Już niedługo wielu obywateli Unii Europejskiej będzie zmagać się z problemem otyłości. Współcześnie już prawie co piąty Polak ma nadliczbowe kilogramy, a liczba ta będzie z roku na rok wzrastać. Wynika to z siedzącego trybu życia, braku aktywności fizycznej oraz sportu i coraz gorszych nawyków żywieniowych. Coraz częściej bowiem tradycyjne trzy posiłki zastępuje jedzenie czegokolwiek i kiedykolwiek. Konsekwencją są nadwaga i choroby takie jak cukrzyca, nadciśnienie, choroby układu ruchu, miażdżyca oraz choroba wieńcowa. Ich leczenie pochłania rocznie kilkaset milionów euro w samej Unii Europejskiej. Dlatego właśnie zwalczanie nadwagi należy zacząć jak najwcześniej. Pomoże nam w tym aktywność fizyczna, ćwiczenia oraz wsparcie odpowiednimi suplementami diety.

 

SPIS TREŚCI:
1. Revex-16 – jak działa
2. Revex-16 – składniki
3. Revex-16 – dawka

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. Revex-16 – jak działa
Revex-16 to jeden z najskuteczniejszych i najefektywniejszych spalaczy tkanki tłuszczowej dostępnych na naszym rynku. Pozwala nam na stosunkowo szybkie pozbycie się nadliczbowych kilogramów, a jednocześnie minimalizuje ryzyko pojawienia się efektu jo-jo. Jego największą zaletą jest wielokierunkowe działanie, dzięki czemu nie tylko usprawniamy proces pozbywania się tkanki tłuszczowej, ale także regulujemy metabolizm, usuwamy wodę podskórną, hamujemy nadmierne łaknienie i otrzymujemy zastrzyk pozytywnej energii – preparat poprawia nasz nastrój i wpływa na samopoczucie. Revex-16 jest suplementem, który charakteryzuje się działaniem termogenicznym. W skład produktu wchodzi kilkanaście różnych składników, które zostały tak dobrane, aby wzajemnie intensyfikować swoje działanie.

 

2. Revex-16 – składniki
W unikalnym i starannie dobranym składzie suplementu znajdziemy m.in.:
kofeinę – ma działanie pobudzające, a dodatkowo hamuje rozpad cAMP, dzięki czemu wspomaga procesy lipolityczne i termogeniczne. Dodatkowo blokuje receptory adenozyny, co skutkuje nasilonym wydzielaniem katecholamin.


Ekstrakt z zielonej herbaty – ma właściwości przeciwnowotworowe, eliminuje wolne rodniki, ogranicza degradację adrenaliny oraz dopaminy i noradrenaliny, przez co wzmacnia ich wpływ na rozpad trójglicerydów w tkance tłuszczowej.

 

Kwas alfa-liponowy – poprawia wrażliwość tkanek obwodowych na insulinę oraz wspomaga transportowanie składników odżywczych do komórek mięśniowych, dzięki czemu wspiera ich regeneracje i pracę. Dodatkowo ma właściwości przeciwutleniające i zwalcza wolne rodniki. Fabryka Siły Sklep

 

Chrom – odgrywa bardzo ważną rolę w funkcjonowaniu naszego organizmu. Wpływa na metabolizm składników odżywczych, odpowiada za regulację działania enzymów, sprzyja obniżeniu stężenia cholesterolu całkowitego, wspomaga syntezę białek mięśniowych oraz glikogenu. Ponadto wspomaga regulowanie apetytu.

 

L-tyrozyna – znacząco pobudza działanie organizmu, jest prekursorem dopaminy, adrenaliny i noradrenaliny. Wzmaga też czujność i koncentrację, wspomaga metabolizm i poprawia samopoczucie. Jest również substratem w syntezie hormonu tarczycy – tyroksyny.

 

Naringina – zwiększa poziom cAMP, stymuluje lipolizę, czyli rozpad tkanki tłuszczowej. Należy pamiętać, że może wpływać na przemiany biochemiczne niektórych leków w organizmie.

 

Ekstrakt z pieprzu czarnego – pobudza wydzielanie soków trawiennych, wzmaga diurezę, poprawia ukrwienie tkanek, a jego zastosowanie pozwala na dużo lepsze i szybsze wykorzystywanie substancji pokarmowych.

 

Dandelion, czyli popularny mniszek lekarski pomaga w utrzymywaniu w dobrym stanie wątroby oraz jest pomocny przy schorzeniach dróg żółciowych i kamicy żółciowej.

 

Hesperydyna – zwiększa aktywność witaminy C, wzmacnia naczynia krwionośne, usprawnia krążenie, ma działanie antyoksydacyjne oraz pomaga zachować poprawną strukturę kolagenu.

 

Resweratrol – jest odpowiedzialny za aktywacje sirtuiny, które umożliwiają przeżycie organizmu w skrajnie niekorzystnych warunkach. Aktywują się one również w przypadku wystąpienia obniżonej temperatury otoczenia, stresu oksydacyjnego czy restrykcji kalorycznej. Pobudzają mobilizację rezerw tłuszczów w organizmie i hamują ich dalsze odkładanie w adipocytach.

 

3. Revex-16 – dawka
Revex-16 nie powinien być przyjmowany przez osoby niepełnoletnie, kobiety w ciąży oraz kobiety karmiące piersią. Nie należy łączyć go z innymi spalaczami tkanki tłuszczowej oraz suplementami zawierającymi substancje stymulujące. Producent zaleca przyjmowanie do trzech kapsułek dziennie, najlepiej na pusty żołądek, np. rano na czczo i pomiędzy głównymi posiłkami. Tej dawki nie należy już jednak przekraczać. Nie powinniśmy też przyjmować preparatu w godzinach wieczornych, bezpośrednio przed udaniem się na spoczynek. Ma on bowiem właściwości pobudzające, co może stać się powodem kłopotów z zaśnięciem.

 

Okres przyjmowania suplementu powinien trwać maksymalnie do dwunastu tygodni. Po tym okresie należy zrobić sobie minimum dwutygodniową przerwę, zanim ponownie skorzystamy z tego typu odżywek. Mimo że preparat jest w stu procentach bezpieczny dla zdrowia, należy przed zakupem upewnić się, że kupujemy go we właściwym miejscu. Najlepiej nabyć produkt za pośrednictwem strony producenta lub w jednym z renomowanych sklepów internetowych. Zdecydowanie wystrzegajmy się zakupów na osiedlowych bazarach lub na podejrzanych aukcjach internetowych.