Whey Protein Complex 100% to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które dopiero rozpoczęły pracę nad swoim ciałem lub robią to od dłuższego czasu i potrzebują widocznego efektu swoich działań. Preparat składa się z koncentratu białka serwatkowego WPC i izolatu białka serwatkowego WPI-CFM pozyskiwanych z mleka. Białka te charakteryzują się bardzo dużą wartością biologiczną. Dzięki zaawansowanej technologii produkcji i specjalnej ultrafiltracji są doskonale przyswajane przez organizm człowieka.

 

SPIS TREŚCI:
1. Whey Protein Complex 100% – działanie
2. Whey Protein Complex 100% – opinie i efekty
3. Whey Protein Complex 100% – cena, sklepy i dawkowanie

 

 

1. Whey Protein Complex 100% – działanie
Białko odpowiada za wzrost masy mięśniowej i jest naturalnym budulcem komórek ciała człowieka. Dzięki aktywności fizycznej i odpowiednio zbilansowanej diecie dodatkowe spożywanie Whey Protein Complex 100% sprawi, że efekty będą jeszcze szybsze i bardziej widoczne, a co najważniejsze trwałe. Skład suplementu gwarantuje doskonałe efekty, jednak, jak wspomniano wyżej, są one związane z odpowiednią pracą nad naszym ciałem, w przypadku której warto zasięgnąć porady profesjonalnego trenera lub poszukać odpowiednich informacji na stronach internetowych poświęconych budowaniu masy mięśniowej i treningom siłowym.


2. Whey Protein Complex 100% – opinie i efekty
Na stronach internetowych poświęconych kulturystyce lub aktywności fizycznej można spotkać bardzo dużo pozytywnych komentarzy i artykułów poświęconych Whey Protein Complex 100%. Osoby stosujące suplement pozytywnie oceniają możliwość wyboru jednego z 7 smaków preparatu oraz podkreślają jego dużą skuteczność i trwałość uzyskanych efektów. Suplement jest szczególnie polecany osobom, które przez szybką przemianę materii nie są w stanie zwiększyć swojej masy ciała. W połączeniu z odpowiednią intensywnością ćwiczeń na poszczególne partie mięśniowe można wyraźnie zauważyć efekty działania preparatu. Whey Protein Complex 100% stosowany jest też przez osoby, które chcą sukcesywnie zwiększać masę mięśniową, czy to ze względu na zawodowe uprawianie sportu, czy rekreacyjny wysiłek fizyczny. Należy rozpuścić porcję suplementu w mleku, choć producent zaleca szczególnie wodę.


3. Whey Protein Complex 100% – cena, sklepy i dawkowanie
Whey Protein Complex 100% jest powszechnie dostępny w sklepach z odżywkami dla sportowców czy klubach fitness i siłowniach. Standardowo najniższą cenę oferują sklepy internetowe i tam można również zapoznać się z opiniami osób, które stosują suplement. Cena za 1000 g zaczyna się od około 65 złotych i w zależności od wielkości opakowania, czy tez ilości sztuk kupowanego produktu, może być odpowiednio mniejsza. Producent zaleca stosowanie od 1 do 3 porcji preparatu dziennie – rano po przebudzeniu, wieczorem przed snem i w środku dnia pomiędzy posiłkami lub po treningu. Żeby efekt działania Whey Protein Complex 100% był właściwy, należy stosować odpowiednio zbilansowaną dietę i prowadzić aktywność fizyczną. Zwiększanie dawki dziennej nie jest zalecane. Produkt nie jest polecany dzieciom, młodzieży, kobietom w ciąży i kobietom karmiącym.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy