślę o całej drodze, którą przeszedłem, co osiągnąłem, czy było warto, było warto – od razu powiem. Myślę, co mogę jeszcze osiągnąć, co mnie czeka, ile wspaniałych rzeczy, jeżeli dalej będę ciężko pracował nad swoją sylwetką i się nie poddam. Mam na imię Kuba, jestem studentem, rozwijam się jako trener i jako model. Osiągam sukces.

 

 

Chcesz motywować innych?