Wzrost masy i siły mięśniowej to marzenie wielu osób. Jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że dążenie do idealnej sylwetki wiąże się z ciężką pracą oraz wyrzeczeniami. W celu wsparcia swoich starań osoby aktywne fizycznie często sięgają po różnego rodzaju suplementy, które mają za zadanie skutecznie stymulować wzrost masy oraz siły mięśniowej. Wśród wielu różnych preparatów o takim działaniu znajduje się odżywka Xtreme Anabolic Stack. Jest to środek, który bez wątpienia można polecić wszystkim szukającym suplementu najwyższej jakości. Zobaczmy, w czym tkwi siła odżywki Xtreme Anabolic Stack.

 

SPIS TREŚCI:
1. Xtreme Anabolic Stack – działanie
2. Xtreme Anabolic Stack – skład
3. Xtreme Anabolic Stack – sposób użycia
4. Xtreme Anabolic Stack – gdzie kupić?
5. Xtreme Anabolic Stack – cena

 


1. Xtreme Anabolic Stack – działanie
Odżywka Xtreme Anabolic Stack to wysokiej jakości booster testosteronu, który sprawdza się doskonale w przypadku osób stawiających na trening siłowy oraz siłowo-szybkościowy. Działanie odżywki jest naprawdę niezwykle szerokie. Stanowi doskonałe wsparcie podczas treningu. Dzięki suplementowi regeneracja zachodzi zdecydowanie szybciej.


2. Xtreme Anabolic Stack – skład
Odżywka Xtreme Anabolic Stack wyróżnia się naprawdę bogatym składem. Producent zdecydował o zastosowaniu następujących substancji:

– kwas D-asparaginowy– w ludzkim organizmie bierze udział między innymi w procesie stymulowania produkcji testosteronu;
– ekstrakt korzenia różeńca górskiego, wykazuje działanie adaptogenne, czyli wspomagające nasz organizm przeciw działaniu kortyzolu (stres);
– ekstrakt rdestu japońskiego, w tym resweratrol, znany ze swoich właściwości przeciwzapalnych, kardioprotekcyjnych, neuroprotekcyjnych, silny antyoksydant;
– witamina B6;
– kwas foliowy;
– witamina B12;
– witamina D3.

 

Tak bogaty skład przekłada się na wyjątkową skuteczność odżywki. Działanie preparatu zostało oparte w dużej mierze na substancjach pochodzenia roślinnego. Stosowanie Xtreme Anabolic Stack sprawia, że pobudzony zostaje naturalny proces produkcji testosteronu. Fabryka Siły Sklep

 

3. Xtreme Anabolic Stack – sposób użycia
Odżywka ma niezwykle wygodną formę kapsułek. Dziennie spożywać należy dwie kapsułki, które trzeba popić szklanką wody. Odżywkę stosujemy rano bądź bezpośrednio przed rozpoczęciem treningu. Bardzo ważne jest, aby suplement zażywać w okresie, kiedy trenujemy. W wyniku przeprowadzonych badań ustalono, że skutecznym protokołem przyjmowania DAA jest stosowanie suplementów zawierających ten związek przez okres 12 dni (każdego dnia), a następnie przerwanie stosowania przez okres 7 dni.


4. Xtreme Anabolic Stack – gdzie kupić?
Odżywka Xtreme Anabolic Stack jest obecnie bardzo chętnie kupowanym suplementem sprawdzającym się w przypadku osób uprawiających sporty siłowe oraz siłowo-szybkościowe. W związku z tym jej zakup nie stanowi najmniejszego problemu. Odżywka Xtreme Anabolic Stack znajduje się w ofercie większości sklepów oferujących asortyment kierowany do osób aktywnych fizycznie i sportowców. Jeżeli zakupy w sklepie stacjonarnym z jakiegoś powodu nie są dla nas odpowiednie, możemy zdecydować się na sprzedaż internetową. To bardzo wygodne rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić mnóstwo czasu.

 

5. Xtreme Anabolic Stack – cena
Plusem odżywki jest nie tylko jej działanie i bezpieczeństwo stosowania, ale również korzystna cena. Cena jest naprawdę odpowiednia do jakości odżywki – niezwykle skutecznej i gwarantującej osiągnięcie efektów.

Xtreme Anabolic Stack to wysokiej jakości odżywka, która pozwoli osiągnąć postawiony cel. Jej stosowanie jest naprawdę bezpieczne, a cena bardzo korzystna. To bez wątpienia odżywka, po którą warto sięgnąć. Na szczęście jest łatwo dostępna – bez trudu można ją kupić w sklepach oferujących odżywki i suplementy diety dla sportowców.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy