Suplement diety Mutant Mass to tak zwany gainer, czyli specjalna odżywka, dzięki której możliwe jest uzyskanie dodatkowej masy ciała, i nie jest to byle jaka masa ciała, ale prawdziwe mięśnie.

 

SPIS TREŚCI:
1. Mutant Mass – opinie
2. Mutant Mass skład – białka
3. Mutant Mass skład – inne składniki
4. Mutant Mass – dawkowanie

 


1. Mutant Mass – opinie
W przypadku suplementów zawsze najważniejsze jest to, co myślą o nich ludzie z nich korzystający, a z Mutant Mass wszyscy są bardzo zadowoleni, ponieważ skutecznie realizuje postawione przed nim zadania. Dzięki Mutant Mass można bez większych problemów zacząć budowanie mięśni lub kontynuować, jeśli do tej pory robiło się to już bez suplementów.

 

2. Mutant Mass skład – białka
Co takiego znajduje się w suplemencie diety Mutant Mass, że jest to rozwiązanie lepsze od innych? Najważniejsze są tutaj zdecydowanie białka, które zostały tak przygotowane, by zaspokoić wszystkie potrzeby osób trenujących.


Bardzo ważne jest tutaj zwłaszcza to, że oferowane białka są podzielone na specjalne kompleksy, z których każdy inaczej oddziałuje na organizm. To właśnie kryje się za sukcesem odżywki Mutant Mass. Odpowiednia i zrównoważona podaż białka w diecie kulturystów jest bardzo ważna i musi być stale dostarczana w ciągu dnia. Szczególną porą jest okres potreningowy, ponieważ wtedy nasze mięśnie najbardziej potrzebują białka. Z tego właśnie powodu suplement diety Mutant Mass w pierwszym ze swoich kompleksów posiada białka o bardzo szybkim czasie wchłaniania przez układ pokarmowy. Po wcześniejszym strawieniu aminokwasy przedostają się od razu z żołądka do krwiobiegu, co pozwala natychmiastowo wykorzystywać je do budowania nowych mięśni. Mowa jest tutaj przede wszystkim o białkach pochodzenia serwatkowego podawanych z niewielką ilością tłuszczów i węglowodanów, które pomagają w ich wchłanianiu.

 

Każdy kulturysta dobrze jednak wie, że konieczne jest podtrzymywanie procesów sprzyjających budowie masy mięśniowej przez dłuższy czas. Dlatego w preparacie Mutant Mass jest zawartych bardzo dużo białek pochodzenia mlecznego. Są to białka oczyszczone z cukrów i innych niepotrzebnych składników, aby ułatwić i nasilić ich rozkład. Fabryka Siły Sklep

 

Białka mleczne charakteryzują się wolniejszym czasem wchłaniania, przez co aminokwasy pochodzące z ich rozkładu dostarczają mięśniom niezbędnych elementów do ich budowy. W ten sposób mięśnie są w stanie rosnąć w czasie. Jest to ważne, ponieważ wtedy metabolizm jest trochę szybszy, a do tego nawet samo chodzenie i robienie zwykłych rzeczy jest rodzajem ćwiczenia, które stymuluje mięśnie.


Ostatnia z mieszanek białkowych to białka odznaczające się najwolniejszą wchłanialnością. Nie bez powodu są one zawarte w tym preparacie, ponieważ podczas snu nasz metabolizm zwalnia, w związku z czym zalecane w tym okresie jest stosowanie wolno uwalnianych frakcji białek. Mowa tu oczywiście o albuminie, czyli białku wyizolowanym z jajka kurzego, charakteryzującym się pełnym profilem aminokwasowym i wysoką wartością biologiczną, która usatysfakcjonuje nawet najbardziej zaawansowanych adeptów siłowni.


3. Mutant Mass skład – inne składniki
Mutant Mass to produkt, który dostarcza organizmowi także bardzo dużo energii. Jest ona niezbędna do przeprowadzenia ciężkiego treningu na siłowni, co pomoże uzyskać nam przyrost tkanki mięśniowej. Podobnie jak w przypadku białek są to węglowodany, których czas wchłaniania jest różny. Najważniejsza jest tutaj kukurydza woskowa, która posiada unikalne właściwości, polegające na szybkim wchłanianiu i wyjątkowo łatwym przekształcaniu się w glikogen, czyli energię bezpośrednio wykorzystywaną przez mięsień w czasie pracy.


Glikogen pozwala dłużej trenować i chroni przed katabolizmem. Jest to zastrzyk mocy, od którego potrafi się poprawić nawet samopoczucie.
Potrzeba też węglowodanów uwalnianych powoli i równomiernie. Tę funkcję spełnia przede wszystkim maltodekstryna z niewielkimi dodatkami innych węglowodanów, które składają się razem na równomierną dostawę energii przez cały dzień.


4. Mutant Mass – dawkowanie
Jeśli chodzi o dawkowanie, suplement diety Mutant Mass jest trochę inny niż większość najpopularniejszych suplementów diety, więc trzeba zmienić swoje nawyki, jeśli do tej pory korzystało się z innych produktów. Mutant Mass powinien być przyjmowany w kilku dawkach w ciągu dnia, najlepiej 2 lub 3, chociaż jeśli ktoś zdecyduje się go przyjmować w jednej dawce, nie będzie to tragedia. Po prostu spadnie jego efektywność.


Dzienna dawka Mutant Mass to zazwyczaj dwie lub trzy porcje, a jedna porcja suplementu diety to dwie miarki dla osób słabo wytrenowanych i cztery miarki dla osób dobrze wytrenowanych. Liczbę porcji i ich wielkość najlepiej dostosowywać do swoich własnych potrzeb po konsultacji z trenerem personalnym oraz dietetykiem. Każdy organizm jest trochę inny i znajduje się na innym poziomie wytrenowania. Nie ma jednej dawki, która byłaby odpowiednia dla wszystkich.


Jest za to jeden sposób podawania, który jest polecany wszystkim kulturystom. Polega na rozrobieniu z odpowiednią ilością wody całodziennej dawki preparatu Mutant Mass, po czym przyjmowanie go po śniadaniu, najlepiej nie później niż godzinę przed obiadem, a resztę dziennej dawki należy wypić zaraz po treningu, a nawet jeszcze w trakcie jego końcówki. To oczywiście w dniach z treningiem. W dni bez treningu suplement diety Mutant Mass przyjmuje się tak samo rano, ale drugą porcję należy przyjąć pomiędzy obiadem a kolacją.


Jeśli ktoś zdecyduje się podzielić porcję Mutant Mass na trzy, co jest szczególnie zalecane w dniach bez treningu, rano należy normalnie przyjąć połowę dziennej porcji, a drugą połowę podzielić i przyjmować godzinę po obiedzie i godzinę przed kolacją. W ten sposób podaż węglowodanów i białek będzie w czasie dnia najbardziej równomierna oraz będzie dawała najlepszy efekt. Nie należy się spodziewać żadnych działań niepożądanych. Nie ma tutaj żadnych konserwantów ani żadnych innych substancji, które mogą być szkodliwe.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy