Podstawowym zadaniem, jakie jest stawiane przed suplementem UNS Mass Shocker jest maksymalizowanie tempa budowy tkanki mięśniowej. Oznacza to, że z suplementu powinny korzystać osoby, dla których najważniejszym celem jest budowanie tkanki mięśniowej, oraz osoby bardzo dobrze wytrenowane, które chciałyby osiągnąć lepsze wyniki. Suplement UNS Mass Shocker to mieszanka białek i węglowodanów.

 

SPIS TREŚCI:
1. UNS Mass Shocker – budulec
2. UNS Mass Shocker – energia
3. UNS Mass Shocker – regulacja (kreatyna)
4. UNS Mass Shocker – prawidłowe dawkowanie

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. UNS Mass Shocker – budulec
Za najważniejszy element suplementu diety UNS Mass Shocker można uznać budulec, jaki jest dostarczany do organizmu. Budulec zawarty w tym suplemencie to białka i aminokwasy.

 

Białka w UNS Mass Shocker pochodzą z serwatki. Są to specjalne białka o wyjątkowym działaniu. Budowanie mięśni oznacza przekształcanie białek, czyli zamianę jednego białka w inne poprzez dołączanie do niego odpowiednich aminokwasów. Organizm jest w stanie wytworzyć je samodzielnie, co jednak jest procesem powolnym. Dzięki temu, że organizm otrzymuje odpowiednią ilość aminokwasów z zewnątrz, jest w stanie pracować znacznie szybciej, a proces tworzenia nowego mięśnia przebiega znacznie efektywniej.

 

2. UNS Mass Shocker – energia
Dostarczanie energii do organizmu jest niemal równie ważne jak dostarczanie budulca. Podawane węglowodany muszą najpierw trafić do mięśni bezpośrednio po treningu, by umożliwić ich szybką regenerację i zablokować katabolizm. Następnie energia musi być podawana w sposób ciągły, co zapewnia możliwość efektywnego budowania mięśni. W przypadku węglowodanów niemożliwe jest jednak, by ta sama substancja była w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby organizmu.

 

Dlatego właśnie suplement diety UNS Mass Shocker posiada w swoim składzie mieszankę węglowodanów. Cześć z tych węglowodanów to węglowodany proste. Jest to około 1/3 masy wszystkich węglowodanów zawartych w suplemencie. Pozostałe węglowodany to węglowodany o dużych cząsteczkach, których rozkładanie jest znacznie trudniejsze i powolniejsze, co przekłada się na powolne uwalnianie energii już po treningu. Zapewnia to możliwość zasilania wszystkich procesów zachodzących w czasie, kiedy człowiek odpoczywa, a nawet wtedy, kiedy śpi.

  Fabryka Siły Sklep

3. UNS Mass Shocker – regulacja (kreatyna)
Dobry gainer musi zadbać także o to, by organizm posiadał odpowiednie warunki do maksymalnie efektywnej pracy. Suplement UNS Mass Shocker robi to przede wszystkim poprzez podawanie dużych ilości kreatyny, której dawka szybko powoduje stan nasycenia nią mięśni. Taki stan sprawia, że efekty treningu są lepsze. Kreatyna podawana jest w postaci nawodnionej, łatwej do wchłonięcia, dzięki czemu szybko trafia do mięśni.

 

Oprócz kreatyny w suplemencie UNS Mass Shocker znajduje się bardzo duża ilość aminokwasów BCAA. Te aminokwasy nie mogą być produkowane przez organizm samodzielnie, a tempo zachodzenia zjawisk wykorzystujących te aminokwasy zależy od ilości surowca podawanego z zewnątrz. Aminokwasy BCAA nie mają realnego wpływu na cały bilans pokarmowy diety, przez co można podnosić ich dawkę, co przyspiesza anabolizm.

 

4. UNS Mass Shocker – prawidłowe dawkowanie
Dawkowanie suplementu UNS Mass Shocker najlepiej jest ustalić z dietetykiem lub z trenerem personalnym, którzy będą w stanie dobrać odpowiednie ilości do potrzeb konkretnej osoby.

 

Typową dawką dla początkującego kulturysty jest jedna porcja suplementu dziennie przyjmowana zaraz po treningu. Porcja suplementu to 100 g proszku rozmieszane w 250–300 ml chłodnej wody. Wraz ze wzrostem masy mięśniowej należy dołożyć drugą porcję przyjmowaną rano.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy