Każda firma zajmująca się produkcja suplementów stara się przygotować dla nas ofertę, dzięki której będziemy mogli osiągnąć zadowalające efekty realizowanego treningu. Przykładem preparatu, którego systematyczne przyjmowanie zwiększa produkcję tlenku azotu, dzięki czemu rozbudowa sylwetki przebiega sprawniej, jest Mesomorph od firmy APS.

 

SPIS TREŚCI:
1. Krótka charakterystyka APS Mesomorph
2. Składniki APS Mesomorph
3. Dawkowanie APS Mesomorph

 


1. Krótka charakterystyka APS Mesomorph
Suplement APS Mesomorph przyjmowany przed każdą sesją treningową będzie gwarantował większą wytrzymałość i bezpośrednio wzmocni proces regeneracji. W ten sposób zyskujemy dodatkową energię i siłę potrzebne do realizacji zaplanowanych ćwiczeń. W trakcie treningu możemy oczekiwać, że bilans azotowy będzie utrzymywany na odpowiednim poziomie. Dzięki temu nawet najbardziej intensywny wysiłek fizyczny nie doprowadzi do wzmożenia niekorzystnych przemian katabolicznych.


2. Składniki APS Mesomorph
Beta-alanina
To składnik warunkujący wzmocnienie naszej naturalnej wytrzymałości, znacznie ogranicza zmęczenia, stymuluje rozwój masy mięśniowej poprzez wzrost produkcji karnozyny (białka wchodzącego w skład mięśnia).

 

Jabłczan cytruliny
Nasila uwalnianie tlenku azotu, który wpływa na wzrost przepływu krwi i sprzyja sprawniejszemu transportowi składników odżywczych do mięśni. W efekcie powstaje tzw. pompa mięśniowa.


Ikaryna
Flawonoid, który działa na podwyższenie neurotransmiterów umożliwiających regulację pracy systemu nerwowego. Co więcej, ikaryna wpływa na regulację stężenia testosteronu. Fabryka Siły Sklep


Azotan i jabłczan dwukreatyny
To dwie niezwykle funkcjonalne formy kreatyny, najbardziej popularnego składnika, który podnosi w organizmie ATP. Ilość ATP w naszym ustroju warunkuje skuteczność wszystkich procesów biochemicznych, a co za tym idzie – zapewnia efekty wypracowane dzięki diecie i treningom.

 

L-tauryna
Tauryna pozwala na utrzymanie prawidłowego metabolizmu na poziomie komórkowym, skutecznie usuwa zbędne metabolity wtórne. Co więcej, jest także częstym składnikiem boosterów treningowych, ponieważ zwiększa naszą energię do ćwiczeń.

 

Glukuronolakton
Pozwala usuwać szkodliwe produkty, które powstają w wyniku przemian metabolicznych. To prekursor rybozy; pomaga w transporcie kwasów karboksylowych do komórek mięśniowych.

 

Metyloksantyna
Środek, który działa pobudzająco, zmniejsza poziom adenozyny i hamuje rozpad cAMP.

 

3. Dawkowanie APS Mesomorph
Produkt stosuje się wyłącznie w dni treningowe. Jedną miarkę należy rozpuścić w szklance zimnej wody i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Ze względu na silne działanie pobudzające suplement nie powinien być spożywany wieczorem.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy