S.A.W. (Super Agressive Workout) to wysokiej jakości suplement diety o charakterze przedtreningowym, adresowany do osób aktywnych fizycznie oraz sportowców, czyli wszystkich, którzy sport traktują poważnie. Jak wiadomo, profesjonalne treningi to jeden z podstawowych elementów pozwalających zbudować trwałą, suchą masę mięśniową. Pomocnym narzędziem i doskonałym wsparciem są w tym przypadku odpowiednie suplementy – zarówno ciało kulturysty, fightera i strongmena potrzebuje takich samych składników odżywczych w celu efektywnego generowania mocy przez mięśnie, a codzienna dieta może okazać się niewystarczająca, co w praktyce oznacza konieczność stosowania odpowiedniej suplementacji.

 

SPIS TREŚCI:
1. S.A.W. Trec – skuteczna przedtreningówka
2. S.A.W. Trec – skład
3. S.A.W. Trec – właściwości
4. S.A.W. Trec – działanie
5. S.A.W. Trec – opinie

 


1. S.A.W. Trec – skuteczna przedtreningówka
Przedtreningówka, ogólnie rzecz ujmując, to wysokiej jakości, kompleksowa odżywka stosowana przed treningiem siłowym, która dostarcza energii i pobudza mięśnie do bardziej wytężonej pracy. Preparaty tego typu zawierają substancje aktywne, które stymulują układ nerwowy, a także aminokwasy, których funkcją jest m.in. zwiększenie wytrzymałości oraz zniwelowanie zmęczenia. Działanie takie wykazuje suplement S.A.W. Trec.

 

S.A.W. Trec, jak każdą przedtreningówkę, należy stosować przed treningiem – preparat zapewnia optymalny przypływ energii, a także zapewnia odpowiednie pobudzenie i zwiększoną koncentrację podczas ćwiczeń.

 

2. S.A.W. Trec – skład
Suplement S.A.W. Trec posiada w swoim składzie wysokiej jakości komponenty, pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych i bezpiecznych źródeł.

 

W składzie preparatu znajduje się m.in. kompleks SUPER Pump Vasolidators. Znajdujące się w nim substancje wpływają na rozszerzenie naczyń krwionośnych, umożliwiają komórkom mięśniowym bardziej wydajną pracę. Ważną funkcję spełnia także AGRESSIVE Energy Maximizer, który wspomaga organizm i oddziałuje na szlaki przemian energetycznych oraz WORKOUT Creatine Surge, który powoduje wzrost stężenia kreatyny w mięśniach.

  Fabryka Siły Sklep

Do komponentów, które mają kluczowe znaczenie w przypadku większości przedtreningówek, w tym suplementu S.A.W. Trec, należą:
a) kofeina – znaczący stymulant i substancja psychoaktywna, oddziałuje na organizm w mniejszym lub większym stopniu w zależności od dawki oraz indywidualnej tolerancji na ten związek. Znajdująca się w S.A.W. Trec kofeina w wyraźny sposób oddziałuje na centralny układ nerwowy, zwiększa refleks i koncentrację, co w praktyce oznacza, że może być bardzo pomocna w przypadku osób uprawiających sporty siłowe oraz wyczynowe.

 

Polecana jest przede wszystkim sportowcom, którzy trenują dyscypliny charakteryzujące się krótkim, aczkolwiek bardzo intensywnym wysiłkiem fizycznym, a także osobom uprawiającym dyscypliny wytrzymałościowe. Kofeina dodatkowo pobudza wydzielanie katecholamin, w tym adrenaliny, a w dawce ok. 5 mg/kg masy ciała wykazuje istotny wpływ na poprawę osiąganych wyników sportowych.

 

Dzięki kofeinie następuje wzmożone uwalnianie kwasów tłuszczowych do krwiobiegu, które następnie mogą zostać wykorzystane jako źródło energii – jest to pożądany proces zarówno w przypadku osób odchudzających się, jak i sportowców, przede wszystkim ze względu na oszczędzanie glikogenu i zwiększenie wytrzymałości;

 

b) kreatyna – jest to wartościowy składnik odżywek przedtreningowych. Kreatyna to nic innego jak peptyd składający się z trzech aminokwasów (argininy, glicyny, metioniny), który występuje naturalnie w organizmie ludzkim, głównie jako składnik tkanki mięśniowej. Kreatynę można także znaleźć w mięsie zwierzęcym, zwłaszcza w wołowinie, rybach lub przyjmować w postaci suplementów. W mięśniach kreatyna magazynowana jest przede wszystkim w postaci fosfokreatyny (PCr), która sprzyja szybszej resyntezie ATP podczas bardzo intensywnych ćwiczeń. Zwiększone zapasy kreatyny to gwarancja, że trening będzie utrzymany na bardzo wysokim poziomie intensywności.

 

Kreatyna ma wpływ na przyspieszenie procesu regeneracji pomiędzy poszczególnymi seriami ćwiczeń oraz po zakończeniu treningu – zmniejsza wówczas rozpad białek mięśniowych, który pojawia się po intensywnym wysiłku. Ważną funkcją kreatyny jest także stymulowanie produkcji białek w mięśniach, co wpływa pozytywnie na przyrost beztłuszczowej masy ciała.

Kreatyna przyczynia się także do intensyfikacji przenikania wody przez błony komórkowe, czego efektem jest zwiększenie grubości włókien mięśniowych. Składnik ten polecany jest przede wszystkim kulturystom oraz osobom dążącym do zwiększenia ilości suchej masy mięśniowej.

 

3. S.A.W. Trec – właściwości
S.A.W. Trec to jeden z najpopularniejszych suplementów o działaniu przedtreningowym. Głównym czynnikiem wpływającym na jakość suplementu jest mieszanka składników, które dodają siły, zwiększają wytrzymałość i zapewniają odpowiednią dawkę energii.

 

Suplement S.A.W. Trec posiada w swoim składzie odpowiednie komponenty, które oddziałują na organizm i przyczyniają się do poprawy intensywności i jakości treningu. Suplement S.A.W. Trec znajduje zastosowanie przede wszystkim w sportach siłowych, skutecznie pobudza i zwiększa pompę mięśniową.

 

Godne podkreślenia są przede wszystkim składniki odpowiedzialne za pobudzenie, zwiększenie koncentracji, nasilenie pompy mięśniowej, a także kreatyna, która w znaczny sposób przyczynia się do zwiększenia siły.

 

Szczególną funkcję spełniają:
– L-tyrozyna – poprawia koncentrację, skupienie,
– kofeina – działa pobudzająco,
– beta-alanina – opóźnia zmęczenie, sprzyja wzrostowi siły eksplozywnej,
– prekursory tlenku azotu – odpowiedzialne za efekt tzw. pompy mięśniowej,
– kompleks kreatyn – zwiększenie siły, obecność kreatyny w odżywce S.A.W. nie wyklucza dodatkowego stosowania jej w formie monopreparatów.

 

4. S.A.W. Trec – działanie
Szczególne działanie suplementu S.A.W. Trec wynika z właściwości składników znajdujących się w preparacie – działanie pobudzające, wspierające koncentrację i zwiększające siłę oraz wytrzymałość.

Jedna porcja odżywki S.A.W. Trec wykazuje działanie zbliżone do działania kofeiny zawartej w dwóch szklankach parzonej kawy, niemniej jednak działanie preparatu jest znacznie dłuższe i posiada szersze spektrum.

 

Działanie suplementu można zauważyć już kilkanaście minut po spożyciu, w zależności od potrzeb jednorazowo można spożyć od jednej do dwóch miarek produktu.

 

Suplement S.A.W. Trec zapewnia optymalny przypływ sił i energii witalnej, a także poprawia koncentrację, dzięki czemu treningi stają się bardziej intensywne i dłuższe, szybsza jest także regeneracja potreningowa. Suplement skutecznie opóźnia uczucie zmęczenia.

 

5. S.A.W. Trec – opinie
W zależności od indywidualnych potrzeb organizmu jednorazowa dawka odżywki wynosi od 5 do 10 g, większość osób zaczyna od najmniejszej porcji, czyli 5 g, i z czasem zwiększa jej ilość, o ile zachodzi taka potrzeba.

Preparat jest produkowany na bazie naturalnych komponentów, wszystkie składniki pochodzą ze sprawdzonych i bezpiecznych źródeł. Preparat wykazuje doskonałą rozpuszczalność.

 

Suplement to doskonały produkt dla każdego, kto zamierza szybko i skutecznie budować tkankę mięśniową lub wspierać jakość i intensywność wykonywanych treningów.