Tomasz schudł 40 kg w 6 miesięcy
„Pokonuj swoje ograniczenia, a będziesz mistrzem“

 

Cześć, jestem Tomek, mam 24 lata, ważyłem 120 kg i schudłem z Fabryką Siły prawie 40 kg. Moja przygoda ze sportem zaczęła się, kiedy postanowiłem zrzucić faktycznie kilka kilogramów. Wyjechałem na studia i tak przestałem cokolwiek ćwiczyć. Spędzałem dużo czasu przed komputerem, byłem po prostu duży.

 

 

Miałem przykrą sytuację życiową. Mój przyjaciel powiedział: „Stary, zrób coś ze swoim życiem. Idź na siłownię, zajmij swoją głowę czymkolwiek. Mam taką stronę Fabryka Siły, zapisz się i zacznij ćwiczyć”. Posłuchałem go i faktycznie to bardzo pozytywnie wpłynęło na moje życie. Pierwsze efekty zauważyłam po 3 tygodniach, gdy moje ciało już przyzwyczaiło się faktycznie do diety i ćwiczeń. Wtedy wszystko zaczęło spadać, były widoczne efekty i naprawdę byłem zadowolony.

 

W planie dietetycznym od Fabryki Siły najbardziej podobał mi się sposób, w jaki przekazują, jak zrobić dane danie. Dodatkowo można stworzyć bardzo fajną listę zakupów, jest wypisana liczba kalorii, ile tłuszczu, ile białka, węglowodanów jest w danym posiłku. Bardzo mi się podobało, że Fabryka Siły zwraca uwagę na takie rzeczy jak alergie, np. na ryby w moim przypadku, czy to, że ktoś woli dietę wegańską.

 

 

Bardzo mi się podobało, że dopasowali wszystko do mojej siłowni i dostępnego sprzętu, i było super. W otrzymanym planie treningowym najbardziej podobały mi się zdjęcia, filmiki, które przedstawiały krok po kroku, jak wykonywać dane ćwiczenie, na co zwrócić uwagę, napięcie mięśniowe, jaka grupa mięśniowa jest zaangażowana w tym ćwiczeniu. W trakcie wykonywania treningów miałem stały dostęp do aplikacji Fabryki Siły, która była bardzo intuicyjna. Dla nowego użytkownika jest bardzo prosta i przejrzysta.

 

Kontakt z ekspertami Fabryki Siły jest szybki, profesjonalny i zrozumiały tak naprawdę dla każdego. Jest też możliwość wykupienia bardzo fajnej funkcji, wtedy czas odpowiedzi skraca się.

 

Zdrowy tryb życia oraz aktywność fizyczna dają mi więcej możliwości, z chęcią się ruszam, wychodzę do ludzi, mogę iść na basen, nie wstydzę się swojego ciała. Znajomi kiedy mnie widzą, mówią: „Kim ty jesteś, nie pamiętam, kiedy ostatnio byłeś taki szczupły”. Odpowiadam: „Bardzo fajnie, dzięki”.

 

 

Jeżeli chcesz zmienić coś w swoim życiu, przejść metamorfozę, zapraszam Cię serdecznie do Fabryki Siły. Dostaniesz wiele motywacji, dużą dawkę wiedzy. Dzięki nim jestem tu, gdzie jestem.

Chcesz motywować innych?