Popularne i tanie odżywki przedtreningowe często ograniczają się tylko do substancji silnie pobudzających, które faktycznie pomagają trenować, ale ich efekt jest raczej mało widoczny. Dorian Yates Nox Pump to zupełnie inny produkt, ponieważ jego podstawowy mechanizm działania opiera się na dostarczaniu do organizmu substancji, które stymulują endogenną syntezę tlenku azotu i pomagają organizmowi w prawidłowym funkcjonowaniu, co dotyczy głównie układu nerwowego.

 

SPIS TREŚCI:
1. Kto powinien przyjmować suplement Dorian Yates Nox Pump?
2. Dorian Yates Nox Pump i tlenek azotu
3. Dorian Yates Nox Pump dla układu nerwowego
4. Zasady stosowania boostera treningowego Dorian Yates Nox Pump

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. Kto powinien przyjmować suplement Dorian Yates Nox Pump?
Booster treningowy Dorian Yates Nox Pump jest przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, prowadzących treningi nakierowane na maksymalny rozwój siły mięśniowej. Produkt skierowany jest także do sportowców wyczynowych i kulturystów skupionych na budowaniu masy mięśniowej. Każdy sportowiec może korzystać z tego typu suplementów diety, ale zdecydowanie najlepiej sprawdzą się one u osób, które zaczęły odczuwać znużenie treningami. Przyczyną frustracji nie musi być wcale stagnacja treningowa. W przypadku monotonii i narastającej niechęci do ćwiczeń dochodzi do problemów z motywacją, przez co ćwiczenia są wykonywane niedbale, a ogólne efekty treningu są znacznie gorsze od tego, co można osiągnąć.

 

2. Dorian Yates Nox Pump i tlenek azotu
Tlenek azotu (NO) to bardzo nietrwały związek chemiczny. Booster treningowy Dorian Yates Nox Pump przyczynia się pośrednio do zwiększenia poziomu NO w organizmie, ponieważ zawiera składniki, które stymulują jego endogenną syntezę. Powstający dzięki temu w większej ilości tlenek azotu jest w stanie bezpośrednio działać na mięśnie gładkie regulujące średnicę naczyń krwionośnych. Tlenek azotu je rozkurcza, dzięki czemu światło naczyń krwionośnych powiększa się, co oznacza możliwość transportowania przez nie znacznie większej liczby składników odżywczych.

 

Dzięki wsparciu suplementu przedtreningowego Nox Pump mięśnie są w stanie pracować na zdecydowanie wyższych obrotach. Powtórzenia w trakcie zaplanowanej serii będą wydawać się łatwiejsze, a zmęczenie przyjdzie znacznie później. Później pojawia się także charakterystyczne uczucie pieczenia w czasie wykonywania powtórzeń. Jest to efekt lepszego odżywienia mięśni oraz usprawnienia mechanizmów usuwających z nich zbędne produkty przemiany materii.


3. Dorian Yates Nox Pump dla układu nerwowego
Samo uczucie znużenia, niechęci do treningu spowodowane może być zarówno zmęczeniem mięśni, jak i ośrodkowego układu nerwowego. Ośrodkowy układ nerwowy kontroluje procesy zachodzące w obrębie całego organizmu i do odpowiedniej pracy potrzebuje właściwego poziomu odpowiednich neuroprzekaźników. Opisywany suplement w kontrolowany sposób pozwala stymulować układ nerwowy, dzięki czemu pozwala w pełni skupić się na wykonywanej pracy. Fabryka Siły Sklep

 

Działanie Dorian Yates Nox Pump zaczyna się od podania do organizmu odpowiedniej dawki substancji pobudzających, by organizm zaczął pracować na wyższych obrotach i sportowiec miał chęć do prowadzenia treningu.

 

Opisywany suplement zawiera również substancje stymulujące endogenną syntezę związków, które nie tylko poprawiają wydajność treningową, ale także umożliwiają odczuwanie na nowo radości z uprawianej dyscypliny. Znużenie i apatia odczuwane na samym początku treningu bardzo negatywnie odbijają się na zaangażowaniu w trening i jakości wykonywanych ćwiczeń. Przywrócenie radości z treningu sprawia, że kolejne sesje treningowe stają się łatwiejsze.

 

4. Zasady stosowania boostera treningowego Dorian Yates Nox Pump
Dorian Yates Nox Pump to odżywka przedtreningowa, co w sposób jasny wskazuje, że korzysta się z niego tylko przed treningiem. Jego działanie powinno ograniczać się do czasu treningu i ustępować całkowicie niedługo po nim. Z tego powodu ważny jest właściwy czas przyjmowania suplementu. Powinno się to odbyć około 30 minut przed rozpoczęciem wysiłku.

 

Suplement przedtreningowy należy rozpuścić w ok. 200 ml płynu i dokładnie wymieszać. Rozmieszanie tego suplementu nie stanowi większego problemu. Typowa porcja to jedna saszetka lub jedna miarka Dorian Yates Nox Pump. Nie należy przekraczać tej dawki w ciągu doby, a tym bardziej jednorazowo. Mogłoby spowodować to nadmierne pobudzenie.

 

Dawka suplementu Dorian Yates Nox Pump dostosowana jest do potrzeb osób bardzo dobrze wytrenowanych, co oznacza, że dla wielu osób trenujących rekreacyjnie może to być dawka za duża. Niektóre osoby mogą charakteryzować się również słabszą tolerancją na wybrane składniki obecne w formule omawianego preparatu.

 

Dlatego wszystkie osoby zaczynające swoją przygodę z odżywkami przedtreningowymi powinny zaczynać od połowy sugerowanej dawki, czyli jedną saszetkę suplementu podzielić na dwie sesje treningowe. W ten sposób upewnią się, że działanie preparatu nie jest dla nich za silne.

 

Suplement Dorian Yates Nox Pump przeznaczony jest tylko dla osób dorosłych. Nie mogą z niego korzystać osoby niepełnoletnie, a także kobiety w ciąży i matki karmiące. Co bardzo ważne, suplementu powinny unikać osoby mające problemy z układem sercowo-naczyniowym. W przypadku osób leczących się na choroby przewlekłe niezbędna jest konsultacja z lekarzem przed rozpoczęciem suplementacji.