Szukasz sposobu na szybsze pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej? Pracujesz nad mięśniami, ale masz wrażenie, że ciągle pokrywa je warstwa wyjątkowo opornego do spalenia tłuszczu? Zależy ci, by stracić na wadze w naturalny i bezpieczny dla zdrowia sposób? Witamy w świecie Animal Cuts od Universal Nutrition – jednego z najlepszych produktów spalających tkankę tłuszczową.  

 

SPIS TREŚCI:
1. Animal Cuts – działanie
2. Skład, opinie Animal Cuts
3. Animal Cuts – dawkowanie

 

 

1. Animal Cuts – działanie
Animal Cuts to profesjonalny suplement stworzony z myślą o osobach, które chcą zmienić swój dotychczasowy wygląd lub poprawić go i osiągnąć optymalna masę ciała. Preparat nie tylko pomoże spalić tkankę tłuszczową, ale także pobudzi przed treningiem, dzięki czemu wykonasz go na 200%. Stosujący Animal Cuts w opiniach na temat produktu potwierdzają, że udało im się zrzucić nawet do 7 kg w miesiąc!

 

Działanie preparatu Animal Cuts obejmuje podkręcenie metabolizmu i hamowanie apetytu, a także pozbywanie się wody podskórnej, co gwarantuje natychmiastowe ustąpienie uczucia obrzmienia i opuchnięcia. Suplement zawiera 42 pakiety. Każdy z nich posiada kapsułki o różnym składzie – dzięki temu organizm, otrzymując coraz to nowe aktywne substancje, będzie ciągle walczył z tkanką tłuszczową. Animal Cuts to połączenie najwyższej jakości naturalnych i sprawdzonych składników, które gwarantują znaczące efekty w krótkim czasie.

 

2. Skład, opinie Animal Cuts
Aktywne składniki Animal Cuts sprawiają, że organizm spala tkankę tłuszczową przez cały czas, nie tylko podczas treningów. W skład kompleksu metabolicznego wchodzą yerba mate, ekstrakt z malin, cholina, bezwodna kofeina czy orzechy koli. Yerba mate to substancja dobrze znana ze swoich właściwości na całym świecie.

 

Ekstrakt z malin ma działanie pobudzające, a zawarte w nim ketony malinowe wykazują właściwości termogeniczne – przyspieszają proces spalania tkanki tłuszczowej poprzez nasilenie ciepłoty ciała i wzrost potliwości. Bardzo ważnym składnikiem spalacza jest także cholina. Jej zadaniem jest zapobieganie odkładania się tłuszczu w organizmie.

  Fabryka Siły Sklep

Bezwodna kofeina i guarana silnie pobudzają, podobnie jak orzechy koli oraz wcześniej wspomniana yerba mate i cholina. Te ostatnie to prawdziwa bomba energetyczna, a także remedium na zmęczenie, poprawiona perystaltyka jelit i przyspieszone trawienie. Suplement zawiera także substancje wspomagające pracę tarczycy: L-tyrozyna nie tylko przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej, ale także ma działanie anaboliczne. Korzenie mniszka lekarskiego i imbiru działają detoksykacyjnie i zwiększają odporność.

 

3. Animal Cuts – dawkowanie
Jak stosować Animal Cuts? 1 dawka suplementu zawarta jest w jednej saszetce. W dni nietreningowe 1 saszetkę zastosuj między śniadaniem a obiadem, popijając szklanką wody. W dni treningowe 1 saszetkę przyjmij 30 min przed treningiem. Jeśli chcesz zwiększyć efekty, możesz również zastosować dodatkową saszetkę między śniadaniem a obiadem.

 

Jeżeli jeszcze wahasz się nad wypróbowaniem Animal Cuts, sprawdź opinie klientów, którzy chwalą nie tylko efekty, ale również atrakcyjną cenę naszego suplementu. Animal Cuts to zdecydowany faworyt na rynku suplementów. Znajdziesz go w każdym sprawdzonym sklepie z suplementami dla sportowców.