Magnum 8000 to wszechstronny koncentrat zwiększający wartość odżywczą diety. Jest on przeznaczony dla wszystkich tych, którzy chcą w realny sposób wpłynąć na wzrost swojej beztłuszczowej masy ciała i siły. Odpowiednio dobrane proporcje składników energetycznych i budulcowych w preparacie firmy Trec sprawiają, że uważa się go za doskonałe rozwiązanie w trakcie okresów wzmożonego wysiłku fizycznego, kiedy to zapotrzebowanie organizmu na węglowodany i białka znacznie wzrasta. Magnum 8000 wzbogacono o monohydrat kreatyny, dawkę oleju MCT oraz zestaw witam i minerałów, co stawia ten suplement na równi z najbardziej zaawansowanymi, niesterydowymi formułami o działaniu proanabolicznym. 

 

 

SPIS TREŚCI:
1. Magnum 8000 – skład
2. Magnum 8000 – działanie
3. Magnum 8000 – dawkowanie
4. Magnum 8000 – opinie
5. Magnum 8000 – cena

 


1. Magnum 8000 – skład
Podstawę Magnum 8000 stanowi doskonale zrównoważony kompleks białek oraz węglowodanów. Takie połączenie wraz z lipidami zawartymi w oleju MCT sprawia, że ich wchłanianie oraz spalanie znacznie się usprawnia, a masa mięśniowa mimo regularnego wysiłku nie tylko utrzymuje się, ale nawet wzrasta.

 

Jako składniki aktywne wykorzystano Multi CARB Matrix, który zawiera maltodekstryny, dekstrozę i skrobię modyfikowaną. Mass PROTEIN Shot, czyli koncentrat białka serwatkowego, koncentrat białek mleka i kazeinian wapnia stanowią kolejne ważne elementy składu opisywanego preparatu. W celu przyspieszenia przyswajania produktu oraz podkręcenia metabolizmu wzbogacony jest on również o gamę witamin, w tym witaminy C, E, B1, B2, B6, B12, niacynę, kwas pantotenowy, foliany oraz biotynę. W składzie zauważyć można również nieprzypadkową obecność kreatyny w najefektywniejszej formie monohydratu, co pozytywnie rzutuje na końcowy wynik suplementacji.

 

2. Magnum 8000 – działanie
Trec Magnum 8000 to produkt stawiający przede wszystkim na jakość składników. Może być używany zarówno przez osoby rekreacyjnie dbające o swoją sylwetkę, jak i przez wybitnych sportowców od lat dominujących w swoich dyscyplinach. Poszczególne substancje stanowiące o sile omawianego suplementu składają się na mieszankę intensywnie stymulującą odpowiedź anaboliczną tkanki mięśniowej. Osoby korzystające z Magnum 8000 mogą liczyć również na zauważalny wzrost siły oraz wytrzymałości.


Węglowodany występujące w odżywce firmy Trec stanowią jej fundament i odpowiadają za część właściwości. Maltodekstryny to cukry o charakterze złożonym, które produkowane są na skutek wstępnej, częściowej hydrolizy skrobi. Otrzymana mieszanka sacharydów o różnej długości łańcucha węglowego świetnie rozpuszcza się w wodzie, nadając jej słodki smak, a po dostaniu się do jelit jest wchłaniana w tempie charakterystycznym dla glukozy. Maltodekstryny są więc rezerwuarem ekspresowo dostępnej energii, jednocześnie podane w dużej ilości po wysiłku w odróżnieniu od popularnej sacharozy nie mają tendencji do wywoływania efektów ubocznych ze strony przewodu pokarmowego.


Magnum 8000 efektywnie uzupełnia wyczerpane po ciężkim treningu zapasy glikogenu. Spożyty w odpowiednim czasie prowokuje pożądaną reakcję hormonalną polegającą na wydzieleniu insuliny, przyczyniając się tym samym pośrednio do regeneracji oraz nadbudowy włókien mięśniowych. Oba te procesy wspomagane są dodatkowo przez obecność w odżywce pełnowartościowego białka zapewniającego solidną porcję aminokwasów o wysokiej biodostępności.


Uzupełnieniem składu pod kątem energetycznym jest niewielka, ale istotna ilość oleju MCT, czyli średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych (do 10 atomów węgla). Lipidy w tej formie charakteryzują się wzmożoną szybkością spalania w organizmie, a co więcej – posiadają również właściwości prozdrowotne. Są łatwostrawne, nie wymagają zwiększonej produkcji żółci oraz enzymów zwanych lipazami w trakcie procesu trawienia.


