Nadmierna tkanka tłuszczowa to problem wielu osób. Pojawia się szybko, ale zniknąć bardzo często nie chce, nawet gdy regularnie ćwiczymy i zwracamy baczną uwagę na to, co ląduje na naszym talerzu. W takiej sytuacji ogromnym wsparciem okazują się suplementy diety, których zadaniem jest przyspieszenie spalania tłuszczu. Wśród spalaczy tłuszczu znajduje się między innymi preparat Thermo Speed – obecnie uznawany za jeden z lepszych środków pomagających rozprawić się z niechcianą tkanką tłuszczową.

 

SPIS TREŚCI:
1. Dlaczego warto stawiać na spalacze tłuszczu?
2. Thermo Speed – gdzie kupić?
3. Thermo Speed – opinie
4. Thermo Speed – skład
5. Dawkowanie Thermo Speed
6. Thermo Speed – działanie
7. Thermo Speed – przeciwwskazania

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

1. Dlaczego warto stawiać na spalacze tłuszczu?
Są to suplementy, których regularne zażywanie istotnie zwiększa tempo spalania tkanki tłuszczowej. Energia cieplna jest jednocześnie rozpraszana, co jest efektem zintensyfikowanego procesu termogenezy. Mówiąc bardziej obrazowo, zażywanie spalaczy tłuszczu to eliminacja tkanki tłuszczowej, z której nasz organizm zrobił sobie zapas. Takie działanie wykazuje właśnie Thermo Speed, którego skuteczność podkreślają wszyscy, którym dane było z niego skorzystać.

 

2. Thermo Speed – gdzie kupić?
Zakup preparatu Thermo Speed nie nastręcza żadnych trudności. Dostępny jest w większości sklepów zajmujących się sprzedażą suplementów i odżywek dla sportowców. W swojej ofercie mają go również sklepy internetowe o takim profilu działalności. Wszyscy ci, którzy chcą zaoszczędzić czas, mogą zdecydować się na kupno preparatu właśnie w sklepie internetowym. Zakupiona odżywka zostanie doręczona przez kuriera pod wskazany przez nas przy składaniu zamówienia adres. Szybko, sprawnie i bez niepotrzebnego tracenia czasu na dotarcie do sklepu. Rozwiązanie szczególnie polecane w przypadku osób mieszkających w małych miasteczkach, w których dostęp do sklepów z tego rodzaju specjalistycznymi preparatami jest mocno utrudniony.

 

3. Thermo Speed – opinie
Preparat cieszy się bardzo dobrą opinią wśród osób aktywnych fizycznie. Szybko zdobył uznanie. Stało się tak za sprawą jego naprawdę dużej skuteczności. Zażywanie preparatu sprawia, że proces spalania tkanki tłuszczowej przebiega dużo szybciej. Jest to efekt pożądany przez osoby, które chcą rozprawić się z nadprogramowymi kilogramami oraz tych, których celem jest wyrzeźbienie mięśni. Thermo Speed jest preparatem naprawdę bezpiecznym. Oznacza to, że osoby chcące przyspieszyć proces spalania tkanki tłuszczowej nie muszą się go bać.

  Fabryka Siły Sklep

4. Thermo Speed – skład
Producenci preparatu zadbali, aby charakteryzował się naprawdę unikatową formułą. Tworząc skład, zadbano o niezwykle staranny dobór wszystkich składników. Sprawiło to, że Thermo Speed jest preparatem nie tylko skutecznym, ale również gwarantującym bezpieczeństwo osobom, które zdecydowały się go zażywać. Znalazły się w nim substancje roślinne charakteryzujące się działaniem termogenicznym oraz lipolitycznym.

 

Składniki zostały dobrane tak, aby wzajemnie wzmacniały swoje działanie. Dzięki temu Thermo Speed gwarantuje jeszcze lepsze efekty. Skład preparatu oparto na następujących składnikach:
– synefryna,
– katechnina EGCG,
– kofeina,
– piperyna.


Synefryna jest substancją, którą znaleźć można w skórce gorzkiej pomarańczy. Jej budowa chemiczna do złudzenia przypomina adrenalinę. Podobna jest do niej również pod względem działania. W liściach herbaty znajduje się z kolei substancja o nazwie katechnina EGCG. Wpływa ona hamująco na proces dezaktywacji i eliminacji adrenaliny. W konsekwencji wpływa wzmacniającą i wydłużająca na aktywność termogeniczną, lipolityczną, anaboliczną oraz antykataboliczną adrenaliny. W liściach herbaty i guarany znajduje się kofeina, która wpływa dezaktywująco na adenozynę. Hamuje ona także rozpad cAMP we wnętrzu komórek. Piperyna jest substancją, która znajduje się w czarnym pieprzu, czyli niezwykle popularnej i naprawdę cenionej przyprawie znanej na całym świecie. Dodatek piperyny do suplementu sprawia, że podnosi on poziom cAMP.

 

Stymuluje także receptory termiczne, co aktywuje przebieg procesów termoregulacyjnych. Konsekwencją jest intensywniejsze spalanie. Organizm zaczyna sięgać do zgromadzonych zapasów tłuszczu.


5. Dawkowanie Thermo Speed
Preparat został opracowany tak, aby można zażywać go zarówno w dni treningowe, jak i nietreningowe. W dzień treningu należy rano – jeszcze przed zjedzeniem posiłku – zażyć nie więcej, niż dwie kapsułki. Kolejne dwie zażywamy dopiero przed treningiem – na mniej więcej dwadzieścia minut przed jego rozpoczęciem. W dzień przeznaczony na regenerację należy zażyć nie więcej niż dwie kapsułki rano – również przed posiłkiem, a następnie kolejne dwie nie później niż sześć godzin po przyjęciu pierwszego posiłku. Warto pamiętać, że stosowanie się do zaleceń producenta pozwoli cieszyć się maksymalnym efektem. Co ważne, zwiększanie dawek preparatu jest niewskazane. Należy stosować się do dawkowania ustalonego przez producenta.

 

6. Thermo Speed – działanie
Wyjątkowość preparatu polega na tym, że jego poszczególne składniki oddziałują na siebie, czego efektem jest ich silniejsze działanie. W efekcie proces spalania tkanki tłuszczowej zostaje mocno przyspieszony. Dodatkowo suplement pobudza wydzielanie energii termicznej. Osoby stosujące Thermo Speed widzą, że tkanka tłuszczowa znika naprawdę szybko. Thermo Speed przyspiesza tempo metabolizmu, zmniejsza jednocześnie apetyt.

 

7. Thermo Speed – przeciwwskazania
Preparat jest bezpieczny. Nie oznacza to jednak, że może być stosowany przez wszystkich. Przede wszystkim trzeba bardzo wyraźnie zaznaczyć, że jest to suplement diety przygotowany z myślą o osobach dorosłych. Oznacza to, że dzieci i młodzież nie powinny go zażywać. Trzeba pamiętać, że suplement ten zawiera składniki o silnym działaniu. Dodatkowo producent wskazuje grupy osób, w przypadku których zażywanie preparatu nie jest wskazane. I tak powinny zrezygnować z niego osoby borykające się z chorobami serca i nadciśnieniem tętniczym. Nie jest to dobry wybór również dla walczących z chorobami tarczycy oraz depresją. Preparatu powinny wystrzegać się również kobiety spodziewające się dziecka, a także mamy karmiące maluchy piersią. Thermo Speed jest bezpiecznym suplementem diety. Trzeba jednak pamiętać, aby stosować się do wskazówek producenta. Wówczas przyniesie oczekiwane efekty, a nie zaszkodzi.