Najważniejszym czynnikiem gwarantującym przyrost masy jest odpowiednio ułożona dieta z dodatkowym bilansem kalorycznym. Niestety, bez tego nie jest możliwa rozbudowa muskulatury. Jak więc zapewnić wystarczającą ilość kalorii, kiedy brakuje nam czasu na tworzenie wymagających dań? Prostym rozwiązaniem jest gainer, który w łatwy i szybki sposób zapewni Ci odpowiednią ilość kilokalorii i dobre efekty. Muscletech Mass-Tech to smaczny suplement do rozpuszczenia w wodzie lub w mleku, zawierający odpowiednie proporcje białek i węglowodanów. Dodatkowo został on wzbogacony o kompleks witamin i minerałów oraz niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe wraz z kreatyną.

 

SPIS TREŚCI:
1. Działanie Muscletech Mass-Tech
2. Dla kogo Muscletech Mass-Tech?
3. Skład Muscletech Mass-Tech
4. Dostępność oraz dawkowanie

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. Działanie Muscletech Mass-Tech
Suplement ten to znakomity gainer o stosunkowo wysokiej zawartości białka, posiada wyjątkową mieszankę:
– białek potrzebnych do budowy mięśni,
– węglowodanów dostarczających energii,
– zdrowych i niezbędnych dla człowieka tłuszczów.
Mass-Tech to skuteczny sposób na zbudowanie masy mięśniowej. Produkt ten zawiera MASS-PRO™, czyli zastrzeżoną mieszankę starannie opracowanych składników pobudzających rozwój i rozrost mięśni.
Muscletech Mass-Tech działa w następujący sposób:
– pomaga rozbudować masę mięśniową,
– poprawia siłę,
– przyspiesza regenerację po treningu,
– dodaje energii,
– uzupełnia dietę w niezbędne mikro- i makroelementy.

 

2. Dla kogo Muscletech Mass-Tech?
Jeśli pracujesz nad rozbudową i zwiększeniem swojej masy mięśniowej, to niezależnie od tego, czy jesteś sportowcem, kulturystą, czy też po prostu osobą, której zależy na sylwetce – Muscletech Mass-Tech jest dla Ciebie! Dodaj go do swojego programu dietetyczno-treningowego, a zauważysz szybkie efekty! Muscletech Mass-Tech pozwoli Ci w pełni wykorzystać wysiłek włożony w trening i zbudować wymarzoną masę i rozmiary.

 

3. Skład Muscletech Mass-Tech
Skąd takie świetne działanie Muscletech Mass-Tech? Opinie specjalistów potwierdzają, że jest to zasługa skrupulatnie dobranego składu. Przede wszystkim ważny jest odpowiedni rozkład makroskładników. Muscletech Mass-Tech to gainer, więc najwięcej w nim znajdziemy wysokiej jakości węglowodanów dostarczających energii przez długi czas. Węglowodany uzupełniają też glikogen w mięśniach po wysiłku. Drugim pod względem ilości składnikiem Muscletech Mass-Tech są białka – w jednej sugerowanej porcji jest około 60 gram. Białko jest bardzo istotnym składnikiem zdrowej diety, stanowi ważne źródło aminokwasów, które są budulcem tkanki mięśniowej. Muscletech Mass-Tech zawiera też niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe. Suplement ten posiada w swoim składzie dodatkowo składniki mineralne (jak wapń, żelazo, sód) oraz kompleks witamin. Ponadto MuscleTech Mass-Tech został wzbogacony o kreatynę wspomagającą dostarczanie energii do komórek mięśniowych.

  Fabryka Siły Sklep

4. Dostępność oraz dawkowanie
Jeżeli chodzi o dawkowanie MuscleTech Mass-Tech, zaleca się stosowanie jednej porcji (5 miarek) na dzień rozpuszczonej w wodzie lub mleku. Cena MuscleTech Mass-Tech to około 185 złotych (za opakowanie 3200 gram), cena zależy od wybranego sklepu. MuscleTech Mass-Tech można nabyć online oraz stacjonarnie w wybranych placówkach.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy