Odżywki typu gainer cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród osób regularnie podejmujących treningi siłowe i dążące do rozbudowy masy mięśniowej. Wśród suplementów tego typu, które charakteryzują się wysoką jakością, z pewnością można wymienić Dymatize Super Mass Gainer. To odżywka, której stosowanie może pozytywnie wpływać na organizm osoby trenującej i pomagać osiągnąć jeszcze lepsze efekty.

 

SPIS TREŚCI:
1. Czym jest Dymatize Super Mass Gainer?
2. Co znajduje się w składzie Dymatize Super Mass Gainer?
3. Jak dawkować Dymatize Super Mass Gainer?
4. Opinie o Dymatize Super Mass Gainer

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 29,99 zł za miesiąc

 


1. Czym jest Dymatize Super Mass Gainer?
Omawiana odżywka to przede wszystkim dobrej jakości gainer, w którego składzie znajdują się przede wszystkim białka i węglowodany. Po tego typu preparaty często sięgają osoby, które muszą dostarczać odpowiedniej liczby kalorii z pożywieniem. Dymatize Super Mass Gainer umożliwia uzupełnienie diety w brakujące kalorie, w makro- i mikroskładniki, a także substancje, które wykazują korzystny wpływ na zdolności treningowe oraz organizm osoby aktywnej fizycznie.

 

2. Co znajduje się w składzie Dymatize Super Mass Gainer?
Proteiny wchodzące w skład gainera charakteryzują się różnym czasem wchłaniania, co sprawia, że już jedna porcja Dymatize Super Mass Gainer gwarantuje odpowiednią podaż białka niezbędną po zakończeniu treningu. Na kompleks białkowy w preparacie składają się m.in. koncentrat, izolat i hydrolizat białek serwatki, a także kazeina micelarna. Ponadto Dymatize Super Mass Gainer dostarcza doskonale przyswajalnych węglowodanów. Warto także zauważyć, że w składzie preparatu znajdują się także duże dawki witamin z grypy B. Mają one korzystny wpływ na procesy energetyczne zachodzące w organizmie, a także na układ nerwowy. Na liście składników Dymatize Super Mass Gainer znajduje się również kreatyna w formie monohydratu. Kreatyna w organizmie odpowiada za magazynowanie energii do syntezy ATP. Takie działanie zapewnia mięśniom dostęp do energii niezbędnej do wykonania efektywnego treningu. Pozytywne działanie kreatyny zostało udowodnione w licznych badaniach naukowych.

 

3. Jak dawkować Dymatize Super Mass Gainer?
Dymatize Super Mass Gainer jest przeznaczony do stosowania tylko w dni treningowe po zakończeniu aktywności. Należy stosować jedną porcję dziennie rozpuszczoną w ok. 700 ml wody. Preparat należy stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt dostarcza sporo kalorii, jednak nie powinien być traktowany jako zamiennik posiłków i odpowiednio zbilansowanej diety.

  Fabryka Siły Sklep

4. Opinie o Dymatize Super Mass Gainer
Dymatize Super Mass Gainer to propozycja, która przez stosujących oceniana jest pozytywnie. Osoby trenujące siłowo doceniają fakt, że produkt dostarcza przede wszystkim dużo cennych składników. Osoby stosujące ten suplement diety podkreślają wysoką jakość wykonania odżywki i staranny dobór składników. Pozytywne oceny dotyczą także dobrego smaku tej odżywki.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy