Ambasadorami FIWE zostali: Simeon Panda, Michał Karmowski, Daniel Omielańczuk, Akop Szostak, Sylwia Szostak, Paweł Głuchowski, Mariusz Mróz.


W dniach 12-13 września 2015 roku w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się druga edycja FIWE - Międzynarodowych Targów Branży Fitness & Wellness.

To największe targi branżowe w Europie Środkowo-Wschodniej

i jednocześnie najważniejsze wydarzenie sektora fitness & wellness w Polsce.


FIWE to targi o biznesowym charakterze, mające na celu zaprezentowanie bogatej gamy sprzętu, akcesoriów i usług fitness & wellness w jednym miejscu. To także doskonała okazja do spotkań i wymiany wiedzy pomiędzy reprezentantami tego dynamicznie rozwijającego się sektora, a także przedsiębiorcami i inwestorami poszukującymi nowych pomysłów na rozpoczęcie biznesu.

Po sukcesie zeszłorocznej edycji organizator, firma Reinhold EXPO, podjęła decyzję o trzykrotnym zwiększeniu powierzchni wystawienniczej w stosunku do imprezy z 2014 roku.


Goście specjalni, pokazy i prelekcje:


Odwiedzający FIWE z pewnością docenią szereg atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o nich. Publiczność zostanie zaproszona do udziału w wyjątkowych pokazach i treningach, panelach dyskusyjnych i konferencjach. Wydarzenia towarzyszące targom FIWE będą prowadzone przez międzynarodowych prelegentów i specjalistów branży. Imprezę uświetnią także pokazy gości specjalnych targów.

Ambasadorami FIWE zostali: Simeon Panda (jeden z najsłynniejszych fitness modeli na świecie będący jednocześnie w czołówce najpopularniejszych kulturystów), Michał Karmowski, Daniel Omielańczuk, Akop Szostak, Sylwia Szostak, Paweł Głuchowski, Mariusz Mróz. Specjalnym wydarzeniem podczas Targów będzie FIWE BODYBUILDING – zawody kulturystyczne, podczas których odbędą się jedyne w Polsce eliminacje do Arnold Classic oraz zawody crossfit – FIWE CROSS CHAMPION. Nowością będzie też strefa FIWE EXPERTS – kompendium branżowej wiedzy przedstawione podczas konferencji, jak i paneli dyskusyjnych oraz treningi z gwiazdami powered by Reebok!

Co nowego w tym roku?


Na gości tegorocznej edycji FIWE czeka sporo nowości. Na powiększonej powierzchni wystawienniczej pojawią się nowe strefy tematyczne, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Pierwszą z nich będzie FIWE EXPERTS – platforma biznesowa przeznaczona dla przedsiębiorców, managerów i kadry instruktorskiej z branży fitness & wellness. Będzie ona swoistym kompendium fachowej, sprawdzonej i unikalnej wiedzy. 


W ramach FIWE EXPERTS odbęda się: międzynarodowe spotkanie branży, networking, coaching, warsztaty, konferencje i panele dyskusyjne, które ułatwią nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi partnerami. FIWE EXPERTS to niepowtarzalna okazja zdobycia cennej wiedzy i porad od najlepszych w swoim fachu.


Kolejna strefa to nie lada gratka dla miłośników atletycznych sylwetek. FIWEBODYBUILDING to zawody kulturystyczne, podczas których odbędą się jedyne w Polsce eliminacje do Arnold Classic Europe 2015! Właściciele największych klubów i siłowni zaprezentują swoich najlepszych zawodników, którzy przez lata pracowali nad idealną formą.


Trzecia strefa to coś na czasie dla wszystkich fanów fitnessu i aktywności fizycznej – treningi z master trenerami międzynarodowej sceny fitness powered by Reebok! Poznaj swoją hardość i siłę! Sprawdź swoją kondycję. Tylko na FIWE przygotuj się na wiele aktywności i sprawdzenie się pod względem siły i wytrzymałości! Dodatkowo na scenie głównej odbędą się liczne pokazy, a także treningi z gwiazdami branży fitness. Każdy odwiedzający będzie mógł wziąć udział w treningach prowadzonych przez międzynarodowych instruktorów.


Obecność obowiązkowa!


WYSTAWCY Targów FIWE to firmy, które chcą zaprezentować swoje usługi i produkty oraz nawiązać długofalowe relacji z klientami.


Są nimi producenci, dystrybutorzy oraz importerzy: sprzętu sportowego, wyposażenia siłowni oraz klubów fitness, akcesoriów sportowych, akcesoriów do sportów walki, sprzętu CrossFit, sprzętu rehabilitacyjnego, suplementów diety, odzieży treningowej,

wyposażenia klubów sportowych, urządzeń do odnowy biologicznej,
wyposażenia saun/łaźni parowych, wyposażenia solarium.

ODWIEDZAJĄCYMI są inwestorzy, deweloperzy, zarządcy nieruchomości, przedsiębiorcy, osoby planujące rozpoczęcie działalności biznesowej

w branży, managerowie, właściciele oraz trenerzy, a także przedstawiciele:

– siłowni;
– klubów fitness;
– klubów sportowych;
– klubów Crossfit;
– sklepów sportowych;
– szkół prywatnych oraz państwowych;
– pływalni;
– hoteli;
– ośrodków leczniczo-wypoczynkowych i sanatoryjnych;
– dzielnicowych, miejskich i gminnych ośrodków sportu i rekreacji;
– parków rozrywki,gabinetów odnowy biologicznej spa/wellness.


Partnerzy FIWE:
Zainteresowanie udziałem w Targach FIWE wzrasta z dnia na dzień. Na uczestnictwo w wydarzeniu zdecydowały się znaczące na polskim rynku firmy.


ZŁOTYM SPONSOREM TARGÓW została firma MATMARCO
– wyłączny dystrybutor sprzętu firmy PRECOR

MECENASEM TARGÓW została firma ITP S.A. – wyłączny dystrybutor sprzętu marki TECHNOGYM

SREBRNYM SPONSOREM TARGÓW została firma HEALTH MED SPORT – wyłączny dystrybutor marki BODYFICIENT w Polsce

PARTNEREM TARGÓW została firma BioTech USA.

PARTNEREM TARGÓW została firma Apus Sports


Spotkajmy się na FIWE!

Zapraszamy!
12-13.09.2015 r. Warszawa, Warszawskie Centrum EXPO XXI


Więcej informacji na: www.fiwe.pl oraz na oficjalnym profilu FIWE na Facebook'u