Jeśli ktoś stara się o szybki przyrost masy mięśniowej, to warto posiłkować się odpowiednimi preparatami, które skutecznie mu w tym pomogą. Taki właśnie jest suplement Mass XXL, który powstał specjalnie z myślą o tych, którzy chcą pracować nad swoim wyglądem. Zawiera składniki znacznie ułatwiające osiąganie indywidualnych celów sylwetkowych.

 

SPIS TREŚCI:
1. Mass XXL – co to jest?
2. Zalety, jakie posiada Mass XXL
3. Mass XXL – kilka słów o składzie
4. Mass XXL – efektywne dawkowanie

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. Mass XXL – co to jest?
Mass XXL jest to specjalny preparat, który składa się z kompleksu węglowodanów o zróżnicowanej formie. Dzięki niemu możliwe staje się skuteczne wsparcie organizmu w tak potężnym przedsięwzięciu, jakim jest wspomaganie wzrostu masy mięśniowej i kształtowanie sylwetki. Oprócz tego znajduje się tam białko serwatkowe, które w dużej mierze odpowiada za właściwości antykataboliczne preparatu. Pełnowartościowe proteiny to jeden z ważniejszych składników produktu, jeśli chodzi o realizację zamierzeń, jakimi są rozwój muskulatury oraz budowanie estetycznej sylwetki.

 

2. Zalety, jakie posiada Mass XXL
Można mówić o wielu zaletach, jakie posiada ten preparat. Najważniejsze jest oczywiście działanie Mass XXL zagwarantowane przez odpowiednie składniki zawarte w jego formule.
Ogólnie rzecz biorąc, można mówić o następujących zaletach preparatu:
– został zaopatrzony w najwyższej jakości białko,
– znajdują się tutaj węglowodany o różnym stopniu złożoności, które są niezbędne w suplementach typu gainer,
– cechuje się wysoką kalorycznością, dzięki czemu możliwe staje się szybkie uzupełnienie niezbędnych kalorii,
– ma bardzo dobry smak i dobrze rozpuszcza się w wodzie, co ułatwia jego przygotowywanie na co dzień,
– posiada dodatek w postaci witamin, aby jego działanie mogło być jeszcze bardziej kompleksowe,
– wspomaga efektywną regenerację po treningu,
– może być stosowany jako zamiennik dla posiłku.

 

3. Mass XXL – kilka słów o składzie
Efekty Mass XXL są możliwe do osiągnięcia dzięki temu, że znajduje się tam prawie 80% najwyższej jakości węglowodanów o zróżnicowanym tempie wchłaniania. Dodatkowo nie sposób nie wspomnieć o białku serwatkowym cechującym się wysoką wartością biologiczną, dzięki czemu możliwe staje się dostarczenie organizmowi jeszcze większej ilości niezbędnych makroelementów.

  Fabryka Siły Sklep

Proteiny w produkcie Mass XXL są bogate w aminokwasy rozgałęzione oraz glutaminę, co jest istotne, jeśli chodzi o jego działanie antykataboliczne. Właśnie te wszystkie składniki skomponowane ze sobą we właściwy sposób pozwalają na dostarczenie odpowiedniej ilości energii, co znacznie przyspiesza wzrost masy mięśniowej. Będzie się to działo oczywiście w pełni racjonalnie i z zachowaniem niezbędnego w tym zakresie bezpieczeństwa.

 

Dużą wagę producenci przywiązali także do witamin, które są niezbędne dla prawidłowego zachodzenia procesów przemiany białek i węglowodanów. Bardzo ważne w tym kontekście są witaminy z grupy B.

 

4. Mass XXL – efektywne dawkowanie
Aby składniki mogły swobodnie działać, trzeba też przyjąć konkretne i określone dawkowanie Mass XXL. Zostało ono zaproponowane przez producenta – w ciągu dnia warto przyjąć od 1 do 4 porcji preparatu. Oczywiście niezwykle ważne jest, aby robić to regularnie, bo tylko to jest w stanie zapewnić faktyczne rezultaty. Nieregularna suplementacja, która nie jest precyzyjnie dostosowana do zapotrzebowania organizmu, nie przyniesie rezultatów.

 

Jedna porcja preparatu została określona na 3 miarki, czyli 70 g produtku. Tak przygotowaną ilość trzeba rozpuścić w 200 ml wody lub mleka (dobrze jest użyć tutaj miksera, ponieważ pozwoli dokładnie zmieszać ze sobą składniki). Jeśli chodzi o wspomnianą ilość porcji (1–4), to można, a nawet trzeba dopasować ją do swoich potrzeb.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy