Odchudzanie to żmudny i niesamowicie trudny proces prowadzący do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. W momencie, gdy stosowanie diety, restrykcje żywieniowe i plan treningowy nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, warto sięgnąć po wsparcie suplementów. Firma Dorian Yates sygnowana nazwiskiem jednej z legendarnych postaci świata kulturystyki prezentuje preparat Black Bombs będący ich rozwiązaniem na trudy, jakie spotyka się podczas walki z niepotrzebnymi kilogramami.

 

SPIS TREŚCI:
1. Black Bombs – skład
2. Black Bombs – działanie
3. Black Bombs – dawkowanie
4. Black Bombs – opinie
5. Black Bombs – cena

 

 

1. Black Bombs – skład
Black Bombs to unikalna kompozycja aktywnych i działających składników, które zostały wykorzystane w celu najskuteczniejszego spalania tkanki tłuszczowej. Podstawowym związkiem jest tutaj tauryna – siarkowy aminokwas, którego zadaniem jest regulacja pracy metabolizmu na poziomie komórkowym. Normalizacja przemiany materii w takim wymiarze pozwala w niezwykle dokładny sposób na pozbycie się szkodliwych i zbędnych produktów przemiany materii. Tauryna stabilizuje również pracę układu nerwowego, czego dowodem może być usprawnienie procesów logicznego myślenia, pamięci, a także poprawa jakości naszego snu. Regeneracyjny charakter tauryny można też zauważyć w zminimalizowaniu stresu oksydacyjnego, a także ochronie naszych mięśni przed degradacją, jaka może wynikać z diety o niskim bilansie energetycznym.

Tu kupisz ten produkt Dorian Yates Black Bombs - 60tabl. -28% (4.22) Dorian Yates Black Bombs - 60tabl. 94,48 zł 130,98 zł Sprawdź Teraz!

Idealnym wsparciem dla tauryny jest wykorzystanie w preparacie Black Bombs glicyny i witaminy B6. Glicyna to kolejny aminokwas, którego działanie ma niewątpliwe korzyści dla funkcjonowania systemu nerwowego. Niwelowanie objawów stresu, poprawa zapamiętywania czy lepsze skupienie to tylko część efektów jakie podczas odchudzania niesie za sobą jej stała suplementacja. Podobne właściwości wykazuje pirydoksyna, czyli wspomniana już witamina B6. Związek ten jest postrzegany jako jedna z podstawowych witamin, która pomaga w utrzymaniu prawidłowej kondycji naszych neuronów. Chroni również nasz organizm przed szkodliwymi efektami powysiłkowego zmęczenia.

 

Właściwości proredukcyjne spalacza tkanki tłuszczowej Black Bombs są uwarunkowane niezwykle zróżnicowaną formułą preparatów pozwalających na kontrolowaną utratę wagi. L-karnityna jest jednym z najczęściej wykorzystywanych suplementów na odchudzanie, co jest podyktowane jej działaniem. Funkcją l-karnityny jest oddziaływanie na metabolizm związków tłuszczowych, co oznacza, że systematycznie stosowane dawki pozwalają na przekierowanie naszego ustroju do czerpania energii z innego źródła. Sprawniejsze tempo tych przemian skutkuje pozyskiwaniem niezbędnego do ćwiczeń paliwa z nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej. L-karnityna warunkuje też prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, co jest elementem wspomagającym dla wcześniej wymienionych składników.

 

Black Bombs to także kompozycja naturalnie występujących ekstraktów roślinnych, w których drzemie niesamowicie wielki potencjał do walki z nadprogramowymi kilogramami. Synefryna pochodząca z gorzkiej pomarańczy, kigelia africana znana z drzewa kiełbasianego czy zielona herbata stanowią potężną broń względem nadmiernych zapasów tkanki tłuszczowej. Składniki te oprócz detoksykacyjnego charakteru, który pozwala na skuteczne pozbywanie się metabolitów wtórnych, sprzyjają nasileniu procesów termogenezy oraz stymulacji metabolizmu do jeszcze intensywniejszej pracy. Wzrost tempa przemiany materii rzutuje natomiast na sprawniejszym procesie trawienia i przyswajania wartości odżywczych z pożywienia. Naturalna mieszanka Black Bombs zapobiega też nadmiernemu apetytowi, ograniczając ilość spożywanego jedzenia oraz chroniąc przed niekontrolowanymi napadami głodu.

