Składnikami które przyczyniają się do stymulacji syntezy białek mięśniowych są kreatyna, białko oraz BCAA. Za ograniczenie degradacji odpowiadają natomiast węglowodany oraz aminokwasy zawarte w białku. Biorąc powyższe pod uwagę należy powiedzieć, że Mass ATTACK działa dwustopniowo na procesu rozwoju mięśni. Do tego dochodzą inne korzyści, takie jak szybsza regeneracja, odbudowa zapasów glikogenu, poprawa wrażliwości insulinowej. Dużo osób pomija też składniki takie jak kolagen czy fitosterole, które stanowią bardzo cenne dodatki. Hydrolizowany kolagen jest jednym z najsilniejszych składników na poprawę zdrowia stawów - przeciwdziała chondromalacji i ogranicza bolesność wysiłkową. Fitosterole pomogą utrzymać odpowiednie zdrowie układu sercowo-naczyniowego, jest to nieoceniony plus kiedy spożywa się dietę z nadwyżką kaloryczną. 

 

SPIS TREŚCI:

1. Mass ATTACK – innowacja i skuteczność

2. Indywidualne wsparcie i prowadzenie przez dietetyków

3. Przede wszystkim EFEKTYWNOŚĆ

4. Mass ATTACK = 100% rekomendacja

 

 

1. Mass ATTACK – innowacja i skuteczność

Mass ATTACK to produkt ekspercki. Jest to niezwykła i innowacyjna formuła, która potrafi poradzić sobie nawet z najbardziej opornymi przypadkami. Producenci suplementu stawiają na konkretne rozwiązania. Kupując Mass ATTACK, możesz spodziewać się szybkich efektów.

 

Tu kupisz ten produkt Mass Attack 1500g -16% (5) Mass Attack 1500g 141 zł 167 zł Sprawdź Teraz!


Suplement jest w 100% bezpieczny. Nie musisz obawiać nieprzyjemnych dolegliwości żołądkowych. Mass ATTACK nie wywołuje wzdęć, jego wypicie nie powoduje bólów brzucha czy nudności. Mass ATTACK stawia przede wszystkim na jakość składników oraz ich wysoką biologiczną efektywność. 


Komplementarność produktu została ustalona po wnikliwej analizie kilkunastu tysięcy przypadków, bardzo dużej ilości testów oraz weryfikacji szeregu badań naukowych.

 

 

2. Indywidualne wsparcie i prowadzenie przez dietetyków 

Okazuje się, że Mass ATTACK to coś więcej niż wszystko to co do tej pory stosowałeś. To kompleksowe rozwiązanie, które umożliwia maksymalną przemianę sylwetki na wielu płaszczyznach. Co to oznacza?
Kupując Mass ATTACK, dietetycy sportowi i kliniczni przygotują dla Ciebie spersonalizowany plan żywieniowy sporządzony na podstawie dokładnej oceny twojego konkretnego przypadku. Dzięki temu w profesjonalny sposób zadbasz o swoją sylwetkę, poprawisz muskulaturę i zwiększysz siłę.

 

3. Przede wszystkim EFEKTYWNOŚĆ 

Mass ATTACK to środek o unikalnym składzie. Wszystkie elementy zawarte w recepturze uzupełniają się wzajemnie i wzmacniają swoje działanie. Podstawę produktu stanowią makroskładniki, takie jak białko i węglowodany, które są niezbędne do kompleksowego i szybkiego rozwoju włókien mięśniowych.

 

 

Dodatkowo na bardzo efektywne działanie suplementu składają się także m.in.:

– L-leucyna – główny aminokwas odpowiedzialny za przyrost masy mięśniowej. Leucyna jest znana przez wzgląd na swoje działanie na układ hormonalny. Substancja ta reguluje i wpływa na mechanizm wydzielania insuliny. Największe efekty występują jednak po zakończonym treningu, kiedy to leucyna wpływa bezpośrednio na szlaki metaboliczne i powoduje nasilenie anabolizmu mięśniowego;

 

– L-izoleucyna, czyli izomer leucyny, który ma na celu dodatkowe spotęgowanie jej działania;

 

– L-walina – która wraz z leucyną i izoleucyną należy do grupy aminokwasów rozgałęzionych BCAA, będących jednym z głównych sposobów na skuteczną regenerację po intensywnym wysiłku fizycznym. Dzięki walinie mięśnie mogą się szybko wzmocnić. Z powodu tych właściwości walina jest zalecana tym z nas, którzy narzekają na trudności w uzyskaniu tężyzny fizycznej. Substancja ta stanowi doskonały sposób rozbudowy mięśni, ponadto jest przydatna przy redukcji tkanki tłuszczowej;

 

– kreatyna – która jest najbezpieczniejszym i zarazem najlepiej poznanym składnikiem przeznaczonym do rozbudowy masy mięśniowej. Kreatyna doskonale wspiera wytrzymałość mięśni i chroni je przed szkodliwym działaniem reakcji katabolicznych. Regularna suplementacja kreatyną sprawia, że organizm o wiele efektywniej przeprowadza mechanizmy regeneracyjne, a także ma bezpośredni wpływ na rozwój naszej siły;

 

– hydrolizowany kolagen – to znana substancja wykorzystywana do kontroli wagi. Kolagen to znany powszechnie środek pozwalający na likwidowanie skutków starzenia się – dzięki niemu zmarszczki spłycają się, a skóra staje się bardziej elastyczna i gładka;

 

– fitosterole – sterole roślinne mają zbawienny wpływ na układ hormonalny. Ich przyjmowanie to w 100% bezpieczna forma suplementacji. Warto zauważyć, że bez steroli roślinnych blokuje się naturalny u sportowców metabolizm powysiłkowy. Ponadto fitosterole umożliwiają powstawanie hormonów o charakterze anabolicznym. To właśnie dzięki nim organizm mężczyzny może produkować więcej testosteronu, co bezpośrednio przyczynia się do rozrostu tkanki mięśniowej i usprawnienia układu krążenia. Odpowiednia ilość testosteronu pozwala też na poprawę jakości snu i lepszy wypoczynek;

 

Tu kupisz ten produkt Mass Attack 1500g -16% (5) Mass Attack 1500g 141 zł 167 zł Sprawdź Teraz!

 

– witamina C – bez której kolagen nie może być wytwarzany w prawidłowy sposób;

 

– witamina E likwidująca oznaki starzenia się (ochrona przed procesami oksydacyjnymi);

 

– witamina B12 redukująca uczucie zmęczenia i poprawiająca funkcjonalność systemu nerwowego;

 

– witamina B7 – biotyna współpracuje z izoleucyną, leucyną i waliną. Jej głównym zadaniem jest zaopatrywanie nerwów w energię;

 

– hydroxyprolina – specjalny aminokwas osłaniający stawy przy wzmożonym wysiłku. Bez hydroxyproliny trudno o szybką regenerację tkanki łącznej.

Warto zauważyć, że w preparacie można znaleźć monohydrat dekstrozy oraz monohydrat kreatyny – dzięki nim możliwy jest szybki transport kreatyny do mięśni.

 

 

4. Mass ATTACK = 100% rekomendacja

Suplement Mass ATTACK posiada łatwą do spożycia formę. Wystarczy

w 220 ml wody rozpuścić jedną porcję (50 g produktu to 5 miarek), a przygotowany szejk wypić do 15 minut po zakończonym treningu.


W przypadku dni wolnych od treningu preparat należy przyjmować pomiędzy posiłkami.


Mass ATTACK to rewolucja w budowaniu masy mięśniowej, zwiększaniu siły oraz uzyskiwaniu znacznie lepszych wyników niż dotychczas.


 

Rekomendujemy to rozwiązanie dla wszystkich tych, którym zależy na szybkim i znaczącym wzroście masy, dla osób które od zawsze mają problem ze zwiększaniem umięśnienia i wagi oraz dla tych, którzy myślą, że osiągnęli już szczyt swojej formy, ale chcą jeszcze więcej.

Produkt jest bardzo dobry dla osób początkujących, ale i rewelacyjnie sprawdza się u osób na poziomie mistrzowskim, dla których wyniki sportowe i efektywność treningowa są na pierwszym miejscu.

Więcej informacji znajduje się na www.MassATTACK.pl 

Plany dietetyczne i treningowe