Odpowiedzialne podejście do aktywności fizycznej jest równoznaczne ze świadomym dobieraniem preparatów wspomagających rozwój siły i wytrzymałości. W momentach kryzysu niezbędne jest sięgnięcie po sprawdzone produkty pozwalające pokonać zastój. S.A.W., czyli Super Aggressive Workout, to wyjątkowo intensywna formuła o charakterze przedtreningowym wyprodukowana w laboratoriach firmy Trec Nutrition. Organizm sportowca potrzebuje skutecznych i przede wszystkim bezpiecznych rozwiązań. Jednym z nich jest bez wątpienia SAW.

 

SPIS TREŚCI:
1. Trec SAW – skład
2. Trec SAW – działanie
3. Trec SAW – dawkowanie
4. Trec SAW – opinie
5. Trec SAW – cena

 


1. Trec SAW – skład
Skład suplementu diety Trec SAW wyróżnia fakt, że ponad 95% jego zawartości stanowią naturalne substancje czynne o naukowo udowodnionym działaniu, z czego dominujący udział przypada mieszance kryjącej się pod nazwą Super Pump Vasodilators. Matrix ten bazuje na trzech głównych składnikach takich jak alfa-ketoglutaran, jabłczan l-argininy i jabłczan cytruliny. Podane związki dobrane w odpowiednich proporcjach uzupełniono o ViNitrox, czyli zastrzeżone synergiczne połączenie ekstraktu z winogron i jabłek. Tak skomponowane zestawienie boosterów tlenku azotu charakteryzuje się potężnym oddziaływaniem w zakresie endogennej syntezy NO, tym samym pośrednio prowadząc do poprawy ukrwienia oraz odżywienia tkanki mięśniowej.

 

Niezwykle istotną rolę w preparacie SAW odgrywa również dopracowana receptura Aggressive Energy Maximizer zawierająca beta-alaninę, l-tyrozynę, taurynę, kofeinę oraz ekstrakt z grejpfruta o wysokiej zawartości naryngeniny. Kolejną, a zarazem ostatnią z podstawowych formuł omawianej odżywki, jest WORKOUT Creatine Surge. Bazuje ona na kompozycji monohydratu kreatyny, jabłczanu kreatyny oraz estra etylowowego kreatyny. Jeśli chodzi o elementy uzupełniające skład Trec SAW, zredukowano je do koniecznego minimum. Wśród nich można wymienić aromat wiśniowy bądź grejpfrutowy, azorubinę, cyklaminian sodu, dwutlenek krzemu, kwas cytrynowy, kwas jabłkowy oraz sacharynian sodu.

 

Tu kupisz ten produkt Trec S.A.W. - 200g (4.1) Trec S.A.W. - 200g 71,69 zł Sprawdź Teraz!  

 

2. Trec SAW – działanie
Próg koncentracji perfekcyjnie dobranych przez naukowców składników biologicznie czynnych w SAW wywiera konkretny wpływ na wielokierunkowy efekt jego działania. Po ich wchłonięciu w przewodzie pokarmowym następuje szereg reakcji w organizmie pozwalających ćwiczyć dłużej i wydajniej niż kiedykolwiek wcześniej. Podstawowy mechanizm polega na intensyfikacji produkcji cząsteczek sygnalizacyjnych utworzonych z azotu oraz tlenu. Arginina i cytrulina dostarczone wraz z porcją SAW są doskonałymi substratami dla enzymów z rodziny syntaz tlenku azotu. Dodatek polifenoli pochodzenia roślinnego jeszcze mocniej wpływa na czas trwania i jakość osiąganych rezultatów.

 

Tlenek azotu znacznie usprawnia krążenie krwi poprzez regulację ciśnienia tętniczego oraz rozluźnianie mięśniówki gładkiej. Wszystko to przyczynia się do poprawy transportu składników odżywczych, przez co stymulowane treningiem mięśnie uzyskują jeszcze lepsze warunki do rozbudowy. Osiągnięta pompa mięśniowa i waskularyzacja widoczne są jeszcze długo po zakończeniu ćwiczeń.

 

Tlenek azotu będzie przyczyniał się również do wzmożonego wydzielania hormonu wzrostu (HGH), pozwalając osiągnąć stężenie bliższe maksymalnemu poziomowi fizjologicznemu.

 

Beta-alanina obecna w kompozycji Aggressive Energy Maximizer jest podstawowym materiałem budulcowym karnozyny, która w dużym stopniu odpowiada za utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej w mięśniach, zwiększając ich pojemność buforową. Beta-alanina obniża indywidualne odczucie zmęczenia i polepsza tym samym wytrzymałość, szczególnie w kontekście dłuższych serii danego ćwiczenia wymagających wykonania powyżej 8 powtórzeń. Wspomaga ona również wzrost beztłuszczowej masy ciała i regenerację.