 

Jak przystało na spalacz tkanki tłuszczowej, preparat Black Bombs zawiera też kompleks związków zwiększających siłę do wykonywania jeszcze intensywniejszych, a co za tym idzie i bardziej efektywnych treningów. Kofeina to jeden z najbezpieczniejszych stymulantów, który pozwala na uwolnienie dodatkowej ilości energii w trakcie ćwiczeń i zniwelowanie uczucia zmęczenia w trakcie ich wykonywania. Z kolei guarana powoduje, że wspomniane uwolnienie nie jest natychmiastowe lecz stopniowe i rozciągnięte w czasie. Pozwala to na utrzymanie odpowiedniego pobudzenia tuż po zakończonej sesji treningowej, co jednocześnie chroni przed nadmiernym zmęczeniem bądź rozwojem potreningowego zmęczenia.

 

2. Black Bombs – działanie
Unikalna formuła preparatu Black Bombs pozwala na kompleksowe odchudzanie, które odbywa się na wielu płaszczyznach. Spalacz marki Dorian Yates pozwala na wzrost potliwości i podwyższenie temperatury ciała, co jednoznacznie przekłada się na intensywniejsze usuwanie niepotrzebnej tkanki tłuszczowej. Dodatkowo stymuluje pracę naszego metabolizmu, wzmaga intensywność procesów trawiennych, hamuje niekontrolowany głód i ogranicza apetyt. Dzięki zaawansowanemu kompleksowi aminokwasów Black Bombs zapewnia utrzymanie prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i to bez zbędnego ryzyka zagrożenia dla zdrowia.

 

3. Black Bombs – dawkowanie
Suplementacja preparatem Black Bombs powinna odbywać się w zgodzie z zaleceniami producenta znajdującymi się na opakowaniu produktu, co pozwoli uniknąć rażących pomyłek w trakcie jego stosowania. W przypadku tabletek firma Dorian Yates zaleca, by porcję 2 kapsułek spożyć w dwóch porach: pierwszą na 30–60 min przed śniadaniem, a drugą w podobnym czasie przed treningiem. Należy pamiętać, by pomiędzy kolejnymi porcjami zachować odstęp 4 godzin, natomiast w ciągu dnia nie przekroczyć porcji 4 tabletek.

 

Black Bombs jest suplementem, który występuje też w postaci sypkiego koncentratu do rozrabiania z wodą. Pojedyncza porcja (2,5 g) powinna zostać przyjęta do 30 minut przed śniadaniem, natomiast druga do 30 minut przed planowanym wysiłkiem fizycznym. Zaleca się, by pomiędzy kolejnymi porcjami zachować 6 godzin przerwy, a w ciągu dnia nie przekraczać dawki 5 g.

 

4. Black Bombs – opinie
Preparat dzięki wykorzystaniu naturalnych składników jest bezpieczny w stosowaniu. Starannie dobrane czynniki pozwalają cieszyć się harmonijnym i stosownym spalaniem tkanki tłuszczowej, bez zbędnego ryzyka pojawienia się efektu jojo czy jakiegokolwiek zagrożenia dla zdrowia bądź życia. Osoby stosujące preparat Black Bombs podkreślają, że już pierwsza porcja tego spalacza powoduje wyraźnie odczuwalne rezultaty podczas ćwiczeń. Skuteczność termogenika firmy Dorian Yates, podobnie jak i innych spalaczy tkanki tłuszczowej, jest uzależniona od zbilansowanej diety i właściwie dostosowanego planu treningowego.

 

5. Black Bombs – cena
Cena suplementu Black Bombs jest podyktowana formą, w jakiej jest sprzedawany. W przypadku tabletek (90 szt.) koszt zakupu to około 109 zł. W przypadku wspomnianego już proszku (300 g) cena wynosi około 120 zł. Choć początkowo preparat Black Bombs był pozycją unikatową, stopniowy wzrost popularności tego produktu spowodował, iż na obecną chwilę jest ogólnodostępny. Black Bombs bez najmniejszego problemu można zakupić w punktach sprzedaży suplementów diety, a także w naszym sklepie internetowym.