Jeśli ktoś rozpoczyna trening siłowy, prędzej czy później zacznie się interesować takimi produktami, dzięki którym efektywność treningu będzie większa. Jeśli chodzi o preparaty, które są najczęściej wybierane przez osoby trenujące, będą to wszelkiego rodzaju suplementy białkowe, które są w stanie zagwarantować najlepsze efekty i wpłynąć na stan umięśnienia. Właściwie każda licząca się na rynku firma ma w swojej ofercie odżywki białkowe. Firma Trec stworzyła Trec Whey 100.

 

SPIS TREŚCI:
1. Czym jest suplement Trec Whey 100?
2. Jakie działanie gwarantuje nam Trec Whey 100
3. Składniki Trec Whey 100
4. Dawkowanie Trec Whey 100
5. Dostępność Trec Whey 100
6. Opinie o Trec Whey 100

 


1. Czym jest suplement Trec Whey 100?
Białko Trec Whey 100 to świetna propozycja, która przypadnie do gustu wymagającym osobom regularnie trenującym i starającym się wykonywać ćwiczenia, by zbudować masę mięśniową. Jest to produkt, który posiada cenne białka serwatkowe, które będą w stanie pokryć zapotrzebowanie na białko u osoby aktywnej fizycznie. Produkt opiera się na białku, które pochodzi z mleka, ale pozbawione zostało cukru mlecznego – laktozy.
Zminimalizowany jest również poziom tłuszczu. W składzie znajdujemy wszystkie cenne dla nas aminokwasy, również te o charakterze rozgałęzionym – BCAA. Dzięki temu każdy, kto zdecyduje się na przyjmowanie tego preparatu, może oczekiwać, że uzupełnienie białka w organizmie stanie się łatwiejsze, a realizacja treningu przyniesie więcej pozytywnych efektów.

 

2. Jakie działanie gwarantuje nam Trec Whey 100
Preparat marki Trec charakteryzuje się niezwykle silnym działaniem i jest w stanie zagwarantować naszemu organizmowi wiele pozytywnych efektów. Przede wszystkim wykazuje bardzo silne działanie na budowę suchej masy mięśniowej. Oczekiwać można również, że skutecznie wspomoże przyrost siły i poprawi czas, który będzie potrzebny na potreningową regenerację, dzięki temu szybciej będziemy gotowi na kolejne treningi.

 

Należy zauważyć, że Trec Whey 100 to preparat, który charakteryzuje się świetną rozpuszczalnością, dlatego przygotowanie smacznego koktajlu nie stanowi problemu. W składzie mamy znikome ilości węglowodanów i tłuszczów oraz pełnowartościowe białko. Znajdujące się w suplemencie ekstrakty poprawiają jego smak. Produkt oferowany jest w następujących smakach: czekoladowym, truskawkowym, malinowym, waniliowym, ciastka z kremem, czekoladowo-kokosowym czy czekoladowo-wiśniowym. Białko, które znajduje się w tym preparacie, charakteryzuje się optymalnym czasem wchłaniania, dzięki temu będzie skutecznie wpływać na rozwój włókien mięśniowych u tych osób, które chcą dążyć do rozbudowy mięśni.

  Fabryka Siły Sklep

3. Składniki Trec Whey 100
Preparat białkowy Whey 100 to środek, który nie ma rozbudowanego składu, ponieważ ponad 90% składników to czyste białko. Skład produktu to koncentrat białka serwatkowego, aromat w zależności od smaku, sól sodowa karboksymetylocelulozy, sukraloza (substancja słodząca), beta-karoten. Jak widać, lista składników ograniczona jest praktycznie do minimum. W składzie nie znajdziemy niepotrzebnych dodatków, które mogą być niebezpieczne dla naszego organizmu.

 

4. Dawkowanie Trec Whey 100
Produkt przygotowany przez firmę Trec to świetne rozwiązanie skierowane do osób, które chcą pracować nad rozbudową masy mięśniowej. Według zaleceń producenta powinno się stosować 3 porcje preparatu każdego dnia. Porcja to 30 gramów proszku, który należy rozpuścić w 200 ml wody lub mleka. Należy użyć szejkera bądź blendera, by dobrze wymieszać składniki. W przypadku dni treningowych należy produkt spożyć po przebudzeniu, półtorej godziny po treningu oraz przed snem. W przypadku dni nietreningowych przyjmujemy go po przebudzeniu, pomiędzy posiłkami, a także przed snem. Nie można przekraczać dawki wskazywanej przez producenta, produkt nie może nam również zastępować racjonalnej diety, która jest podstawą. Preparatu nie mogą przyjmować kobiety w ciąży, karmiące oraz dzieci.

 

5. Dostępność Trec Whey 100
Preparat firmy Trec obecnie jest bardzo popularny i sprzedaje się rzeczywiście świetnie, dlatego każdy, kto zdecyduje się na jego przyjmowanie może oczekiwać, że środek będzie działał na jego organizm doskonale. Nie ma problemu z zakupem tego suplementu, jest bowiem powszechnie dostępny we wszystkich sklepach, które specjalizują się w sprzedaży suplementów. Trec Whey 100 pojawia się również w sklepach internetowych, gdzie najczęściej oferowany jest w atrakcyjniejszych cenach. Cena zależy od opakowania. Można kupić jedną porcję w saszetce 30 g oraz opakowanie liczące 600, 900, 1500 lub 2000 g.

 

6. Opinie o Trec Whey 100
Wydaje się, że wśród różnych suplementów diety propozycja Trec jest jedną z lepszych. Wskazują na to opinie, jakie na temat białka wydają jego użytkownicy. Większość użytkowników docenia przede wszystkim bardzo wysoki procent koncentratu białek serwatkowych, dobrą przyswajalność i wyraźne efekty przyjmowania kolejnych porcji białka. Pozytywnie oceniana jest także możliwość wyboru smaków. Jeśli ktoś szuka odżywki białkowej dla siebie, na pewno warto zainteresować się tym produktem i spróbować go wykorzystać, możliwe, że również innym uda się sprawnie popracować nad rozbudową suchej masy mięśniowej.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy