Rynek odżywek jest oczywiście świetnie rozwinięty i ma wiele do zaoferowania. Wśród produktów znajdują się również takie, dzięki którym proces odchudzania będzie przebiegał sprawniej. Chodzi o to, by skutecznie pobudzać organizm do spalania tłuszczu. Coraz więcej osób jest zainteresowanych odżywkami, dzięki którym spalanie nadmiernych kilogramów będzie przebiegać zdecydowanie łatwiej. Firma Olimp wprowadza do sprzedaży wiele tego typu produktów. Chodzi oczywiście o propozycje odżywek termogenicznych. Wśród tych produktów trzeba wymienić między innymi Thermo Speed.

 

SPIS TREŚCI:
1. Charakterystyka Thermo Speed
2. Jaki skład ma Thermo Speed
3. Jakie dawkowanie Thermo Speed
4. Opinie o Thermo Speed

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. Charakterystyka Thermo Speed
Produkt, który firma Olimp wprowadza do sprzedaży, został przygotowany w oparciu o znane i sprawdzone w badaniach substancje termogeniczne między innymi takie jak syneferyna, piperyna. Dzięki tym składnikom proces redukowania tkanki tłuszczowej jest łatwiejszy. Produkt będzie zwiększał również nasze możliwości wysiłkowe. Jest przeznaczony m.in. dla sportowców, którzy stawiają na sporty sylwetkowe i chcą mieć jak najlepsze efekty i doskonałą formę startową.


Trzeba pamiętać, że w trakcie realizacji treningu nasz organizm będzie skutecznie zwiększał proces spalania składników energetycznych, by w ten właśnie sposób zyskiwać jak najwięcej energii, by budować mięśnie. Dzięki Thermo Speed organizm będzie w stanie uzyskiwać wyjątkową wydajność. Dzięki przyjmowaniu kapsułek Thermo Speed można oczekiwać, że dobrze będą przebiegać procesy termogenezy, co wpłynie na rekompozycję składu naszego ciała.

 

2. Jaki skład ma Thermo Speed
Produkt jest rzeczywiście dopracowany. Znajdują się w nim następujące składniki: L-tyrozyna, ekstrakt z liści zielonej herbaty, ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy, synefryna, kofeina bezwodna, ekstrakt z nasion guarany, ekstrakt z owoców pieprzu czarnego. Najważniejsze są jednak aktywne składniki, które wspierają nasz proces odchudzania, m.in. syneferyna czy zielona herbata. Kofeina w tym preparacie dostarczona jest samodzielnie oraz znajduje się również w ekstrakcie z guarany. Gwarantuje pobudzenie. W ten sposób poprawia się również aktywność termogeniczna w organizmie. Lepsze pobudzenie pozwala nam lepiej realizować kolejne treningi.


Piperyna znajduje się w ekstrakcie pieprzu czarnego, jest to cenny składnik o istotnym znaczeniu, ponieważ ma wpływ na to, jak przebiega wchłanianie niektórych składników w preparacie. Jednak najważniejszym zadaniem piperyny jest wpływ na termogenezę. W ten sposób wspomaga spalanie tłuszczu.

 

3. Jakie dawkowanie Thermo Speed
Thermo Speed powinien być przyjmowany zarówno w dni, gdy będziemy trenować, jak i w dni, gdy nie będziemy wykonywać treningu. Zawsze powinno się przyjmować po dwie kapsułki dwa razy dziennie. W dni nietreningowe powinno się przyjąć jedną porcję po pobudzeniu i kolejną porcję po około 6 godzinach. Jeśli będziemy chcieli w danym dniu trenować, jedna porcja powinna zostać przyjęta na czczo, a druga – mniej więcej po 20 minutach. Powinno się także pamiętać, że nie możemy przekraczać dawki, która jest określona przez producenta, ponieważ wtedy działanie termogeniczne będzie zbyt silne. Preparatu nie mogą przyjmować kobiety w ciąży oraz kobiety karmiące, nie jest odpowiedni dla dzieci. Chodzi między innymi o to, że dostarcza dużej dawki kofeiny i dlatego będzie powodował zbyt silne pobudzenie organizmu. Fabryka Siły Sklep

 

4. Opinie o Thermo Speed
Odżywka realizowana przez firmę Olimp zbiera wiele dobrych ocen. Produkt rzeczywiście pobudza organizm do spalania tłuszczu, co doceniają klienci. Mamy silne działanie termogeniczne, ponieważ u większości osób, jak same mówią, widać to doskonale. Jeśli chodzi o zakup tego produktu, nie musimy się tego obawiać, ponieważ produkt można ławo kupić w sklepach z odżywkami, w sklepach internetowych oraz aptekach.