Efekt anaboliczny suplementu Magnum 8000 potęguje znacząco domieszka monohydratu kreatyny. Nie bez powodu związek ten jest aktualnie jednym z najbardziej popularnych, a na pewno najlepiej przebadanym rodzajem kreatyny z powodzeniem stosowanej od lat w codziennej suplementacji sportowców. Jego efektywność w kontekście rozwijania zdolności wysiłkowych, poprawy wyników czy też rozbudowy masy mięśniowej jest niepodważalna.


Ciekawym komponentem omawianej odżywki węglowodanowo-białkowej są witaminy oraz minerały niezastąpione dla poprawnego przebiegu wszystkich przemian energii na poziomie komórkowym. Ich obecność intensyfikuje wchłanianie i wykorzystanie reszty składników zawartych w Magnum 8000, które dzięki temu połączeniu mogą wykazać się swoim pełnym działaniem.

 

3. Magnum 8000 – dawkowanie
Zastosowanie suplementacji Magnum 8000 powinno zostać poprzedzone lekturą zasad przyjmowania preparatu znajdujących się na opakowaniu. Odżywka zalecana jest w dni treningowe i nietreningowe od 3 do 4 razy dziennie w dawkach pomiędzy 70 a 100 g. Proszek można rozpuścić, mieszając go z 250 ml wody lub odtłuszczonego mleka. W przypadku dnia treningowego pierwsza porcja powinna być spożyta około 1,5 godziny przed treningiem, druga natomiast do 0,5 godziny po nim. Pozostałe dawki należy spożyć pomiędzy posiłkami w ciągu dnia.


Jeśli chodzi o dni bez zwiększonego wysiłku fizycznego, Magnum 8000 można z powodzeniem stosować w dowolnych, indywidualnie dobranych porach. Istotne jest, aby pamiętać, że preparat ten nie może stanowić podstawy odpowiedniej diety, bo zgodnie z przyjętą definicją suplement jest tylko jej uzupełnieniem.

  Tu kupisz ten produkt Trec Magnum 8000 - 1,6kg (0) Trec Magnum 8000 - 1,6kg 60,80 zł Sprawdź Teraz!

4. Magnum 8000 – opinie
Produkt stworzony przez firmę Trec Nutrition zawiera wszystko, czego potrzebują osoby ukierunkowane na zwiększenie siły i suchej masy mięśniowej w stosunkowo krótkim czasie. Ze względu na swoją wyjątkową recepturę Magnum 8000 wykazuje specyficzne działanie promujące procesy anaboliczne zachodzące w wytrenowanym organizmie. Każda porcja odżywki zaopatruje komórki w niezbędną dla ich pracy dawkę kalorii – pozwala to stopniowo zwiększać zarówno objętość, jak i intensywność treningów.


Opisywany preparat to smaczny i przede wszystkim pożywny dodatek do zdrowej diety występujący w formie proszku, który jest dobrze rozpuszczalny zarówno w wodzie, jak i w mleku. Aby osiągnięty efekt był jeszcze bardziej imponujący, warto w tym samym okresie stosować suplementy zawierające aminokwasy rozgałęzione BCAA oraz prekursory tlenku azotu takie jak arginina, AAKG (Alfa-ketoglutaran argininy) i cytrulina.
Węglowodanowo-białkową odżywkę Magnum 8000 rekomenduje się szczególnie osobom o somatotypie ektomorficznym (długie chude kończyny, niska zawartość tkanki tłuszczowej) oraz wszystkim tym, którzy wykazują znaczne problemy z nabieraniem lub utrzymaniem przez dłuższy czas dobrej jakościowo masy mięśniowej (ang. hardgainer). Nic nie stoi na przeszkodzie, by sięgnęli po nią również sportowcy będący w trakcie realizacji ciężkich planów treningowych. Trec Magnum 8000 to uniwersalność, efektywność i wygoda zamknięte w jednym świetnie prezentującym się opakowaniu.

 

5. Magnum 8000 – cena
Producent oferuje w sprzedaży Magnum 8000 o smaku czekoladowym, karmelowym, bananowym, truskawkowym, waniliowym i gruszkowym. Cena suplementu zróżnicowana jest ze względu na gramaturę. Kupując Trec Magnum 8000 o wadze 1 kg, 1,6 kg, 4 kg i 5,45 kg, zapłacimy odpowiednio 39, 59, 138 i 170 zł. Możliwy jest też zakup próbki preparatu w cenie 5 zł za 75 g. Magnum 8000 można nabyć w punktach sprzedaży suplementów diety, a także bezpośrednio w naszym sklepie internetowym.