Przemysław schudł 10 kg w 5 miesięcy
„Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do pokonania“

 

Fabryka Siły nauczyła mnie systematyczności, ciężkiej pracy oraz tego, że jeśli czegoś bardzo pragniemy, możemy to osiągnąć. Moja przygoda ze sportem zaczęła się jak u każdego chłopaka, od dziecka biegałem za piłką od rana do aż się ściemni. Ale przygoda z siłownią zaczęła się przez wpływ osób trzecich. Zawsze byłem otyły i spotykałem się z mnóstwem komentarzy na temat mojego wyglądu.

 

 

Pewnego razu przyjechałem po świętach od mamy do pracy i kolega powiedział: „Słuchaj, ty jesteś coraz grubszy i grubszy, no, Stary, chyba coś trzeba z tym zrobić”. Faktycznie, trochę nie mogłem tej nocy zasnąć. Myślałem, co z tym zrobić, zacząłem kombinować na własną rękę, szukałem diety w internecie, ale nie funkcjonowało to dobrze w moim przypadku, schudłem, przytyłem, schudłem, przytyłem, aż w końcu trafiłem na Fabrykę Siły. Pierwsze efekty zauważyłem po 3 tygodniach, moja sylwetka zaczynała się zmieniać, fala ekscytacji, wow, rzeczy, których nie spodziewałem się, że mogą się stać, i to w tak krótkim czasie. Wołam moją żonę przed lustro: „Chodź, zobacz” – napiąłem się w lewo, prawo – „Zobacz, czujesz, czujesz?”.

 


Eksperci z Fabryki Siły pomogli mi praktycznie w całej mojej przemianie, nie byłem zapoznany w żaden sposób z tematem fit, z siłownią, z dietą, a otrzymałem pełne wsparcie. Dostałem plan treningowy i plan dietetyczny. Jestem raczej wybredny kulinarnie, przez większość życia trzymałem się z daleka od warzyw, miałem możliwość wybrania tego, co lubię, czego nie lubię. Postanowiłem, że spróbuję kilka rzeczy, nie chcę ich od razu skreślać. I myślałem, że nie lubię brokułu, a teraz uwielbiam brokuł. Pierwszy raz, kiedy jadłem brokuł, moja żona nagrała film i wysłała go mojej mamie. Kiedy otrzymałem dietę, byłem zaskoczony, że dieta może być smaczna.

 

Na co dzień mieszkam w Niemczech, gdzie nie wszystkie polskie produkty, np. twaróg, są dostępne, ale istnieje cała baza wymienników na stronie, i jeżeli coś jest niedostępne w sklepie, mogę to wymienić na inny produkt, bez żadnej konsekwencji, że coś zrobiłem źle.

 


Plan treningowy był ułożony w taki sposób, żebym mógł wykonać go ze sprzętem, który mam, bo trenuję w piwnicy. Z braku czasu nie mam możliwości chodzić na siłownię. Plan jest tak ułożony, że mogę kompleksowo wykonać pełen trening, który przynosi efekty, z których jestem bardzo zadowolony.


Aplikacja Fabryki Siły to super sprawa, w każdym miejscu mogłem z niej skorzystać, jeśli część ćwiczeń była niejasna, po prostu przeczytałem 2 linijki z aplikacji i mogłem dalej kontynuować trening.


Z każdą wątpliwością lub problemem zwracałem się do Ekspertów, kontaktowałem się przez panel użytkownika na portalu, otrzymywałem odpowiedź rzetelną, jasną i zrozumiałą.


Znajomi i rodzina zareagowali bardzo pozytywnie. Każdy, kto mnie zobaczył po dłuższym czasie, w większości przypadków mnie nie poznawał, gdyby nie oczy, gdyby nie tatuaże, gdybym ja się nie zwrócił pierwszy, to by mnie nie poznali.


Dzięki mojej metamorfozie czuję się teraz na pewno szczęśliwszy, bardziej otwarty na ludzi, co przekłada się na to, że każdego dnia wstaję z nową energią, nową chęcią do życia, poznawania świata.

Chcesz motywować innych?