Spora ilość energii, szybka regeneracja po treningu i szybki przyrost masy mięśniowej – to wszystko oferuje suplement diety Mass XXL. Został stworzony specjalnie po to, aby wspierać sportowców oraz tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia i chcą stale poprawiać swoje osiągi.

 

SPIS TREŚCI:
1. Mass XXL – co to i dla kogo?
2. Skład Mass XXL
3. Mass XXL – opinie

 

 

1. Mass XXL – co to i dla kogo?
Mass XXL to preparat zaliczany do grupy gainerów. Z założenia gainer stanowi odżywkę z dużą ilością węglowodanów, a także z białkami i niską zawartością tłuszczu. Jednym z istotnych składników odżywek typu gainer są wysokiej jakości proteiny, w tym przypadku koncentrat białka serwatkowego, który stanowi około 20% produktu. Między innymi to właśnie dzięki temu możliwe staje się osiąganie jak najlepszych wyników w walce o każdy kolejny kilogram masy mięśniowej. Białko zostało połączone z węglowodanami, których podstawę stanowią maltodekstryny mające swój istotny udział w realizacji celu, jakim jest kształtowanie umięśnionej sylwetki.

Opisywany produkt mogą stosować wszyscy ci, którzy chcą skutecznie wpłynąć na przyrost swojej masy mięśniowej. Mogą to być sportowcy i amatorzy, którzy pragną jedynie polepszyć swoją sylwetkę i samopoczucie. Dzięki odżywce mogą w efektywny sposób zwiększać swoją masę mięśniową i rezerwy energetyczne organizmu uszczuplane w czasie treningów.

 

2. Skład Mass XXL
Jak wspomniano wyżej, najważniejszym składnikiem, jaki należy w tym miejscu wymienić, są maltodekstryny. Węglowodany stanowią prawie 80% całego produktu, co stanowi zdecydowanie największą część wszystkich składników. Efekty Mass XXL są możliwe do zauważenia dzięki właściwie dobranym porcjom węglowodanów. Charakteryzują się one zróżnicowaną szybkością wchłaniania, dzięki czemu możliwe staje się systematyczne oraz bardziej stabilne uwalnianie niezbędnej dla organizmu energii.
Białko serwatkowe odpowiada za wysoką wartość odżywczą tego preparatu, pozwala też na uzyskanie wysokiego stężenia aminokwasów BCAA i glutaminy, co wykazuje silne działanie antykataboliczne.

 

Nie sposób nie wymienić kompleksu witamin, jaki został zawarty w Mass XXL. Szczególną rolę odgrywają w nim witaminy z grupy B. Witaminy są niezbędne, znacznie usprawniają metabolizm makroskładników.

  Fabryka Siły Sklep

3. Mass XXL – opinie
Opinie o Mass XXL potwierdzają jego działanie, dlatego warto spróbować i zamówić ten preparat. Polecają go w szczególności sportowcy, którzy dążą do skutecznego zwiększenia swoich osiągów oraz masy mięśniowej.

A skoro już mowa o odpowiednim przyjmowaniu, to bardzo istotne jest prawidłowe dawkowanie preparatu Mass XXL. Odnosi się ono do stosowania od 1 do 4 porcji w ciągu dnia w zależności od potrzeb organizmu. Jedna porcja to 70 g preparatu i taką ilość jednorazowo należy rozpuścić w 200 ml wody albo mleka, dokładnie mieszając (np. mikserem). Następnie przygotowany roztwór należy wypić, najlepiej świeżo po przyrządzeniu. Można go stosować pierwszy raz rano po wstaniu z łóżka, następnie ok. 1,5 godziny po treningu oraz pomiędzy posiłkami. A jeśli w dany dzień treningu nie ma, wówczas trzy pozostałe porcje (oprócz tej porannej) przyjmuje się między posiłkami. Warto zaufać dobremu producentowi i kupić produkt, który faktycznie przynosi efekty, a taki właśnie jest Mass XXL.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy