Whey 100 to doskonały do codziennej suplementacji preparat zawierający w składzie starannie wyselekcjonowane proteiny pochodzące z najwyższej klasy mleka. Wysokoprzyswajalne białko serwatkowe w postaci koncentratu firmy Trec jest idealnym rozwiązaniem dla osób uprawiających sport, które ze względu na wysiłek fizyczny mają zwiększone zapotrzebowanie żywnościowe. Ich jadłospis powinien być bogaty w produkty zawierające witaminy, minerały oraz makroskładniki, w tym szczególnie białko zwierzęce o wysokiej wartości biologicznej. Whey 100 obfituje w niezwykle istotne dla procesów anabolicznych aminokwasy, zapewniając rozwój imponującej muskulatury i 100% satysfakcji z długotrwałych efektów.  

 

SPIS TREŚCI:
1. Trec Whey 100 – skład
2. Trec Whey 100 – działanie
3. Trec Whey 100 – dawkowanie
4. Trec Whey 100 – opinie
5. Trec Whey 100 – dystrybucja, gdzie kupić?

 

 

1. Trec Whey 100 – skład
Podstawę budowy białka Trec Whey 100, bo aż 95%, stanowi koncentrat białka serwatki pochodzący z mleka. To właśnie on, ze względu na swoją jakość i biodostępność, jest dzisiaj uznawany za źródło wszystkich pełnowartościowych aminokwasów, w tym leucyny, izoleucyny oraz waliny, czyli popularnego BCAA. Whey 100 nie zawiera żadnych niepotrzebnych domieszek i zanieczyszczeń, które mogłyby obniżyć ilość protein stanowiących istotę tego produktu. Poziom tłuszczu oraz laktozy w suplemencie jest znikomy, ponieważ zostały one usunięte w zaawan-sowanym technologicznie procesie ultrafiltracji.

  Tu kupisz ten produkt Trec Whey 100 - 900g (4.41) Trec Whey 100 - 900g 88,09 zł Sprawdź Teraz!

Prócz wartości odżywczej firma Trec zadbała również o wyższe doznania, jakie towarzyszyć mają przy każdym sięgnięciu po ich preparat. W składzie Whey 100 możemy znaleźć dodatki nadające mu głębi, które różnią się w zależności od smaku preparatu. W przypadku odżywki piernikowej, czekoladowej lub z domieszką czekolady jest to w pełni naturalne kakao. W składzie suplementu o smaku truskawkowym i malinowym odnaleźć można regulatory kwasowości takie jak kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, do tego aromaty, substancje nadające odpowiedniej konsystencji i barwniki oraz sukralozę stanowiącą składnik słodzący dużo bezpieczniejszy od stosowanego powszechnie aspartamu.

 

Barwnik beta-karoten (prowitamina A) występujący w czerwonych warzywach i owocach zastosowany został w Trec Whey 100 o smaku waniliowym, bananowym, ciasteczkowym, pinacolady, advocatu oraz masła orzechowego. Wszystko to tworzy naprawdę unikalny, a zarazem przystępny i autentyczny produkt na miarę XXI wieku.

 

2. Trec Whey 100 – działanie
Działanie preparatu Whey 100 jest ukierunkowane na wspomaganie rozbudowy najwyższej jakości suchej masy mięśniowej. Efekt ten umożliwia pełen aminogram, który oferuje tkankom każda spożyta porcja opisywanej odżywki. W zależności od pory oraz okoliczności jej przyjęcia i indy-widualnych cech osobniczych oczekiwać można efektów na wielu frontach. Rozcieńczony koncentrat zostaje efektywnie rozłożony przez enzymy do pojedynczych aminokwasów, a następnie wchłonięty w przewodzie pokarmowym ze zdumiewającą prędkością. Uwalniania w dużej ilości leucyna, uznawana w świecie nauki za związek ketogeniczny, daje znak tkankom do rozpoczęcia rozwoju i chroni je przed kortyzolem, znanym również pod nazwą hormonu stresu.


Kortyzol niesie za sobą negatywne skutki w postaci odwapnienia kości, nadmiernego wydzielania soku żołądkowego (nadkwasoty), hamowania funkcjonowania układu odpornościowego, a co szczególnie istotne z sylwetkowego punktu widzenia, przyczynia się do realnej stymulacji niechcianego katabolizmu. Leucyna w połączeniu z jej izomerem izoleucyną oraz waliną kompilują związek znany sportowcom jako BCAA. Wyżej wymienione aminokwasy wraz z glutaminą, która jest jednym z elementów budulcowych białek, wspierają dynamiczną rekompozycję składu ciała, a co za tym idzie – towarzyszą w ciągłej budowie włókien mięśniowych z równo-czesnym pozbywaniem się zbędnej tkanki tłuszczowej.


Whey 100 bez zarzutu kompensuje wszelkie niedobory białka występujące szczególnie często w okresie rekonwalescencji oraz w trakcie prowadzenia restrykcyjnych diet prowadzących do redukcji masy ciała. Dodatkowo z dobrym skutkiem hamuje apetyt i chęć podjadania niezdrowych przekąsek, wydłużając przy tym czas odczuwania sytości po posiłku. Białko serwatkowe jest w stanie znacznie podnieść termogenezę poposiłkową, czyli zintensyfikować dynamiczne działanie pokarmu (SDDP). Opiera się to na nasilonym spalaniu kalorii kosztem wydatków energetycznych związanych z trawieniem, przyswajaniem i wykorzystaniem wypitych protein. Trec Whey 100 przyjmowany każdego dnia pomaga zwiększać siłę i znacznie skraca czas niezbędny do całkowitej regeneracji po wysiłku.

 

3. Trec Whey 100 – dawkowanie
Rozpoczynając suplementację preparatem Trec Whey 100, należy zapoznać się z etykietą produktu przedstawiającą zasady i sposób jego stosowania, zwracając szczególną uwagę na fakt, iż jest on jedynie uzupełnieniem dobrze zbilansowanej diety. Trec Whey 100 jest środkiem, który stosuje się zarówno w dni treningowe, jak i nietreningowe. 2 miarki preparatu, tj. 30 g, stanowią jedną porcję, którą należy rozpuścić w 200 ml wody lub mleka. Producent poleca użyć do tej czynności szejkera lub miksera.


Suplementacja Trec Whey 100 odbywa się trzy razy dziennie. W dni treningowe pierwszą porcję należy spożyć po przebudzeniu, drugą po treningu (maksymalnie 1,5 godziny po), a trzecią przed snem. W przypadku dnia nietreningowego różni się jedynie czas spożycia drugiej porcji, którą podaje się między posiłkami.

 

4. Trec Whey 100 – opinie
Whey 100 marki Trec to jedna z najlepszych odżywek proteinowych, jakie można znaleźć na rynku suplementów. Nieszablonowy, w pełni bezpieczny preparat, który stosowany może być w zasadzie przez wszystkich, niezależnie od pory dnia, za każdym razem gwarantując oczekiwane wyniki.
Whey 100 ceniony jest w środowisku fitness również za swój wyrazisty, dopracowany smak i różnorodność jego wyboru, która z łatwością pozwala sprostać gustom najbardziej wybrednych konsumentów.


Koncentrat w postaci łatwo rozpuszczalnego proszku po starannym zmieszaniu bez względu na temperaturę wody lub mleka znika w ciągu kilku chwil bez osadu, tworząc przy tym minimalną pianę na powierzchni shakera. Efekt ten zmniejsza znacznie ryzyko powstawania dyskomfortu i nieprzy-jemnej pełności brzucha po wypiciu odżywki. Producent zadbał o to, by Whey 100 stanowił ciekawą alternatywę żywieniową dla ceniących sobie wygodę oraz uniwersalność, przy okazji kolejny raz potwierdzając wiarygodność i efektywność wyrobów Trec Nutrition.

 

5. Trec Whey 100 – dystrybucja, gdzie kupić?
Trec Whey 100 jest oferowany w różnych wariantach smakowych i grama-turowych. W sprzedaży dostępny jest w smaku: adwokatowym, bananowym, ciasteczkowym, czekoladowo-kokosowym, czekoladowo-sezamowym, czekoladowo-wiśniowym, czekoladowym, malinowym, masła z orzecha ziemnego, truskawkowym oraz waniliowym.

  Tu kupisz ten produkt TREC Whey 100 - 2000g (4.12) TREC Whey 100 - 2000g 229,09 zł Sprawdź Teraz!

Cena suplementu Trec Whey 100 bywa zróżnicowana głównie ze względu na wielkość opakowania. Kupując go w naszym sklepie internetowym – w przypadku zakupu jednej saszetki zawierającej 30 g substancji zapłacisz jedynie 4 zł. Większe opakowania rekomendowane są dla klientów, którzy będą stosować preparat w perspektywie długoterminowej. 600 g Whey 100 można zakupić w cenie 50 złotych; 900 g w cenie 70 złotych, a 1500 g za 115 złotych. Dostępny jest on również w największym opakowaniu o masie 2275 g w cenie 170 złotych. Trec Whey 100 nabyć można również w innych punktach sprzedaży suplementów diety.