Nie wszystkie osoby trenujące są zainteresowane suplementami diety i ich działaniem. Bardzo często po suplementy diety sięgają tylko osoby trenujące w sposób bardzo intensywny, wręcz zawodowy. Standardową grupą osób korzystających z suplementów diety są też kulturyści, osoby budujące maksymalnie dużą tkankę mięśniową. Suplement diety BCAA Xtra może być oczywiście wykorzystywany także przez te osoby, ale trzeba mieć na uwadze, że jest to suplement o skutecznym działaniu, który nastawiony jest na uzyskiwanie bardzo konkretnych rezultatów bez żadnych dodatkowych problemów związanych chociażby z otłuszczeniem organizmu.

 

SPIS TREŚCI:
1. Kto powinien korzystać z BCAA Xtra?
2. BCAA Xtra dla osób budujących mięśnie
3. BCAA Xtra dla osób budujących wytrzymałość i szybkość

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. Kto powinien korzystać z BCAA Xtra?
Suplement diety BCAA Xtra to aminokwasy, które mają szczególne znaczenie dla regeneracji organizmu oraz dla procesów związanych z budowaniem nowej tkanki mięśniowej. Jest to rzecz o dużym znaczeniu, ponieważ każdy organizm ma poważne problemy z uzyskiwaniem odpowiedniej ilości aminokwasów z grupy BCAA, przez co budowanie nowego mięśnia czy dbanie o to, by tkanka mięśniowa już istniejąca nie była uszkadzana, staje się zadziwiająco trudne.

 

Z suplementu BCAA Xtra korzystać mogą praktycznie wszystkie osoby trenujące. Nie ma większego znaczenia, jaki trening i w jakim celu jest przez nie wykonywany. Jest to poważna zmiana w stosunku do suplementów diety pojawiających się dzisiaj na rynku, które zazwyczaj przeznaczone są do osiągania bardzo konkretnych rezultatów.

 

W przypadku suplementu BCAA Xtra chodzi przede wszystkim o odpowiednią regenerację mięśni i rozbudowę tkanki mięśniowej, która jest istotna dla osoby trenującej. Nie ma zatem znaczenia, czy ktoś jest pływakiem i chce się rozwijać pod tym względem, czy ktoś biega regularnie i chciałby mieć większą wydolność biegową. Dla tych wszystkich osób suplement BCAA Xtra będzie elementem wspierającym osiąganie celów.

 

2. BCAA Xtra dla osób budujących mięśnie
Podstawowe zadanie suplementu BCAA Xtra to dostarczanie do organizmu wyjątkowo ważnego elementu wchodzącego w skład mięśni. Są to aminokwasy egzogenne, zaliczane do grupy BCAA, czyli aminokwasy o nietypowo dużych cząsteczkach, które organizm ludzki jest w stanie przyswajać z pożywieniem, ale w przeciwieństwie do wszystkich innych aminokwasów nie ma możliwości ich samodzielnego produkowania. Jeśli zaczyna brakować aminokwasów z grupy BCAA, organizm nie tylko spowalnia procesy związane z budowaniem nowych mięśni, ale także przyspiesza procesy odwrotne, katabolizm, czyli mechanizm powodujący redukcję mięśni ze względu na konieczność uzyskania materiałów, potrzebnych do naprawy pozostałej części mięśni.

 

Suplement diety BCAA Xtra jest wyjątkowo dobrym rozwiązaniem, ponieważ jego kaloryczność jest znikoma. W praktyce oznacza to, że rzeźbienie mięśni z wykorzystaniem BCAA Xtra jest wyjątkowo wygodne.

  Fabryka Siły Sklep

3. BCAA Xtra dla osób budujących wytrzymałość i szybkość
Budowanie wytrzymałości i szybkości z BCAA Xtra jest zadaniem znacznie łatwiejszym. Stosowanie BCAA Xtra sprawia, że organizm buduje mięśnie w sposób najbardziej optymalny i nigdy nie ma najmniejszego problemu z ich odpowiednim działaniem.

 

Suplement diety BCAA Xtra dostępny jest w postaci proszku, który można rozpuścić w wodzie. W dni treningowe należy przyjmować dwie porcje suplementu BCAA Xtra. Pierwsza z nich powinna być przyjęta ok. pół godziny przed treningiem, a druga – po treningu. Zapewni to najlepsze przygotowanie mięśni do pracy i pozwoli na ich łatwiejszą regenerację. W dni bez treningu należy przyjmować jedną porcję suplementu BCAA Xtra.

Jedna porcja suplementu BCAA Xtra to 10 g rozmieszane w jednej szklance płynu. Porcji nie należy powiększać, ponieważ jest ona dobrana w sposób, który pozwala na uzyskanie efektów anabolicznych oraz energetycznych.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy