Black Bombs to maksymalnie skuteczny spalacz tłuszczu firmy Dorian Yates. Działanie tego typu produktów powoduje utratę tkanki tłuszczowej i lepszą pracę całego organizmu. Przyjrzyjmy się, jakich efektów możemy spodziewać się po Black Bombs.

 

SPIS TREŚCI:
1. Black Bombs – skład
2. Działanie Black Bombs
3. Dawkowanie – Black Bombs
4. Black Bombs – opinie
5. Cena Black Bombs

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. Black Bombs – skład
Black Bombs to niepowtarzalna mieszanka aktywnych składników o potwierdzonym działaniu termogenicznym, a co za tym idzie, wspomagającym utratę tkanki tłuszczowej. Jednym z podstawowych składników preparatu jest tauryna – aminokwas odpowiedzialny za regulowanie pracy metabolizmu. Tauryna przyczynia się do bardziej efektywnego wydalania zbędnych produktów przemiany materii, usprawnia pracę układu nerwowego, poprawia jakość snu oraz przyspiesza regeneracje mięśni. Zawarta w Black Bombs tauryna wspierana jest przez witaminę B6 oraz glicynę – kolejny aminokwas wspierający układ nerwowy. Niezwykle ciekawym składnikiem jest l-karnityna. To ona zapewnia Black Bombs działanie redukujące tkankę tłuszczową. L-karnityna sprawia, że organizm chętniej czerpie energię z tłuszczu, co przyczynia się do jego spalania. Ponadto w skład preparatu Black Bombs wchodzą naturalne ekstrakty roślinne posiadające właściwości termogeniczne, ograniczające apetyt, a także przyczyniające się do detoksykacji organizmu. Obecność kofeiny bezwodnej i ekstraktu z guarany gwarantuje dodatkową energię oraz chroni przed szybkim zmęczeniem i zapewnia odpowiednie pobudzenie i skupienie podczas treningów.


2. Działanie Black Bombs
Działanie Black Bombs kompleksowo wspiera kurację odchudzającą. Pierwszym odczuwalnym efektem stosowania Black Bombs jest wzrost potliwości oraz podwyższenie temperatury ciała, co efektywnie wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej. Preparat firmy Dorian Yates intensyfikuje przemiany metaboliczne, hamuje niekontrolowany głód i skutecznie ogranicza apetyt. Warto zaznaczyć, że Black Bombs wspiera pracę układu nerwowego, co pomaga przetrwać w trudnym okresie pracy nad sylwetką.

 

3. Dawkowanie – Black Bombs
Dawkowanie Black Bombs jasno określa producent i nie należy przekraczać zalecanej dawki. Produkt występuje w dwóch wersjach – w postaci tabletek i proszku. Producent Black Bombs zaleca dawkowanie 1 tabletki dwa razy dziennie, przy czym pierwszą powinniśmy zażyć 30–60 minut przed pierwszym posiłkiem, a drugą 30 minut przed treningiem lub obiadem. Ważne, aby przerwa pomiędzy kolejnymi dawkami wynosiła co najmniej 4 godziny. W przypadku rozpuszczalnego proszku dawka wynosi 2,5 g. Pora przyjmowania preparatu jest taka sama w przypadku obu wersji produktu. Zwiększenie dawki nie spotęguje pozytywnych efektów Black Bombs.

  Fabryka Siły Sklep

4. Black Bombs – opinie
Dzięki zauważalnym efektom stosowania Black Bombs preparat ten stał się ogólnodostępny i szeroko rozpoznawalny na rynku suplementów diety. Osoby stosujące Black Bombs potwierdzają opinie, iż pierwsze efekty zauważalne są po pierwszej dawce preparatu. Należy pamiętać jednak, że skuteczność spalacza tłuszczu w dużej mierze uzależniona jest od zbilansowanej diety i aktywności fizycznej. Warto nadmienić, iż preparat Black Bombs jest w stu procentach bezpieczny dla zdrowia i nie powoduje efektu jo-jo.

 

5. Cena Black Bombs
Jak wspomniano wcześniej, preparat firmy Dorian Yates występuje w dwóch formach. To właśnie jego forma definiuje cenę Black Bombs. Opakowanie zawierające 90 tabletek kosztuje ok. 109 zł, natomiast Black Bombs w sproszkowanej wersji kosztuje ok. 120 zł. Black Bombs można nabyć w dobrych sklepach z suplementami diety.