Jeżeli nadal masz problem z przytyciem, nie wiesz, w jaki sposób zwiększyć swoją wagę bądź ciągle jesz i nie możesz nabrać masy, wiedz, że problem może leżeć po stronie intensywnej przemiany materii. Niejednokrotnie zbyt intensywna praca metabolizmu utrudnia rozbudowę masy mięśniowej, co z pewnością na dłuższą metę może okazać się frustrujące. Warto więc pomyśleć o wsparciu poprzez wprowadzenie suplementacji. Najlepszym rozwiązaniem okażą się preparaty białkowo-węglowodanowe, które potocznie określa się mianem gainerów. Firma UNS z dumą prezentuje suplement Mass Shocker, skuteczny sposób na przełamanie stagnacji i efektywną rozbudowę masy mięśniowej.

 

SPIS TREŚCI:
1. UNS Mass Shocker – skład
2. UNS Mass Shocker – działanie
3. UNS Mass Shocker – dawkowanie
4. UNS Mass Shocker – opinie
5. UNS Mass Shocker – cena

 


1. UNS Mass Shocker – skład
Preparat Mass Shocker to gainer, którego skład w 70% bazuje na mieszance prostych i złożonych węglowodanów. Dzięki niskiej zawartości związków tłuszczowych (poniżej 3%) firma UNS mogła wykorzystać większą dawkę białka (20%) odznaczającego się wysoką jakością. Przede wszystkim białko wykorzystane w odżywce Mass Shocker stanowi popularny i niezwykle skuteczny koncentrat białka serwatki, która pochodzi z mleka. Oprócz tego wysoka jakość zastosowanych protein odznacza się niezwykle bogatym aminogramem, co dodatkowo uatrakcyjnia formułę oraz działanie prezentowanej odżywki typu gainer. Firma UNS zadbała również o obecność błonnika pokarmowego, co ma na celu ograniczenie ewentualnych problemów ze strony systemu trawiennego. Mass Shocker dzięki takiej kompozycji zawartych w nim składników często jest określany mianem „przemyślanego gainera”.

 

2. UNS Mass Shocker – działanie
Mass Shocker, podobnie jak i inne preparaty zaliczane do grona gainerów, jest suplementem przeznaczonym do kontrolowanego wzrostu masy ciała. Duża dawka węglowodanów w asyście białka serwatki stanowi świetne rozwiązanie dla wysokokalorycznych diet, podczas których ciężko niekiedy utrzymać dobowy bilans energetyczny. Z kolei wykorzystanie niewielkiej porcji tłuszczów pozwala na bezpieczną rozbudowę masy mięśniowej bez ryzyka niepotrzebnego zatłuszczenia sylwetki. Należy jednak pamiętać, że gainer firmy UNS należy stosować wraz z odpowiednio dopasowanym planem dietetycznym i treningowym.

 

UNS Mass Shocker jest skierowany głównie do osób mających problemy z przytyciem. Niska masa ciała w połączeniu ze wzmożoną pracą metabolizmu często powoduje trudności z rozbudową mięśni. Mass Shocker dzięki dużej dawce kalorii może w prosty i wygodny sposób pokrywać niezbędną nadwyżkę energii, która zostanie wykorzystana przez nasz organizmu do zwiększenia ilości włókien mięśniowych. Jak wiadomo, włókna stanowią podstawową jednostkę strukturalną mięśni, dlatego też ich ilość rzutuje na ich całkowitej masie.

  Fabryka Siły Sklep

Preparat Mass Shocker dzięki wykorzystaniu zróżnicowanych frakcji węglowodanów pozwala na powolne i rozciągnięte w czasie uwalnianie energii. Dzięki temu straty energetyczne powstałe podczas intensywnego treningu będą stale uzupełnianie nawet kilka godzin po zakończonym wysiłku fizycznym. Drugim i równie ważnym aspektem suplementu firmy Mass Shocker jest obecność cząsteczek białkowych, które charakteryzuje duża zawartość aminokwasów. Oprócz bezpośredniego oddziaływania protein na wzrost masy związki aminokwasowe przyczyniają się do nasilenia mechanizmów regeneracji oraz odnowy, co skutecznie chroni mięśnie przed następstwami zmian katabolicznych.

 

3. UNS Mass Shocker – dawkowanie
Podstawowym kryterium odpowiedniego stosowania preparatu Mass Shocker jest dobowa kaloryka diety. Dlatego też to ćwiczący ustalają ilość porcji odżywki UNS, jaka powinna zostać przyjęta w ciągu dnia, aby pokryć dzienne zapotrzebowanie na zawarte w nim składniki. Producenci zalecają, by suplement był stosowany zarówno w dni treningowe, jak i wolne od aktywności fizycznej. W celu nasilenia efektu rozbudowy i wzrostu naszych mięśni zaleca się, by suplement był przyjmowany po zakończonym treningu.

Pojedynczą porcję odżywki Mass Shocker należy wymieszać w shakerze

z odpowiednią ilością zimnej wody lub odtłuszczonego mleka. Napój powinno spożyć się tuż po przygotowaniu. Suplement marki UNS można też stosować jako dodatek do niektórych posiłków, najlepiej tych, które posiadają najmniejszą ilość kalorii spośród wszystkich pozycji naszego dziennego menu.

 

4. UNS Mass Shocker – opinie
Odżywki typu gainer, w tym opisywany preparat UNS Mass Shocker, od długiego czasu stanowią jeden z podstawowych suplementów wspierających osoby aktywne ficzynie. Głównym powodem jest wygoda ich stosowania – przyrządzenie koktajlu na bazie odżywki białkowo-węglowodanowej nie wymaga od ćwiczącego dużych umiejętności kulinarnych, a także znacząco skraca czas przygotowania w porównaniu do kilkuskładnikowego dania. Niemniej jednak należy pamiętać, że suplementy diety stanowią jedynie dodatek do zdrowego odżywiania i nigdy nie powinny być traktowane na równi ze zbilansowanym oraz pełnowartościowym posiłkiem.

 

Mass Shocker jest suplementem polecanym zarówno osobom początkującym, jak i doświadczonym zawodnikom. Co więcej, gainer firmy UNS nie jest przeznaczony tylko dla pasjonatów treningu siłowego czy dyscyplin sylwetkowych. Preparaty białkowo-węglowodanowe są coraz częściej wykorzystywane przez zawodników innych sportów, np. piłki nożnej czy sztuk walki. Dynamiczna praca mięśniowa i wysiłek o charakterze aerobowo-wytrzymałościowym skutkuje trudniejszym budowaniem masy. Niejednokrotnie sama dieta, pomimo wysokiej kaloryki, może okazać się niedostatecznym rozwiązaniem. W tym celu warto wspomóc się skondensowanym zastrzykiem energii w postaci Mass Shocker.

 

Firma UNS postanowiła zadbać o zadowolenie swoich klientów, dlatego też gainer Mass Shocker charakteryzuje niezwykle bogata paleta wariantów smakowych, które zarówno po przygotowaniu z wodą, jak i mlekiem nie tracą na swojej jakości. Dodatkowo dzięki zaawansowanej technologii produkcji suplement nie powoduje problemów z rozpuszczalnością czy ewentualnych komplikacji ze strony przewodu pokarmowego. Niejednokrotnie tańsze gainery mogą powodować wzdęcia, bóle brzucha i uczucie przepełnienia. Wszystko za sprawą użycia składników o słabej gatunkowości, co jednocześnie rzutuje na całym suplemencie. UNS Mass Shocker gwarantuje zadowolenie od pierwszej porcji zarówno dla naszych mięśni, jak i kubków smakowych.

 

5. UNS Mass Shocker – cena
Preparat Mass Shocker jest oferowany w kilku wersjach gramaturowych, które decydują o ostatecznej cenie suplementu. Odżywka białkowo-węglowodanowa marki UNS najczęściej jest sprzedawana w opakowaniach 3400 g (89 zł) oraz 5000 g (135 zł). Suplement Mass Shocker to ogólnodostępny produkt, który bez najmniejszych problemów można zakupić w punktach sprzedaży odżywek dla sportowców oraz w naszym sklepie internetowym.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy