Hi Tec Protein 80 to odżywka białkowa, składa się z substancji stanowiących budulec dla mięśni. Białko jest niezbędne do zbudowania nowej tkanki mięśniowej, dlatego jest tak ważny dla osób budujących muskulaturę, ale suplement diety Hi Tec Protein 80 to również sposób na regenerację mięśni. Nie można o tym zapominać, ponieważ u każdej osoby intensywnie trenującej dochodzi do uszkodzeń mięśni po treningu.

 

SPIS TREŚCI:
1. Hi Tec Protein 80 – białko dla organizmu
2. Hi Tec Protein 80 – sucha masa
3. Hi Tec Protein 80 – dawkowanie

 

 

1. Hi Tec Protein 80 – białko dla organizmu
W suplemencie Hi Tec Protein 80 białka są w takiej postaci, że najpierw część z nich w szybki sposób trafia od razu do krwi, co zapewnia organizmowi odpowiednią ilość białka do szybkiej naprawy mięśni uszkodzonych podczas intensywnego treningu, ale zdecydowana większość białek będzie uwalniana z żołądka i jelit bardzo wolno, przez wiele godzin. Prawdziwe budowanie mięśni trwa wtedy, gdy człowiek odpoczywa albo w czasie snu. Dlatego podaż białka musi być równomierna i długotrwała.

 

2. Hi Tec Protein 80 – sucha masa
Na rynku dostępnych jest wiele suplementów o podobnym działaniu, ale Hi Tec Protein 80 oferuje suchą masę, a nie po prostu masę. Sucha masa to po prostu mięsień. Suplement równocześnie powoduje wyraźny przyrost tkanki tłuszczowej. W przeciwieństwie do typowych produktów nastawionych na maksymalne rozwijanie tkanki mięśniowej Hi Tec Protein 80 stawia na zrównoważony rozwój intensywnie trenującego sportowca. Przejawia się to w tym, że oprócz składników generujących szybki przyrost mięśni znajduje się tutaj także cały szereg substancji pomocniczych powodujących lepsze działanie organizmu. Są to na przykład witamina E, która zmniejsza szkodliwe działanie produktów przemiany materii, i witamina B12, która z kolei ma za zadanie ograniczenie odczuwania zmęczenia w czasie intensywnego treningu.

 

Pozostałe substancje pomocnicze zawarte w suplemencie diety Hi Tec Protein 80 to witaminy z grupy B (tiamina, ryboflawina, niacyna, witamina B6 i kwas pantotenowy), witamina C odpowiedzialna za tkanki łączne i naczynia krwionośne, a także kwas foliowy spełniający szereg istotnych funkcji związanych z działaniem układu nerwowego.

  Fabryka Siły Sklep

3. Hi Tec Protein 80 – dawkowanie
Sposób podawania suplementu diety Hi Tec Protein 80 zależy od tego, czy w danym dniu została zaplanowana intensywna aktywność fizyczna, czy jest to dzień odpoczynku.

 

W dni treningowe należy przyjąć pierwszą porcję suplementu Hi Tec Protein 80 zaraz po przebudzeniu, następną godzinę przed treningiem, a ostatnią maksymalnie pół godziny po treningu. Porcja po treningu powinna zostać uzupełniona o węglowodany o wysokim indeksie glikemicznym dla zmaksymalizowania działania suplementu. W dni bez treningu należy przyjąć pierwszą porcję rano, kolejną po obiedzie, a ostatnią niedługo przed snem.

 

Jedna porcja suplementu Hi Tec Protein 80 to 30 g proszku, który należy rozmieszać w 250 ml płynu. Najlepiej jest wykorzystywać do tego zwykłą wodę, chociaż można też skorzystać z odtłuszczonego mleka (najlepiej 0% tłuszczu), co może poprawić smak uzyskanego koktajlu.

 

Należy pamiętać, że wszystkie płyny inne niż woda, które zostaną wykorzystane do przygotowania suplementu, posiadają własne składniki odżywcze wpływające nie tylko na całą dietę jako taką, ale także na sposób wchłaniania się suplementu Hi Tec Protein 80. W Hi Tec Protein 80 znajdują się już substancje pomocnicze, których zadaniem jest poprawianie wchłaniania się składników mieszanki białkowej i nie ma potrzeby stosowania dodatkowych składników o takim samym działaniu.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy