Revex 16 to spalacz tkanki tłuszczowej, a tajemnica jego skuteczności tkwi w formule opartej aż na 16 składnikach aktywnych. Wykorzystanie tak dużej liczby komponentów niesie za sobą szereg korzyści, których wypadkową jest silne oddziaływanie na proces odchudzania i kształtowania sylwetki. Niniejszy tekst pozwoli wam dokładnie przyjrzeć się działaniu preparatu oraz efektom, które daje wprowadzenie fat brunera marki Scitec Nutrition.

 

SPIS TREŚCI:
1. Revex 16 – skład
2. Revex 16 – działanie
3. Revex 16 – dawkowanie
4. Revex 16 – opinie
5. Revex 16 – cena

 

 

1. Revex 16 – skład
Preparat Revex 16 jest kolejnym spalaczem tkanki tłuszczowej wchodzącym w skład bogatej oferty firmy Scitec Nutrition. W przeciwieństwie do wielu suplementów tej kategorii Revex 16 nie wykorzystuje dużej ilości kofeiny, lecz kompleks wielu naturalnie występujących w przyrodzie składników służących produktywnemu procesowi odchudzania. Formuła odżywki została oparta na wielu ekstraktach roślinnych (np. mniszka lekarskiego, różeńca górskiego czy zielonej herbaty), które w asyście bezpiecznych związków pobudzająco-stymulujących (wspomniana już kofeina, feynolalanina czy l-tyrozyna) zapewniają intensywne działanie w walce z niepotrzebnymi kilogramami oraz pomagają w trakcie starań o wymarzoną i smukłą sylwetkę.

  Tu kupisz ten produkt Scitec Revex 16 - 108kaps. (4.27) Scitec Revex 16 - 108kaps. 86,99 zł Sprawdź Teraz!

2. Revex 16 – działanie
Ostateczne działanie oraz efekty spalacza tkanki tłuszczowej Revex 16 stanowią wynik sprzężonych właściwości wszystkich 16 aktywnych składników, jakie zostały zawarte w formule preparatu. Dzięki wielowymiarowemu oddziaływaniu odżywki na nasz organizm mamy pewność, że tkanka tłuszczowa i nadmierna masa ciała zostają poddane na tyle zróżnicowanym mechanizmom, że efekty są zauważalne jeszcze szybciej niż w przypadku większości fat burnerów.

 

Połączenie feynyloalaniny i wspomnianej już kofeiny ma na celu zapewnienie odpowiedniej dawki energii, a także zmobilizowanie nas do wykonania jeszcze intensywniejszego treningu. Obie substancje stanowią częsty składnik boosterów przedtreningowych, potęgują naszą siłę oraz redukują uczucie zmęczenia. Z kolei dodatek ekstraktu z różeńca górskiego oraz właściwa dawka l-tyrozyny zapewniają normalizację pracy systemu nerwowego, zwiększając jego odporność na wspomnianą już intensywność treningową oraz niskokaloryczną dietę.

 

Kolejnym kompleksem wieloskładnikowej mieszanki preparatu Revex 16 jest potężna dawka związków antyoksydacyjnych i detoksykacyjnych, których głównym zadaniem jest usprawnienie całkowitej przemiany materii oraz wzmożenie tempa pracy wszystkich przemian metabolicznych. Firma Scitec Nutrition postanowiła uzyskać takie działanie poprzez zastosowanie: EGCG pochodzącego z zielonej odmiany herbaty, proredukcyjnego kwasu chlorogenowego (znanego również z herbaty oraz zielonej kawy), resweratrolu znajdującego się w winogronach, a także kwercetyny. Na uwagę zasługuje także obecność niezwykle cennej hesperydyny, która oprócz sprawnego oczyszczania ustroju stanowi także dobry element ochrony naczyń krwionośnych oraz sposób na sprawną minimalizację liczby lipidów we krwi i wątrobie.

 

Skład suplementu diety Revex 16 został też wzbogacony o chrom stanowiący jeden z najlepszych blokerów nadmiernego apetytu oraz związek ograniczający niekontrolowane napadu tzw. wilczego głodu. Forma pikolinianu znacząco wspomaga produkcję glikogenu, reguluje całkowity poziom cholesterolu oraz zapobiega nadmiernemu stężeniu cukru we krwi, co skutkuje ograniczeniem odkładania się go w postaci nowej tkanki tłuszczowej.

 

Spalacz tłuszczu marki Scitec Nutrition posiada też w swoim składzie kwas ALA (alfa-liponowy) będący jednym z podstawowych sposobów na walkę z nadwagą i otyłością. ALA zapewnia dodatkowe działanie przeciwutleniające, skutecznie przekształca spożyty pokarm do postaci energii, umożliwia sprawne usuwanie soli metali ciężkich z ustroju oraz stanowi dodatkową ochronę wątroby przed uszkodzeniami. Natomiast inozytol produktywnie reguluje metabolizm kwasów tłuszczowych, zapewniając ich sprawniejszy rozkład.

 

Całość została wzbogacona odpowiednią dawką bioperyny pochodzącej z czarnego pieprzu, która oprócz nasilenia potliwości i podwyższenia temperatury ciała skutecznie stymuluje produkcję soków trawiennych oraz usprawnia przyswajalność wartości odżywczych z pożywienia.

 

3. Revex 16 – dawkowanie
Suplement Revex 16 jest spalaczem tkanki tłuszczowej, dlatego aby uzyskać maksymalne działanie tego suplementu podczas odchudzania zaleca się stosować go zgodnie z zaleceniami producenta zamieszczonymi na opakowaniu. Firma Scitec Nutrition poleca, by dawkę 3 kapsułek dziennie zastosować dwukrotnie w ciągu dnia –pierwszą porcję rano na czczo, natomiast drugą do około 30 minut przed planowanym treningiem. Warto pamiętać, by kuracja z pomocą Revex 16 trwała od 8 do 12 tygodni, po których należy wprowadzić około 14 dni przerwy.

 

4. Revex 16 – opinie
Większość osób korzystających z preparatu Revex 16 wypowiada się pozytywnie na temat jego działania, które skutecznie pomaga w procesie odchudzania. Niewątpliwym atutem preparatu jest duża ilość składników pozwalających na zróżnicowane oddziaływanie wobec tkanki tłuszczowej. Dzięki licznym komponentom naturalnego pochodzenia mamy pewność, że działanie spalacza marki Scitec Nutrition nie będzie przesadne i nie doprowadzi do rozwoju objawów niepożądanych dla naszego zdrowia bądź życia.

 

Innym atutem jest forma preparatu. Revex 16 występuje w postaci łatwych do połknięcia kapsułek, których budowa umożliwia znaczne skrócenie czasu trawienia. W efekcie proces wchłaniania składników występujących w suplemencie jest jeszcze szybszy, a co za tym idzie – działanie termogenika zostaje znacząco zmaksymalizowane. Revex 16 należy traktować jedynie jako dodatek do zbilansowanej diety i spersonalizowanego planu treningowego, które stanowią podstawę do osiągnięcia założonego celu, jakim jest smukła sylwetka.

 

5. Revex 16 – cena
Revex 16 jest jednym z głównych termogeników marki Scitec Nutrition, dlatego też produkt ten jest łatwo dostępny. Suplement można zakupić w większości punktów sprzedaży odżywek dla sportowców, a także w naszym sklepie internetowym. Cena za opakowanie Revex 16 o pojemności 108 kapsułek wynosi 74,5 zł.