Współczesne odżywki białkowe mimo że zawierają podobny skład złożony z tych samych substancji o charakterze odżywczym, różnią się skutecznością i siłą oddziaływania na organizm przyjmujących je sportowców i amatorów wysiłku fizycznego. Konsument nierzadko gubi się w bogactwie rynkowej oferty i nie wie, co tak naprawdę wybrać, żeby dobrze ulokować kwotę, jaką zdecydował się wydać na daną odżywkę. Activlab Muscle Up Protein zdecydowanie wyróżnia się w branży suplementów sportowych, co czyni go jednym z najlepszych preparatów tego typu obecnych na rynku.

 

SPIS TRESCI:
1. Activlab Muscle Up Protein – działanie
2. Activlab Muscle Up Protein – skład
3. Activlab Muscle Up Protein – opinie konsumentów

 


1. Activlab Muscle Up Protein – działanie
Muscle Up wspomaga przede wszystkim regenerację potreningową oraz przyspiesza wzrost suchej masy mięśniowej dzięki wysokiej zawartości protein. Stanowi też świetną propozycję dla osób walczących z nadwagą. Dzięki temu suplementowi osiągniecie celu sylwetkowego nie stanowi już nieosiągalnego wyzwania, lecz staje się dziecinne proste w przeciągu kilku tygodni od rozpoczęcia przyjmowania Muscle Up. Efektywny wzrost komórek mięśniowych oraz zapobieganie procesom katabolicznym w organizmie sprawia, że Muscle Up jest propozycją nie do odrzucenia dla fanów tężyzny fizycznej w dowolnej dyscyplinie sportu i na dowolnym poziomie zaawansowania. Zarówno wyczynowcy, jak i ci, którzy uprawiają sport rekreacyjnie, powinni być zadowolenie z uderzającej mocy tego suplementu.

 

2. Activlab Muscle Up Protein – skład
Głównym składnikiem Muscle Up jest duża ilość wysokiej jakości koncentratu białka serwatkowego (70%), który wzbogacono o kreatynę i taurynę. Takie połączenie daje potężny bodziec do wzrostu mięśni oraz ich regeneracji. Oprócz tego produkt oparty jest na pewnej ilości węglowodanów i niewielkiej ilości tłuszczów. Charakteryzuje się dobrym profilem aminokwasowym wynikającym z zawartości wielu aminokwasów endogennych i egzogennych, które są potrzebne do rozbudowy sylwetki i funkcjonowania każdej osoby aktywnej fizycznie.

 

3. Activlab Muscle Up Protein – opinie konsumentów
Większość konsumentów ocenia Muscle Up jako bardzo dobry produkt. Przekonuje głównie bogata zawartość białka w połączeniu z kreatyną i tauryną, co nie jest takie oczywiste przy większości odżywek białkowych. Jednoczesne przyjmowania białka i kreatyny wydaje się wygodniejsze dla większości osób niż dotychczasowe spożywanie osobno w formie niezależnych od siebie preparatów.

  Fabryka Siły Sklep

Użytkownicy chwalą sobie również różnorodność smaków, w jakich dostępny jest Activlab Muscle Up, oraz jego dobrą rozpuszczalność zarówno w mleku, jak i wodzie. Koniec z gęstymi zawiesinami, w których pływają grudki i które wymagały długiego mieszania. Muscle Up jest po prostu łatwy do przyrządzenia. Nie bez znaczenia jest też konkurencyjna cena, ponieważ firma Activlab posiada pod tym względem jedną z najkorzystniejszych obecnie ofert na rynku. Ta konkretna odżywka jest dziś jednym z liderów, jeśli chodzi o najczęściej kupowane odżywki wysokobiałkowe.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy