Trec to firma, która ma wiele ciekawych odżywek dla osób trenujących i cały czas prowadzi prace, które mają udoskonalić poszczególne odżywki. Wśród różnych propozycji znajdziemy między innymi odżywki białkowe, odżywki węglowodanowe, odżywki typu gainer i wiele innych. Jest tam sporo ciekawych produktów dla wszystkich osób, które trenują sporty siłowe. Jeśli szukacie suplementu o kompleksowym działaniu, to warto zainteresować się ofertą firmy Trec. To marka, która powinna spełnić oczekiwania klientów. Jeśli chodzi o budowanie masy mięśniowej, należy pamiętać, że ten proces zależy od różnych czynników, dlatego właśnie warto uzupełniać te składniki, które to ułatwią. Do tych świetnych produktów uzupełniających dietę z dodatnim bilansem kalorycznym zalicza się odżywka Magnum 8000.

 

SPIS TREŚCI:
1. Magnum 8000 – charakterystyka odżywki Trec
2. Czemu warto wybrać Magnum 8000
3. Dawkowanie Magnum 8000
4. Opinie na temat Magnum 8000

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. Magnum 8000 – charakterystyka odżywki Trec
Odżywka Magnum 8000 to niestandardowa propozycja o zaawansowanej formule dla najbardziej wymagających osób. Kierowana jest do wszystkich, którzy realizują już ciężki plan treningowy, dbają o swój plan żywieniowy, a mimo to nie są w stanie osiągnąć zadowalających efektów swojego treningu. W takiej sytuacji odżywki typu gainer są najlepszym wyborem i dobrze będzie się nimi zainteresować, ponieważ to właśnie one mogą sprawić, że budowa masy mięśniowej będzie łatwiejsza. Właśnie takim produktem będzie odżywka Magnum 8000, którą chcemy zaproponować.

 

Zestawienie składników jest świetne. Produkt ma wysoką kaloryczność, a to przy budowaniu masy mięśniowej jest jednym z bardzo istotnych czynników. Magnum 8000 został wyprodukowany z najlepszych surowców i według najwyższych standardów, dlatego stał się pozycją polecaną sportowcom na każdym szczeblu zaawansowania. Jego kompozycja została oparta wyłącznie na naturalnych składnikach. Przy tej odżywce nie trzeba się także obawiać o zdrowie czy samopoczucie.

 

2. Czemu warto wybrać Magnum 8000
Jeśli chodzi o Magnum 8000, jest to odżywka, która ma bardzo zaawansowaną formułę i jest stosowana m.in. przez kulturystów, sportowców i osoby, które wybierają dyscypliny siłowe. Jeśli ktoś chce zadbać o efektywny przyrost swojej masy mięśniowej, to właśnie odżywka od firmy Trec spełni te oczekiwania. W składzie znajduje się pełnowartościowe białko, węglowodany w matriksie Multi CARB, olej MCT, dużą dawkę kreatyny w formie monohydratu. Właśnie dlatego można liczyć na tak spektakularny rezultat suplementacji opisywanym preparatem. Dodatkowo do tego produktu wprowadzone są witaminy, które w doskonały sposób uzupełniają ewentualne niedobory powstałe na skutek regularnie powtarzanego intensywnego wysiłku fizycznego. Jeśli produkt połączymy z dobrze przygotowaną dietą oraz treningiem, to będzie można oczekiwać, że nasza masa mięśniowa zwiększy się.


3. Dawkowanie Magnum 8000
Jest to odżywka do stosowania w dni treningowe oraz te bez treningu. Porcja zawiera 75 g produktu, który rozpuścić trzeba albo w wodzie, albo w mleku. Można stosować do 2 porcji dziennie, bez znaczenia, czy będzie to dzień treningowe, czy bez treningu. Różnica polega na tym, że w dni bez treningu preparat najlepiej przyjmować po przebudzeniu oraz między głównymi posiłkami, a jeśli chodzi o dzień treningowy, pierwszą porcję można przyjąć do półtorej godziny przed treningiem, a potem drugą porcję do pół godziny po treningu. Nie powinny stosować go kobiety w ciąży i matki karmiące, a także dzieci. Mimo stosunkowo dużej wartości odżywczej każdej porcji i wielu kalorii nie można traktować Magnum 8000 jako substytutu racjonalnej diety.

 

4. Opinie na temat Magnum 8000
Magnum 8000 wprowadzony jest przez markę Trec, która na naszym rynku cieszy się sporym zainteresowaniem klientów. Można zauważyć, że osoby trenujące siłowo oceniają ten produkt bardzo wysoko. Profesjonaliści podkreślają, że dzięki niemu budowanie masy mięśniowej jest zdecydowanie łatwiejsze. Nie jest to również droga odżywka, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę, jak wiele składników zawiera i w jak kompleksowy sposób działa. Fabryka Siły Sklep

 

W naszym kraju jest to popularna odżywka, dlatego nie ma problemów z dostępnością Magnum 8000, można go kupić w sklepach stacjonarnych i internetowych.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy