Aby masa mięśniowa mogła się rozwinąć, niezbędne jest odpowiednie odżywianie się. Bez składnika budulcowego nie będzie to możliwe. Dla osób bardzo aktywnych fizycznie często żywność konwencjonalna okazuje się niewystarczającym źródłem białka w diecie. Ćwiczenia i dieta nie przynoszą rezultatu – mięśnie są takie, jakie były, wydłuża się natomiast czas ich pełnej regeneracji. W takiej sytuacji warto wspomóc się odpowiednim suplementem, aby uzyskać wymarzoną sylwetkę. Wybór preparatów białkowych jest obecnie ogromny. Na uwagę bez wątpienia zasługuje Whey Protein Complex 100%, który uważany jest za jeden z lepszych tego rodzaju produktów dostępnych w sprzedaży. Przyjrzyjmy mu się i dowiedzmy, w czym tkwi sekret jego skuteczności.

 

SPIS TREŚCI:
1. Czym tak naprawdę jest Whey Protein Complex 100%?
2. Działanie Whey Protein Complex 100%
3. Whey Protein Complex 100% – dla kogo?
4. Whey Protein Complex 100% – skład
5. Dawkowanie Whey Protein Complex 100%
6. Whey Protein Complex 100 – smaki
7. Whey Protein Complex 100% – gdzie kupić?

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. Czym tak naprawdę jest Whey Protein Complex 100%?
Whey Protein Complex 100% to wysokiej jakości preparat białkowy, w którym udało się połączyć dwie formy białka serwatkowego. Znajduje się w nim izolat białka serwatkowego oraz ultrafiltrowany koncentrat białka serwatkowego. Tak opracowany kompleks proteinowy zapewnia oczekiwane efekty. Preparat charakteryzuje się naprawdę wysoką wartością odżywczą. Proporcje aminokwasów BCAA, które się w nim znalazły są dobrane optymalnie. Przekłada się to na skuteczność suplementu, który cieszy się dzisiaj ogromną popularnością wśród osób trenujących.

 

2. Działanie Whey Protein Complex 100%
Preparat to doskonałe źródło białka, które jest niezbędne do tego, aby efektywnie budować masę mięśniową. Jest to świetny sposób na usprawnienie regeneracji po wysiłku fizycznym. Można stosować go w okresie rekonwalescencji, kiedy to niezbędne okazuje się uzupełnienie niedoborów białka. Przyjmowanie suplementu pozwala osiągnąć satysfakcjonujące efekty i cieszyć się wypracowaną tkanką mięśniową.

 

3. Whey Protein Complex 100% – dla kogo?
Odżywka Whey Protein Complex 100% to produkt uniwersalny, który stosować można niezależnie od pory dnia. Suplement wspomaga zaspokajanie zwiększonego przez regularny wysiłek fizyczny zapotrzebowania na te aminokwasy, które określa się mianem egzogennych, czyli niezbędnych. Podkreślić należy, że izolat uzyskano w procesie mikrofiltracji prowadzonej w tzw. przepływie krzyżowym. Z tego powodu cechuje się on najwyższą jakością oraz bardzo szybką przyswajalnością. Z kolei koncentrat białka serwatkowego charakteryzuje się nieco dłuższym czasem wchłaniania, co sprawia, że organizm w najważniejszym okresie ma zapewniony stabilny dostęp do materiału budulcowego.

  Fabryka Siły Sklep

4. Whey Protein Complex 100% – skład
Aż 95% suplementu stanowią preparaty białkowe. Oprócz tego w suplemencie znalazły się takie substancje dodatkowe jak:
– aromaty,
– olej ze średniołańcuchowymi kwasami tłuszczowymi (MCT),
– fruktoza,
– substancje regulujące kwasowość,
– substancje zagęszczające,
– substancje słodzące,
– barwniki.

 

Dodanie każdej z wymienionych substancji zostało bardzo dogłębnie przemyślane. W odżywce nie znalazło się nic przypadkowego.

 

5. Dawkowanie Whey Protein Complex 100%
Jedna porcja preparatu to 35 g. Proszek rozpuszcza się w około stu pięćdziesięciu mililitrach wody. Co ważne, powstały koktajl należy spożyć natychmiast po przygotowaniu. Nie można przy tym zapominać o racjonalnej diecie i zdrowym trybie życia. Dziennie można przyjąć od jednej do trzech zalecanych porcji suplementu. Producent rekomenduje, by robić to rano (zaraz po przebudzeniu), między posiłkami, po zakończeniu aktywności fizycznej bądź przed snem.

 

6. Whey Protein Complex 100 – smaki
Producent zatroszczył się o to, aby osoby aktywne fizycznie nie musiały męczyć się z wypijaniem niesmacznej odżywki. Koktajl powstający z rozpuszczenia produktu Whey Protein Complex 100% w wodzie smakuje naprawdę doskonale, i to niezależnie od smaku, na jaki zdecydujemy się postawić. Whey Protein Complex 100% dostępny jest między innymi w następujących wersjach smakowych:
– tiramisu,
– wanilia,
– truskawka,
– czekolada,
– kawa mrożona,
– kokos,
– słony karmel,
– jogurtowo-wiśniowy.

 

Wśród tak szerokiej oferty smaków każdy miłośnik aktywności fizycznej znajdzie dla siebie ten odpowiedni.

 

7. Whey Protein Complex 100% – gdzie kupić?
Odżywka cieszy się ogromną popularnością wśród osób aktywnych fizycznie. Suplement można znaleźć w większości sklepów zajmujących się sprzedażą preparatów dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Jeśli taki sklep nie znajduje się w naszym miejscu zamieszkania, możemy zdecydować się na zrobienie zakupów w sklepie internetowym. To rozwiązanie, które wiąże się z ogromną oszczędnością czasu. Aby bowiem kupić wybraną odżywkę, nie trzeba nawet wychodzić z domu.

 

Od samego początku preparat cieszy się doskonałą opinią. Wszyscy ci, którzy stosowali go (bądź ciągle to robią) podkreślają realną skuteczność i doskonały smak suplementu. Przyjmowany regularnie skutecznie uzupełnia dietę i przyczynia się do szybszego osiągania wymarzonej sylwetki. Wiele osób zwraca również uwagę na naprawdę przystępną cenę suplementu. Suplement stosowany zgodnie z zaleceniami producenta jest naprawdę bezpieczny.

 

Podczas przyjmowania tego suplementu należy pamiętać, że nie jest on alternatywą dla urozmaiconej i odpowiednio skomponowanej diety. Podstawą zdrowego trybu życia jest zawsze racjonalne odżywianie, o którym nigdy nie należy zapominać. Suplement nie przyniesie nadzwyczajnych rezultatów, jeśli jego stosowaniu nie będzie towarzyszyła aktywność fizyczna. Należy również przestrzegać zalecanej przez producenta dawki, jaką można przyjąć w ciągu dnia. Co istotne, stosowanie preparatu jest zabronione w przypadku pań będących aktualnie w ciąży oraz mam, które karmią swoje dzieci piersią. Także osoby, u których występuje jakakolwiek nadwrażliwość na któryś ze składników zawartych w suplemencie, powinny z niego zrezygnować. Jest to preparat przeznaczony jedynie dla osób dorosłych.

 

Whey Protein Complex 100% to wysokiej jakości odżywka dla sportowców, która dostarcza odpowiednich ilości białka tak bardzo potrzebnego do budowania suchej masy mięśniowej. Bez niego muskulatura nigdy nie będzie w stanie rozwinąć się tak dobrze, jakbyśmy tego chcieli. Suplement uznawany jest obecnie za jeden z lepszych produktów tego rodzaju.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy