Istnieją suplementy, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Jednym z nich jest NOX Pump, niezwykle silny booster treningowy firmy Dorian Yates, który stanowi jeden ze sztandarowych produktów tej marki. Dzięki unikalnej kompozycji tylko sprawdzonych składników nasze dotychczasowe treningi zostaną przeniesione na całkowicie inny poziom, co z kolei pozwoli na jeszcze szybsze osiągnięcie założonego celu.

 

SPIS TREŚCI:
1. Nox Pump – skład
2. Nox Pump – działanie
3. Nox Pump – dawkowanie
4. Nox Pump – opinie
5. Nox Pump – cena

 

 

1. Nox Pump – skład
Firma Dorian Yates, która stanowi oficjalną markę sześciokrotnego zdobywcy tytułu Mr. Olimpia i jednego z najbardziej rozpoznawalnych zawodników kulturystyki, przygotowała booster treningowy o formule pozwalającej przekraczać ograniczenia treningowe. Kompleksowa mieszanka silnych składników o działaniu mobilizująco-pompującym jest idealnym i skutecznym rozwiązaniem dla doświadczonych ćwiczących, którzy poszukują preparatu zwiększającego efektywność wysiłku fizycznego. Odżywka NOX Pump to legendarny booster, który od dłuższego czasu jest wymieniany jako jeden z najlepiej działających suplementów przedtreningowych. Wszystko za sprawą kompleksowego składu, którego właściwości są odczuwalne już od pierwszej sesji na siłowni.

 

Wieloskładnikową formułę odżywki NOX Pump można podzielić na trzy mniejsze kompleksy, które pomimo odmiennego oddziaływania w organizmie człowieka wzajemnie potęgują swoje efekty. Skutkiem tego jest potężna mobilizacja i wzrost ogólnego pobudzenia całego metabolizmu.

Pierwszym kompleksem jest mieszanka skutecznych składników, które aktywizują nasze mięśnie do jeszcze intensywniejszej pracy, a także zwiększają ich wytrzymałość wobec narastającego zmęczenia. Wszystko to za sprawą połączenia argininy (występującej w dwóch formach), beta-alaniny, jabłczanu cytruliny oraz tauryny – elementów będących swoistą podstawą każdego boostera treningowego.

 

Marka Dorian Yates wykorzystała też mieszankę substancji regulujących i wzmacniających pracę całego systemu nerwowego, który podczas ćwiczeń zostaje wystawiony na znaczne obciążenia. Neuroprotekcyjny charakter suplementu NOX Pump został oparty o wysoką zawartość choliny, bezwodnej kofeiny, a także ekstraktu z liści popularnej yerba mate. Całość składu została wzbogacona o zespół naturalnych antyoksydantów, które pozwalają na efektywne oczyszczanie całego ustroju ze szkodliwych wolnych rodników.

 

2. NOX Pump – działanie
Działanie preparatu NOX Pump najłatwiej określić jednym słowem – moc! Suplement firmy Dorian Yates dzięki wcześniej opisanym kompleksom zapewnia niesamowicie silne oddziaływanie na pracę naszego metabolizmu, co dość jednoznacznie przekłada się na jakość pracy mięśniowej. Wieloskładnikowa formuła tego boostera treningowego zapewnia działanie na kilku zróżnicowanych poziomach naszego metabolizmu.

 

Głównym zadaniem NOX Pump jest przede wszystkim zwiększenie syntezy i uwalniania tlenku azotu (NO). Jest to jeden z podstawowych związków, który jest produkowany na skutek działania formuł przedtreningowych. NO pozwala na regulację ciśnienia oraz znaczne wzmożenie przepływu krwi przez nasze mięśnie. Efektem tego jest nasilenie transportu wraz z całą masą odżywczych składników, co stwarza rewelacyjne warunki do wzrostu mięśnia. Oprócz tego tlenek azotu stanowi jeden z elementów profilaktyki spadku sprawności seksualnej i reguluje funkcjonowanie libido. Poprawa krążenia mięśniowego w znaczący sposób rzutuje na wzroście siły, a to z kolei przekłada się na poprawę efektywności całego treningu.

  Fabryka Siły Sklep

NOX Pump to także świetna ochrona przed nadmiernym zmęczeniem i wycieńczającymi sesjami treningowymi. Opisany wcześniej konglomerat o działaniu neuroprotekcyjnym pozwala na utrzymanie właściwego funkcjonowania komórek nerwowych. Wszystko to odbywa się poprzez regulację przepływu impulsu nerwowego pomiędzy neuronami. To z kolei przyczynia się do sprawniejszego funkcjonowania sygnału między receptorem, a efektorem. Oznacza to, że NOX Pump w znaczący sposób sprzyja efektywniejszemu dotarciu bodźca pobudzającego nasze mięśnie do wzrostu. Poza tym chroni nasz system nerwowy przed dużym przesileniem, jakie wynika z treningu siłowego.

 

NOX Pump pozwala też na skuteczną redukcję szkodliwego katabolizmu mięśniowego. Takie działanie zostało zapewnione przez opisaną mieszankę ziołowych składników. Jednym ze sposobów walki z katabolizmem jest systematyczne usuwanie zbędnych metabolitów wtórnych, które znacząco pogarszają środowisko do prawidłowego wzrostu mięśnia. Działanie antykataboliczne opiera się na nasileniu anabolizmu umożliwiającego m. in. nasilenie syntezy nowych włókien mięśniowych czy wzrost produkcji ogólnej zawartości energii.

 

3. NOX Pump – dawkowanie
NOX Pump to niezwykle silny preparat przedtreningowy, dlatego jego suplementacja powinna odbywać się jedynie w zgodzie z zaleceniami zamieszczonymi przez producenta na opakowaniu. Nieprawidłowe stosowanie lub przyjmowanie zbyt dużych dawek preparatu może doprowadzić do wywołania niepożądanych efektów, takich jak nadmierne pobudzenie, problemy ze snem, wzmożona praca serca czy podwyższenie ciśnienia.

 

Suplementacja boosterem treningowym firmy Dorian Yates powinna odbywać się tylko w dni treningowe. Pojedynczą porcję preparatu NOX Pump (15 g) należy zmieszać z zimną wodą i spożyć do 30 minut przed planowanym wysiłkiem fizycznym. Ze względu na mocne działanie suplementu nie zaleca się stosowania go w porach wieczornych.

 

4. NOX Pump – opinie
NOX Pump to preparat uznawany za swoistą legendę w swojej kategorii. Booster treningowy firmy Dorian Yates niejednokrotnie zajmuje podium licznych rankingów czy testów formuł przedtreningowych, a to z uwagi na jeden konkretny fakt. Działanie tego suplementu jest odczuwalne praktycznie od pierwszej porcji i co najważniejsze – nie wywołuje efektu adaptacji organizmu. Oznacza to, że nie ma potrzeby zwiększania stosowanej dawki, przez co odżywka wystarcza na długi czas i nasz organizm nie zostaje nadmiernie obciążany jej działaniem.

 

Suplement NOX Pump jest jedną z najsilniej działających formuł pompujących, dlatego też polecany jest przede wszystkim doświadczonym zawodnikom. Kompleks wykorzystanych składników zapewnia osiągnięcie maksymalnego pobudzenia, co dla osób początkujących może okazać się zbyt mocne. Dlatego też producenci wielokrotnie zaznaczają, że NOX Pump jest preparatem przeznaczonym dla ćwiczących, którzy mogą się pochwalić zaawansowanym stażem treningowym i tych, którzy mieli już wcześniej kontakt z tego typu preparatami.

 

5. NOX Pump – cena
Suplement NOX Pump to popularna i ogólnodostępna odżywka, którą można zakupić w punktach sprzedaży preparatów dla osób ćwiczących oraz w naszym sklepie internetowym. Cena suplementu wynosi 156 zł za opakowanie o gramaturze 450g, co jednocześnie przekłada się na ilość 30 sugerowanych porcji. Osoby chcące najpierw przetestować działanie suplementu mogą też zakupić pojedyncze saszetki o pojemności 15 g w cenie 4,10 zł za sztukę.