 

Duże dawki beta-alaniny zawarte w SAW mogą powodować uczucie mrowienia. Jest to jednak zupełnie nieszkodliwy skutek uboczny.

Tyrozyna i tauryna determinują sprawne funkcjonowanie obciążonego układu nerwowego. Pierwszy z tych aminokwasów jest chętnie wykorzystywany do wytwarzania katecholamin, takich jak adrenalina, noradrenalina i dopamina, a także hormonów tarczycy. Poprawia koncentrację podczas wykonywania wzorców ruchowych, świetnie sprawdza się także w roli czynnika antystresowego.

 

Tauryna natomiast, prócz właściwości detoksykacyjnych, antyoksydacyjnych, przeciwdepresyjnych i przeciwzmęczeniowych, w istotny sposób potęguje pobudzający, wielotorowy wpływ kofeiny, która jest nieodłącznym elementem każdego dobrego preparatu przedtreningowego.

Matriks kreatynowy o wysokiej przyswajalności w dłuższej perspektywie poprawia regenerację zasobów szybko dostępnej energii w postaci ATP (adenozynotrifosforan), która jest niezbędna do skurczów włókien mięśniowych. Większe wysycenie kreatyną to większe możliwości w stałej progresji na wielu płaszczyznach.

 

Kompleksowy preparat SAW od marki Trec Nutrtion ma wszystko, czego potrzebujesz, by nawet w chwilach największego kryzysu z uśmiechem na ustach wypełnić swój plan na 100 procent.

 

3. Trec SAW – dawkowanie
Suplementacja preworkoutem SAW powinna zostać poprzedzona dokładnym zapoznaniem się z zasadami zamieszczonymi na opakowaniu produktu, tym bardziej że nie jest on przeznaczony dla wszystkich osób, a ze względu na swoją specyfikę źle wykorzystany może przynieść poważne skutki niepożądane. Należy wziąć pod uwagę, że odżywka ta nie stanowi substytutu, lecz jedynie uzupełnienie diety ułożonej odpowiednio do potrzeb konkretnej osoby. W związku z tym, że SAW jest suplementem zaliczanym do grupy środków przedtreningowych, jego stosowanie powinno odbywać się tylko w dni, w których planowana jest wzmożona aktywność fizyczna. Super Agressive Workout dostępny jest zarówno w postaci kapsułek, jak i dobrze rozpuszczalnego proszku. W pierwszym przypadku pojedyncza dawka wynosi 4 kapsułki, w drugim 5 g (1 miarka) proszku rozrabianego w 200 ml wody, które należy przyjąć do 30 minut przed planowanymi ćwiczeniami.

 

Firma Trec zaleca, aby dzienna przyjmowana ilość nie przekraczała 2 zalecanych porcji (tj. 8 kapsułek lub 10 g proszku). Podkreśla się, że SAW nie powinien być stosowany przed snem oraz z innymi środkami pobudzającymi, które zwierają kofeinę.

 

4. Trec SAW – opinie
Super Aggressive Workout od czasu dynamicznego wejścia na polski rynek suplementów pomógł niezliczonej liczbie osób w nierównej walce z ich słabościami. Ten uniwersalny stack o charakterze przedtreningowym rekomendowany jest jednak szczególnie profesjonalistom w okresach wzmożonych treningów lub w trakcie przedłużającej się stagnacji i zobojętnienia na kolejne bodźce. Działanie SAW odczuwalne jest już w ciągu kilku minut od przyjęcia pierwszej dawki. W trakcie regularnej suplementacji produkt Trec Nutrtiton gwarantuje optymalne zwiększenie muskulatury i możliwości wysiłkowych do poziomu, który przerasta nawet najśmielsze oczekiwania.

 

5. Trec SAW – cena
W ofercie naszego sklepu internetowego SAW pojawia się w formie kapsułek i proszku, dzięki czemu można wybrać odpowiednią wersję w zależności od indywidualnych preferencji. Cena produktu zróżnicowana jest ze względu na postać oraz gramaturę. Kapsułki dostępne są w dwóch opakowaniach zawierających odpowiednio 30 kapsułek w cenie 15 zł oraz 120 kapsułek za równowartość 63 zł. W kwestii proszku proponowany wybór jest nieco szerszy. Można zdecydować się chociażby na zakup w opakowaniu jednostkowym zawierającym 10 g produktu za 4,5 zł. Oprócz tego rynek oferuje większe paczki 200 g w cenie 60 zł oraz 400 g w cenie 110 zł. SAW dostępny jest również w innych punktach sprzedaży suplementów diety.