Obecnie coraz więcej i częściej słyszy się o suplemencie marki Olimp Thermo Speed Extreme. Czym on jest i jakie przynosi efekty? Głównym jego zadaniem jest intensyfikacja procesu odchudzania i utraty tkanki tłuszczowej. Stosuje się go jako wsparcie podczas diety redukcyjnej, a efekt działania Thermo Speed Extreme to wyraźna oraz szybka utrata nadprogramowych i niechcianych kilogramów. Co ważne, pomaga on w uzyskaniu idealnej figury, spala tłuszcz, uwidaczniając przy tym suchą masę mięśniową. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom Thermo Speed Extreme ma też działanie pobudzające, co jest szczególnie ważne dla sportowców, którzy potrzebują dodatkowej dawki energii na diecie o ujemnym bilansie kalorycznym. 

 

SPIS TREŚCI:
1. Thermo Speed Extreme – skład oraz dawkowanie
2. Thermo Speed Extreme – wskazania
3. Thermo Speed Extreme – opinie i podsumowanie

 

 

1. Thermo Speed Extreme – skład oraz dawkowanie
To dzięki odpowiednio dobranym składnikom w optymalnych proporcjach spalacz tłuszczu marki Olimp może pochwalić się wyjątkowo dobrymi efektami! Jak podaje producent, do stworzenia Thermo Speed Extreme użyto ekstraktu z pieprzu czarnego, l-tyrozyny, kofeiny bezwodnej, ekstraktu guarany, ekstraku z zielonej herbaty i ekstraktu z gorzkiej pomarańczy. Zalecane dawkowanie Thermo Speed Extreme to jedna kapsułka dwa razy dziennie, należy przyjmować doustnie około pół godziny przed śniadaniem i obiadem lub bezpośrednio po nich. Jedną z dwóch zalecanych kapsułek Thermo Speed Extreme można spożyć przed treningiem, gdzie dodatkowo będzie pełnić funkcje przedtreningówki. Ze względu na właściwości pobudzające nie należy zażywać tego preparatu przed snem.

 

2. Thermo Speed Extreme – wskazania
Termogenik Thermo Speed Extreme ma działanie odchudzające, anaboliczne oraz antykataboliczne. Oprócz tego spełnia również zadanie tak zwanej przedtreningówki, dodaje energii i siły do działania. Przeznaczony jest dla sportowców z zakresu dyscyplin sylwetkowych, gdzie niski poziom tkanki tłuszczowej jest priorytetem, oraz osób, które zmagają się z niechcianymi kilogramami.

 

3. Thermo Speed Extreme – opinie i podsumowanie
Dzięki wielowymiarowemu oraz skutecznemu działaniu suplement diety Thermo Speed Extreme przynosi świetne efekty i cieszy się pozytywną opinią wśród wielu osób, które już go wypróbowały, a teraz mogą cieszyć się do woli wysportowaną sylwetką! Podsumowując, preparat ten ma działanie:

– termogeniczne, intensyfikujące spalanie tkanki tłuszczowej,
– pobudzające, dodające energii,
– przyśpieszające metabolizm,
– ograniczające apetyt. Fabryka Siły Sklep

 

Osoby zainteresowane mogą zakupić Thermo Speed Extreme w sklepie online oraz w placówkach stacjonarnych. Cena Thermo Speed Extreme (120 kapsułek) to wydatek rzędu około 40–55zł. Należy pamiętać, że Thermo Speed Extreme jest suplementem diety i nie może być stosowany jako substytut zdrowej oraz zróżnicowanej diety.