Patrząc na dzisiejsze reklamy oraz okładki magazynów dla mężczyzn, można odnieść wrażenie, iż każdy facet jest skazany na trening niczym Paul Wade, trener i autor książki pod tytułem "Skazany na trening". Sama książka bije rekordy popularności. Więzienna zaprawa umacnia umysł i ciało, co udowodnił Paul Wade. Jedno jest pewne - moda się zmienia, nie mniej jednak męska wysportowana sylwetka zawsze będzie w cenie!


SPIS TREŚCI:
1. Wszędzie idealni mężczyźni – mężczyzna jest skazany na trening

2. Presja społeczna jest niczym więzienna zaprawa

3. Rób trening i nie daj się zwariować

4. Ćwiczenia na brzuch - od czego zacząć?

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -10 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc1. Wszędzie idealni mężczyźni – mężczyzna jest skazany na trening

Dzisiejsi mężczyźni z pewnością mogą zauważyć silne oddziaływanie mediów masowych (jakimi są czasopisma, telewizja oraz internet) na kreowanie wizerunku idealnej męskiej sylwetki.


Praktycznie na każdym kroku można spotkać zdjęcia półnagich facetów, na widok których kobietom opadają szczęki, a mężczyzn krew zalewa, bo przecież oni również chcieliby tak wyglądać. Oczywiście najtrudniej jest przyznać się do tego przed samym sobą!

 

2. Presja społeczna jest niczym więzienna zaprawa

Często mówi się o zaniku męskości w XXI wieku. Prawdą jest, iż wizerunek idealnego mężczyzny zmieniał się z czasem. Zmieniały się również jego zadania, przez co nie musiał już tylko polować na zwierzynę i zapewnić tym samym bytu swojemu potomstwu. Doszły obowiązki związane z utrzymaniem ogniska domowego, karierą zawodową, presją większych zarobków, opieką nad dziećmi i okazywaniem czułości, co w negatywny sposób przekładało się na typowo męskie cechy, jak choćby praktycznie niedostrzegalna dziś prawdziwa pewność siebie.


Pomimo zmian, we wzorcach zachowania nie zmieniło się jedno – społeczeństwo akceptuje i stawia na piedestale mężczyzn dobrze zbudowanych i wysportowanych, gdyż sportowa sylwetka to nie tylko zdrowie, siła, sprawność i urok, ale również podświadomy sygnał, że właśnie ten facet jest samcem alfa. Fabryka Siły Sklep


Więzienna zaprawa jest równie ciężka, co radzenie sobie z presją. Mężczyzna XXI wieku jest skazany na to, aby wprowadzić trening w swoją codzienność!


3. Rób trening i nie daj się zwariować

Spokojnie! Warto zdać sobie sprawę, że od nawału tego wszystkiego w najlepszym przypadku może rozboleć głowa, by ostatecznie popaść w kompleksy i zatracić na zawsze resztki pewności siebie. Mężczyzna, jeśli chce być na topie, skazany jest na trening. Uświadomienie sobie tego nie powinno powodować presji.


Warto pamiętać o tym, że jako świadoma osoba cały czas można zmienić zasady gry na swoją korzyść. Oznacza to, że nawet jeśli nie ma się idealnej muskulatury, zawsze można zapisać się na siłownię i zmienić swoje nawyki żywieniowe, korzystając z rad wybranego trenera personalnego.


Zawsze można zacząć na nowo, od podstaw budować swój wizerunek i wyzbyć się wszystkich kompleksów, aby móc brać pełną garścią wszystko to, co jest w nim najlepsze!


4. Ćwiczenia na brzuch - od czego zacząć?

Po pierwsze, należy określić własną formę. Koniecznie będzie przejrzenie się w lustrze i jasne postawienie sobie celu oraz określenie planu jego realizacji. Następnie warto zapisać się na siłownię i - jeśli do tej pory nie miało styczności z treningiem siłowym - skorzystać z możliwości wykupienia współpracy z trenerem personalnym. To właśnie ta osoba zadba o metamorfozę osoby zmieniającej swoje życie i sylwetkę, dobierając odpowiednie plany treningowe i żywieniowe!


Nie ma co czekać, trzeba działać! Paul Wade i jego książka mogą pomóc zbudować formę nawet w domowych warunkach. Również dobrze jest wykonywać trening na siłowni. Warto jednak zdać sobie sprawę z tego, iż zadbany i męski facet jest skazany na to, aby dbać o swoje ciało i umysł, wykonując trening siłowy oraz zdrowo się odżywiając. Widzisz, jakie to proste?