Białko to najważniejszy składnik diety każdej osoby, która chce zadbać o doskonałą sylwetkę i umięśnienie. Dlatego nie powinno dziwić, że wszelkiego rodzaju suplementy diety, które pojawiają się na rynku, w dużej mierze opierają się właśnie na białkach. OstroVit WPC 80 to propozycja dla osób wymagających, które liczą na doskonały produkt, dzięki któremu sprawnie zbudują masę mięśniową.

 

SPIS TREŚCI:

1. Czym jest OstroVit WPC 80?
2. Składniki OstroVit WPC 80
3. Jakie zalety posiada OstroVit WPC 80
4. Dostępność OstroVit WPC 80

 


1. Czym jest OstroVit WPC 80?
Produkt OstroVit WPC 80 to świetny jakościowo koncentrat białka serwatkowego, który w składzie ma aż 80% białka. To idealne źródło białka zwierzęcego o bardzo rozbudowanym profilu aminokwasów. Białko zostało przygotowane w procesie ultrafiltracji. Skoncentrowana frakcja białkowa z serwatki została zagęszczona, zanim doszło do oddzielania od cukru mlecznego oraz tłuszczu. W ten sposób uzyskujemy taki produkt, który charakteryzuje się mniejszą zawartością tłuszczu oraz mniejszą dawką węglowodanów.

 

80% białka w produkcie sprawia, że jest on w stanie bezpośrednio wpływać na nasz organizm, skutecznie pomaga przy rozbudowie masy mięśniowej lub ułatwia jej utrzymywanie. Białko jest idealne dla wszystkich osób, które są aktywne fizycznie, niezależnie od tego, jaką dyscyplinę sportową wybierają. Jeśli ktoś znajduje się w okresie budowania masy mięśniowej, ta propozycja rzeczywiście będzie dla niego odpowiednia.

 

Produkt może być stosowany w trakcie realizowania zaawansowanych treningów, może się stać dodatkiem do codziennej diety, tak by dało się sprawnie uzupełniać brakujące składniki odżywcze. Produkt zawiera cenne aminokwasy BCAA, charakteryzuje się działaniem anabolicznym oraz chroni nas przed katabolizmem.

 

2. Składniki OstroVit WPC 80
Przygotowany przez firmę OstroVit WPC 80 koncentrat białkowy ma bardzo dobry skład, ograniczony wyłącznie do koniecznych składników. W jednej porcji liczącej 30 g proszku znajdziemy ponad 23 g białka, do tego dochodzą ponad 4 g węglowodanów i niewielka, śladowa ilość tłuszczu. Skład preparatu skoncentrowany jest na białkach i dzięki temu doskonale sprawdza się w procesie budowania beztłuszczowej masy mięśniowej.

 

3. Jakie zalety posiada OstroVit WPC 80
Przygotowany przez firmę OstroVit WPC 80 koncentrat białkowy ma doskonały wpływ na nasz organizm, wykazuje działanie anaboliczne oraz antykataboliczne, chroni mięśnie przed rozpadem. Produkt może zapewniać szybszą regenerację organizmu po treningu.

  Fabryka Siły Sklep

Oferowany jest w formie sproszkowanej i producent zaleca stosowanie zarówno w dniu treningowym, jak i nie treningowym od jednej do trzech porcji dziennie, w zależności od dobowej kaloryki diety oraz aktualnego zapotrzebowania na białko. Porcję produktu należy rozpuścić w wodzie bądź mleku i spożyć od razu po przygotowaniu. Trzeba jednak pamiętać, że to suplement, który ma być dodatkiem do diety. Nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

 

4. Dostępność OstroVit WPC 80
Produkt jest dostępny we wszystkich sklepach, które specjalizują się w sprzedaży odżywek i dotyczy to zarówno sklepów stacjonarnych, jak i internetowych. Dostarczenie odpowiedniej ilości białka z pożywienia może się okazać utrudnione, dlatego suplement dla osoby trenującej może stać się istotnym wsparciem i doprowadzi do skuteczniejszej rozbudowy masy mięśniowej. Jeśli chodzi o kwestię zakupu najlepiej zdecydować się na sklepy internetowe, ponieważ tam można liczyć na najlepszą cenę.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy