Najwyższej jakości produkty dla sportowców oferuje firma APS. Preparaty wyprodukowane przez tę markę mają różne działanie, począwszy od rozbudowy masy mięśniowej i zwiększenia siły, przez podwyższenie naturalnej wytrzymałości, a skończywszy na ułatwieniu redukcji tkanki tłuszczowej.

 

SPIS TREŚCI:
1. Działanie APS Mesomorph
2. APS Mesomorph – unikalny skład
3. APS Mesomorph – dawkowanie

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 29,99 zł za miesiąc

 

 

1. Działanie APS Mesomorph
APS Mesomorph zawiera bardzo dużo składników, które wzmacniają naturalny potencjał organizmu. Ułatwiają osiągnięcie wymarzonej sylwetki oraz poprawiają ogólną kondycję. Dzięki unikalnemu połączeniu wykorzystanych składników aktywnych suplement gwarantuje wiele korzyści dla organizmu. Warto wspomnieć chociażby o tym, że APS Mesomorph sprawia, że zwiększa się ilość produkowanego azotu, praca mięśni przebiega prawidłowo, poza tym mięśnie zwiększają swoją siłę, stają się bardziej wytrzymałe. Mesomorph jest idealnym wsparciem dla osób, których plany treningowe są bardzo intensywne i ukierunkowane na rozwój masy mięśniowej.

 

2. APS Mesomorph – unikalny skład
W preparacie znajduje się wiele ważnych składników. Przede wszystkim beta-alanina, która w połączeniu z histydyną skutecznie odkwasza włókna mięśniowe i tworzy rewelacyjne środowisko do ich rozwoju. Co więcej, ten konglomerat świetnie wpływa na funkcjonalność ATP, będącego głównym nośnikiem energetycznym ludzkiego organizmu. Kolejną istotną funkcję spełnia cytrulina, związek często wykorzystywany w mieszankach przedtreningowych. Związek ten jest przede wszystkim boosterem tlenku azotu, co oznacza, że przyczynia się do uwalniania azotu i wzmożenia transportu niezbędnych składników do mięśni. Dzięki temu dochodzi do wzrostu siły.

 

Warto wspomnieć, że cytrulina jest jednym z elementów cyklu mocznikowego, który jest mechanizmem oczyszczającym nasz metabolizm i wzmagającym naturalne procesy regeneracji. Mesomorph posiada też w składzie ikarynę – związek, który zaliczany jest do flawonoidów. Działanie ikaryny polega na potęgowaniu fizjologicznej produkcji wspomnianego już tlenku azotu, a także wzmocnieniu resyntezy testosteronu. Z kolei glukuronolakton to substancja chemiczna, której zadaniem jest wzmożenie mechanizmów usuwania zbędnych produktów przemiany materii, ochrona wątroby, a także detoksykacja ustroju.

  Fabryka Siły Sklep

3. APS Mesomorph – dawkowanie
Odżywka Mesomorph jest suplementem diety o bardzo silnym działaniu i dlatego jej stosowanie powinno być ograniczone jedynie do dni treningowych. Suplementacja preparatem firmy APS jest bardzo prosta. Pojedynczą miarkę odżywki należy wymieszać w ok. 250 ml zimnej wody i spożyć ok. 30 minut przed planowaną aktywnością fizyczną. Warto podkreślić, że preparat nie powinien być przyjmowany w porach wieczornych, ponieważ może powodować problemy z zasypianiem.