Suplement diety Ostrovit WPC 80.eu w 80 % składa się z protein pochodzących z koncentratu białka serwatkowego (WPC), który dostarczony do organizmu efektywnie wspiera wzrost tkanki mięśniowej ze względu na swoją wysoką wartość odżywczą. Zawarte w białku aminokwasy rozgałęzione (BCAA) mają działanie anaboliczne i antykataboliczne, przyspieszają i wspomagają regenerację mięśni. 

 

SPIS TREŚCI:
1. Ostrovit WPC 80.eu – działanie
2. Ostrovit Ostrovit WPC 80.eu – dawkowanie
3. Ostrovit WPC 80.eu – cena
4. Ostrovit WPC 80.eu – opinie

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 29,99 zł za miesiąc

 

 

1. Ostrovit WPC 80.eu – działanie
Aminokwasy rozgałęzione są aminokwasami egzogennymi, co znaczy, że organizm ludzki mimo dużego zapotrzebowania nie wytwarza ich sam. Dlatego tak istotne jest dostarczanie codziennej dawki wysokiej jakości białka z pożywieniem oraz odpowiednią suplementacją. Aminokwasy te mają właściwości anaboliczne, skutecznie wspomagają długotrwały proces budowania suchej masy mięśniowej, pozwalają utrzymać uzyskane na siłowni efekty przez długi czas, dzięki właściwościom antykatabolicznym zapobiegają rozpadowi tkanki mięśniowej. Białka zawarte w odżywce Ostrovit WPC 80.eu są stosunkowo szybko trawione i wchłaniane, dzięki czemu są niezastąpione dla osób aktywnych fizycznie. Tego typu preparaty są powszechnie stosowane przez osoby zawodowo uprawiające sport oraz coraz częściej polecane osobom amatorsko dbających o swoją sylwetkę. Ostrovit WPC 80.eu jest dobrym wyborem dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas, a odżywki pragną używać w celu dopełnienia swojej diety.


2. Ostrovit WPC 80.eu – dawkowanie
Stosowanie suplementów diety powinno być zgodne z zaleceniami ich producentów. W przypadku odżywek białkowych istotnym czynnikiem jest jednak indywidualne zapotrzebowanie, które wynika między innymi z charakteru podejmowanej przez daną osobę aktywności fizycznej. Zalecana dzienna dawka suplementu Ostrovit WPC 80.eu to od 2 do 3 porcji po 30 g produktu. Preparat jest w formie instant i przed spożyciem należy go rozpuścić w 200 ml chudego mleka lub wody. Można przyjmować go rano zaraz po przebudzeniu, a następnie w trakcie dnia i wieczorem (lub odpowiednio drugi i trzeci raz dziennie przed treningiem i po nim). Większa niż zalecana dawka dzienna preparatu powinna być zawsze skonsultowana ze specjalistą ds. żywienia i suplementacji. Mimo że suplement to nie lek, nie należy eksperymentować z dawkami.


3. Ostrovit WPC 80.eu – cena
Cena preparatu jest uzależniona od wielkości opakowania oraz od miejsca zakupu. Standardowo ceny w internetowych sklepach z odżywkami są niższe od tych w punktach stacjonarnych. Średnio za opakowanie o wadze 900 g trzeba zapłacić około 50 złotych.


4. Ostrovit WPC 80.eu – opinie
Jeśli chodzi o wszystkie suplementy diety bezcennym i powszechnie dostępnym źródłem wiedzy są specjalistyczne portale internetowe poświęcone zdrowiu oraz szeroko rozumianej aktywności fizycznej. Powszechne opinie o Ostrovit WPC 80.eu podkreślają adekwatność ceny do jakości produktu oraz szeroki wybór smaków. Dodatkowo warto zaznaczyć, że suplement nie jest przeznaczony tylko dla osób regularnie trenujących, ale jest także stosowany przez tych (o czym wspomniano już wyżej), którzy traktują go wyłącznie jako dodatek i uzupełnienie odpowiednio zbilansowanej diety. Szeroko podkreślane są informacje o pozytywnym wpływie suplementu na wspomaganie budowy suchej masy mięśniowej, szczególnie w początkowym okresie treningów, oraz o jego wartości dla codziennej regeneracji.

  Fabryka Siły Sklep

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy