Animal Cuts to jeden z legendarnych spalaczy tkanki tłuszczowej, który od wielu lat funkcjonuje jako skuteczny sposób walki z nadwagą. Niniejszy tekst stanowi dokładną analizę składu oraz działania tego preparatu. Dowiedz się, na czym polega jego fenomen i czy warto wprowadzić go do swojej suplementacji.

 

SPIS TREŚCI:
1. Animal Cuts – skład
2. Animal Cuts – działanie
3. Animal Cuts – dawkowanie
4. Animal Cuts – opinie
5. Animal Cuts – cena

 


1. Animal Cuts – skład
Preparat Animal Cuts to niezwykle skuteczny spalacz tkanki tłuszczowej, który stanowi jeden z flagowych suplementów firmy Universal Nutrition. Formuła preparatu jest także największym atutem tej odżywki. Producenci postanowili wykorzystać w Animal Cuts wiele składników, które na skutek synergistycznego działania dają niesamowity efekt w procesie kształtowania sylwetki oraz walki z nadmierna masą ciała. Marka Universal postawiła tylko na sprawdzone i skuteczne substancje, które od długiego czasu stanowią skład wielu mieszanek termogenicznych i innych preparatów ukierunkowanych na odchudzanie.

 

Animal Cuts najłatwiej określić można jako połączenie organicznych składników o zróżnicowanym działaniu. Począwszy od typowych związków pobudzająco-stymulujących jak kofeina czy guarana, przez liczne polifenole i antyoksydanty (np. ekstrakty herbaciane i kawowe), związki usprawniające pracę tarczycy, nasilające diurezę czy poprawiające funkcjonalność systemu nerwowego, skończywszy na czynnikach ograniczających szkodliwą działalność kortyzolu, zmniejszających apetyt i znacznie usprawniających przyswajalność wartości odżywczych z pożywienia. Kompozycja wielu substancji pozwala na złożone oddziaływanie w metabolizmie, dzięki czemu proces spalania tkanki tłuszczowej jest wspierany na kilku różnych płaszczyznach.

  Tu kupisz ten produkt Universal Animal Cuts - 42sasz. (4.76) Universal Animal Cuts - 42sasz. 232,89 zł Sprawdź Teraz!

2. Animal Cuts – działanie
Wieloskładnikowa formuła Animal Cuts uniemożliwia określenie jednego, konkretnego działania suplementu. Producenci podzielili składniki na swoiste grupy, które pozwalają na precyzyjne określenie właściwości poszczególnych kompleksów zawartych w termogeniku marki Universal Nutrition.

 

Mieszanka gotu kola, guarany, kofeiny bezwodnej, ekstraktu z malin oraz yerba mate stanowi niejako podstawę działania preparatu Animal Cuts. Związki te wykazują silne działanie stymulujące i nasilające proces termogenezy, co znacznie podnosi potliwości oraz stanowi dodatkowy zastrzyk energii do wykonania jeszcze intensywniejszego treningu. Firma Universal dostosowała porcje składników w taki sposób, aby ćwiczący nie musieli obawiać się nadmiernego pobudzenia, problemów ze snem czy przyśpieszonej akcji serca będących częstymi efektami działania spalaczy tkanki tłuszczowej.

 

Wspomniane wcześniej ekstrakty z różnych odmian herbaty i kawy są doskonałym źródłem polifenoli. Związki te wykazują bardzo skuteczne działanie oczyszczające, a także umożliwiają sprawne usuwanie wolnych rodników. Dzięki temu metabolizm osiąga idealne warunki do podkręcenia tempa swojej pracy, co jednocześnie przekłada się na szybsze wykorzystanie wartości odżywczych z pożywienia oraz intensywniejsze spalanie tkanki tłuszczowej.

 

Zaburzenia pracy tarczycy niejednokrotnie stanowią przeciwwskazanie do wprowadzenia spalaczy tkanki tłuszczowej, a także utrudniają pozbycie się nadmiernej masy ciała. Animal Cuts stanowi swoistą rewolucję w tej kwestii. Universal Nutrition wykorzystując l-tyrozynę, a także esencję z liści oliwnych i pospolitej szałwii, zapewnia regulację pracy tego gruczołu, co stanowi jeden z elementów profilaktyki zaburzeń gospodarki hormonalnej.

 

Usunięcie nadmiernie nagromadzonej wody podskórnej stanowi pierwszy etap odchudzania. Dopiero po jej redukcji organizm rozpoczyna prawdziwy proces kształtowania sylwetki, a metabolizm wkracza na intensywniejszy tryb pracy. Animal Cuts dzięki obecności mniszka lekarskiego, jałowca, pokrzywy, nasion selera, korzenia łopianu oraz liści bukko warunkuje efektywny proces diurezy, a także szybszą realizację tej fazy.

 

Redukcja tkanki tłuszczowej wiąże się z niskokaloryczną dietą, która stanowi dość duże obciążenie dla systemu nerwowego. Mała ilość energii w postaci ograniczonej liczby tłuszczów i węglowodanów w asyście intensywnego treningu może spowodować pogorszenie koncentracji oraz spadek motywacji do ćwiczeń. Universal Nutrition Animal Cuts zawierając w formule swojego preparatu wcześniej wspomnianej stymulanty, a także dodatek dwuwinianu choliny oraz drobnolistnej bacopy, pozwala na silne działanie nootropowe stanowiące świetne wsparcie dla układu nerwowego i zabezpieczającego go przed obniżoną funkcjonalnością.

 

Kolejny kompleks, będący połączeniem żeń-szenia, fosfatydyloseryny, ekstraktu z kory magnolii oraz korzenia witanii, skutecznie niweluje szkodliwy wpływ kortyzolu na organizm. Hormon ten, określany mianem hormonu stresu, powoduje nasilenie degradacyjnych przemian katabolicznych. Animal Cuts efektywnie minimalizuje ten efekt, chroniąc mięśnie przed spadkiem i zabezpieczając metabolizm przed spadkiem intensywności jego pracy.

 

Całość składu spalacza Universal Nutrition została dopełniona dwoma niezwykle istotnymi konglomeratami. Pierwszy z nich, CCK Boosting, jest ukierunkowany na ograniczenie łaknienia i niekontrolowanych napadów głodu. W jego skład wchodzą gurmar, pektyny pochodzące z owoców jabłek oraz kora cynamonowca. Drugim z nich jest mieszanka licznych ekstraktów roślinnych (czarnego pieprzu, imbiru, ostrej papryki, grejpfruta, a także kwercetyna i naringina), których zadaniem jest poprawa przyswajalności wartości odżywczych z pożywienia. Oznacza to, że Animal Cuts skutecznie minimalizuje straty składników pokarmowych w trakcie procesów trawiennych, co jednocześnie warunkuje szybsze efekty zbilansowanej diety.

 

3. Animal Cuts – dawkowanie
W celu uzyskania maksymalnych korzyści preparat Animal Cuts należy stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Rekomenduje się, by w dni treningowe zastosować jedną saszetkę odżywki na 30 minut przed planowanym wysiłkiem fizycznym. Drugą natomiast można przyjąć między śniadaniem a obiadem, co pozwoli na dodatkową intensyfikację efektów. Z kolei w dni wolne od aktywności producenci zalecają, by pojedyncza porcja Animal Cuts została zastosowana pomiędzy pierwszym a głównym posiłkiem w ciągu dnia. Każdorazowa dawka powinna zostać popita co najmniej jedną szklanką wody.

 

4. Animal Cuts – opinie
To, co przede wszystkim decyduje o dużej skuteczności suplementu Animal Cuts, to skład, który bazuje wyłącznie na sprawdzonych rozwiązaniach. Kompozycja wykorzystana przez Universal Nutrition umożliwia kontrolowane i zarazem solidne wsparcie diety oraz planu treningowego, które zostały ukierunkowane na redukcję tkanki tłuszczowej. Efekty wypracowane dzięki temu termogenikowi charakteryzują się wysoką jakością, a odstawienie suplementu nie prowadzi do pojawienia się niepożądanego efektu jo-jo.

 

5. Animal Cuts – cena
Preparat Animal Cuts jest jednym z podstawowych suplementów w ofercie Universal Nutrition, dlatego też jego dostępność w punktach sprzedaży odżywek dla sportowców jest bezproblemowa. Produkt można kupić także w naszym sklepie internetowy, gdzie cena za opakowanie o pojemności 42 saszetek wynosi 160 zł.