Preparat Thermo Speed Extreme to dopracowana pod każdym względem formuła termogeniczna stworzona przez naukowców firmy Olimp. Produkty takie jak Thermo Speed wykazują charakterystyczne dla siebie działanie wyraźnie modelujące sylwetkę poprzez wpływ na intensyfikację procesów redukcji zbędnej masy ciała, usuwanie wody podskórnej oraz wspieranie reakcji anabolicznych. Thermo Speed to idealny wybór dla osób uprawiających sporty siłowe, a także wszystkich tych, którzy marzą o odsłonięciu swoich ciężko wypracowanych mięśni.

 

SPIS TREŚCI:
1. Thermo Speed Extreme – skład
2. Thermo Speed Extreme – działanie
3. Thermo Speed Extreme – dawkowanie
4. Thermo Speed Extreme – opinie
5. Thermo Speed Extreme – cena

 


1. Thermo Speed Extreme – skład
Podstawowy skład suplementu Thermo Speed Extreme bazuje na odpowiedniej kompozycji kilku naturalnych składników pochodzenia roślinnego, takich jak ekstrakt z zielonej herbaty (galusan epigallokatechiny), ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (synefryna), ekstrakt z pieprzu czarnego (piperyna), ekstrakt z guarany (kofeina) oraz kofeina bezwodna. Prawdziwym fundamentem produktu marki Olimp jest jednak tyrozyna, która stanowi aż 41% substancji aktywnych w opisywanym preparacie. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie zestawienie wymienionych elementów mieszanki tak, by wzajemnie się uzupełniały oraz potęgowały swoje działanie.

  Tu kupisz ten produkt Olimp Thermo Speed Extreme - 120kaps. -14% (4.65) Olimp Thermo Speed Extreme - 120kaps. 64,87 zł 75 zł Sprawdź Teraz!

2. Thermo Speed Extreme – działanie
Najbardziej pożądanym efektem spożycia Thermo Speed Extreme jest znaczne pobudzenie procesów odpowiedzialnych za produkcję energii cieplnej w organizmie. Niebezpodstawnie termogeneza kojarzy się z utratą tkanki tłuszczowej. Zwiększone tempo metabolizmu stwarza realną potrzebę wzmożonego wykorzystania rezerw w postaci kwasów tłuszczowych zmagazynowanych w adipocytach.

 

Jednym z głównych czynników powodujących taką skuteczność termogenika Thermo Speed jest synefryna. Jest to związek beta-agonistyczny łudząco podobny do efedryny i adrenaliny, wykazujący jednak bardziej subtelne, a przede wszystkim bezpieczniejsze działanie w kontekście pobudzania przemiany materii (nie podwyższa ciśnienia krwi). Zwiększony wydatek energii po spożyciu synefryny jest niezależny od diety i może utrzymywać się przez dłuższy czas.

 

Kolejny związek warty uwagi to EGCG, czyli najsilniejsza katechina pozyskiwana z zielonej herbaty (Camellia sinensis). W jednej kapsułce suplementu Thermo Speed jest jej tyle, co w nieco ponad 3 filiżankach mocnego naparu herbacianego. EGCG działa synergistycznie z kofeiną, która pobudzając centralny układ nerwowy, zwiększa poziom niektórych neuroprzekaźników takich jak chociażby noradrenalina. Epigallocatechin Gallate natomiast bardzo skutecznie hamuje działanie enzymu zwanego katechol-O-metylotransferazą (COMT), przez co wydzielone katechiny rozkładane są w dużo wolniejszym tempie i przez dłuższy czas można zaobserwować tzw. przyspieszenie metabolizmu bez niepożądanych efektów często zauważanych po wypiciu zbyt dużej ilości kawy. Ekstrakt z zielonej herbaty dodatkowo ma charakter kardioprotekcyjny i neuroprotekcyjny, jest antykancerogenny oraz antydiabetyczny, a nawet chroni wątrobę przed uszkodzeniami.

 

Kofeina natomiast może podwyższać poziom testosteronu, zwiększać wytrzymałość oraz usprawniać regenerację po wysiłku fizycznym.

Warto wspomnieć, że wchłanianie wspomnianego wcześniej EGCG może być znacznie usprawnione przez dodatek piperyny. Czarny pieprz to przyprawa powszechnie stosowana w wielu częściach świata. Dawniej wykorzystywana była do leczenia różnych chorób związanych z zaburzeniami żołądkowo-jelitowymi, dziś ma swoje zastosowanie również w walce z otyłością. Piperyna zawarta w ekstrakcie z czarnego pieprzu od lat jest znana z tego, że potrafi znacznie ingerować w przemiany, jakim ulegają przyjmowane razem z nią suplementy, często zwiększa ich biodostępność. Przyczynia się między innymi do zwielokrotnienia absorpcji jelitowej podanych substancji aktywnych.

 

L-tyrozyna znajdująca się w Thermo Speed Extreme jest aminokwasem endogennym wykorzystywanym do syntezy noradrenaliny i dopaminy. Bardzo skutecznie przeciwdziała pojawieniu się zmęczenia fizycznego oraz psychicznego, co jest bardzo istotne w trakcie długotrwałej redukcji, w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego. Polepsza koncentrację, wspomaga mózg w jego wytężonej pracy. Co istotne dla odchudzających się, tyrozyna skutecznie hamuje apetyt.

 

Tak kompleksowa formuła odżywki Thermo Speed Extreme sprawia, że  działa ona na wielu płaszczyznach. Intensywnie pobudza, jednocześnie pozwalając zachować pełną trzeźwość umysłu dla maksymalnego skupienia na wykonywanych wzorcach ruchowych. Wszystko po to, by jeszcze skuteczniej pozbywać się tkanki tłuszczowej w nawet najbardziej opornych miejscach.

 

3. Thermo Speed Extreme – dawkowanie
Suplementacja preparatem Thermo Speed Extreme powinna zostać poprzedzona zapoznaniem się z zasadami spożycia umieszczonymi przez firmę Olimp na opakowaniu produktu. Należy uwzględnić fakt, iż produkt ten nie stanowi substytutu, lecz jest wsparciem i uzupełnieniem dobrej diety oraz wysiłku i odpowiedniej regeneracji. Producent zaleca stosowanie Thermo Speed zarówno w dni treningowe, jak i nietreningowe w dwóch dawkach po jednej kapsułce. Pierwszą kapsułkę należy przyjąć rano na czczo, natomiast drugą przed obiadem lub przed zaplanowanymi ćwiczeniami. Nie zaleca się przyjmowania termogeników przed snem. Trzymanie się tych zaleceń pozwoli uniknąć ewentualnych skutków ubocznych związanych z przedawkowaniem suplementu.

 

4. Thermo Speed Extreme – opinie
Thermo Speed Extreme to jeden z najpopularniejszych środków należących do grupy spalaczy tkanki tłuszczowej dostępnych na polskim rynku. Wykorzystany umiejętnie pozwala osiągnąć życiową formę, a wszystko to przy pomocy jedynie naturalnych i w stu procentach legalnych substancji o udowodnionej naukowo skuteczności. W tym wypadku teoria poparta badaniami idzie w parze z praktycznymi doświadczeniami zadowolonych klientów. Thermo Speed to sprzymierzeniec w walce z nadprogramową masą ciała. Z taką pomocą dużo łatwiej przełamać stagnację w trakcie odchudzania, by na nowo cieszyć się z osiąganych wyników.

 

5. Thermo Speed Extreme – cena
Suplement diety Thermo Speed Extreme wyprodukowany przez firmę Olimp dostępny jest w naszym sklepie internetowym. Jego cena uzależniona jest od gramatury opakowania. W regularnej sprzedaży preparat występuje w trzech wariantach: 30 kapsułek za 14 zł, 60 kapsułek za 30 zł oraz 120 kapsułek za 49 złotych. Produkt można zakupić również w innych punktach sprzedaży odżywek.