Coraz częstszym problemem współczesnych mężczyzn jest zachowanie odpowiedniej masy ciała. Mimo diety i wysiłku na siłowni osiągnięcie tego celu jest bardzo trudne. Unikatowa kombinacja składników zawartych w jednym suplemencie, Therm Line Man, pozytywnie wpływa nie tylko na osiągnięcie rezultatów w postaci utraty tkanki tłuszczowej, lecz również na poprawę poczucia własnej wartości, ogólnego nastroju i popędu płcioweg

 

SPIS TREŚCI:
1. Therm Line Man – skład
2. Therm Line Man – działanie
3. Therm Line Man – dawkowanie
4. Therm Line Man – opinie
5. Therm Line Man – cena

 


1. Therm Line Man – skład
Podstawę zawartości suplementu Therm Line Man stanowi kilka aktywnych, naturalnie występujących w przyrodzie składników. Pierwszy z nich to ekstrakt zawierający kwas hydroksycytrynowy (HCA), którego źródłem jest garcynia kambodżańska. HCA wspiera organizm w ograniczaniu wchłaniania tłuszczu i magazynowania nadmiaru energii w postaci lipidów wypełniających adypocyty. Kolejnym elementem Therm Line Man oddziałującym na spalanie opornej tkanki tłuszczowej jest pieprz kajeński, a dokładniej zawarta w nim kapsaicyna. W następnej kolejności wymienić można wyciąg z liści gymnema sylvestre, który charakteryzuje się właściwościami ograniczającymi głód i apetyt na słodkie przekąski.

 

Funkcję wspierania libido pełni ekstrakt żeń-szenia koreańskiego dopełniony przez cynk i selen. Te dwa wspomniane mikroelementy na równi dbają o zachowanie odpowiedniego poziomu testosteronu i ochronę przed nadmiernym stresem oksydacyjnym. Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, kofeina, niacyna i kompleksowo działający Sinetrol (owoce cytrusowe i guarana) to ostatnie składniki uzupełniające uniwersalną recepturę Therm Line Man.

 

2. Therm Line Man – działanie
Olimp Therm Line Man jest kompletnym suplementem zawierającym całą gamę naturalnych związków ułatwiających dynamiczne osiągnięcie odtłuszczonej, atrakcyjnej sylwetki. Pozwala on z łatwością utrzymać osiągnięty już rezultat bez efektu jo-jo. Jednym z istotnych czynników gwarantujących skuteczności tego preparatu jest duża zawartość esencji pozyskanej ze skórki egzotycznych owoców tamaryndowca malabarskiego, czyli garcinia cambogia. Otrzymany kwas hydroksycytrynowy (HCA), w przeszłości wykorzystywany w gastronomii, dziś spełnia swoje zadanie jako fundamentalny element preparatów na odchudzanie. HCA powoduje zdecydowanie szybsze odczuwanie sytości w trakcie posiłku i redukuje apetyt, co udowodniono w kilku badaniach na modelu zwierzęcym. Istnieją silne argumenty przemawiające za tym, że ten organiczny kwas usprawnia metabolizm tłuszczu w organizmie oraz pozwala wydłużyć czas ćwiczeń fizycznych poprzez redukcję zmęczenia.

 

Synefryna, pochodząca z gorzkiej pomarańczy wykorzystywanej od wieków w tradycyjnej chińskiej medycynie, to kolejny składnik odpowiedzialny za działanie Therm Line Man. Powoduje ona wzrost spoczynkowej przemiany materii i tempa lipolizy, co oznacza, że pozwala spalać więcej kalorii nawet w stanie całkowitego spoczynku. W wyniku spożycia synefryny wraz z kofeiną uzyskuje się efekt synergii, oba związki wzmacniają nawzajem swoje działanie.

  Fabryka Siły Sklep

Źródłem kofeiny znajdującej się w Therm Line Man jest zarówno opatentowana formuła Sinetrol, jak i osobno dodana kofeina bezwodna. Jest ona silnym stymulantem stosowanym dla poprawy wytrzymałości i funkcji poznawczych, do których zaliczyć można pamięć, pomysłowość i motywację. Kofeina podnosi poziom katecholamin, co pośrednio wpływa na usprawnienie oksydacji kwasów tłuszczowych i w połączeniu z deficytem kalorycznym stanowi jedną z najlepszych naturalnych broni przeciwko niechcianym kilogramom. Umiarkowane spożycie kofeiny jest również związane ze zmniejszeniem ryzyka wystąpienia choroby Alzheimera oraz marskości i raka wątroby.

 

Środek Therm Line Man dodatkowo poprawia gospodarkę cukrową organizmu, ma właściwości przeciwzapalne, a dodatkowo moczopędne, co wspomaga utratę nadmiaru zatrzymanej wody w organizmie. Ekstrakt z liści gymnema sylvestre wykazuje skuteczność w leczeniu diabetyków, zmniejsza ochotę na słodycze i posiada wiele innych zastosowań w medycynie naturalnej. Dodatek wszechleku (żeń-szeń właściwy), cynku, selenu oraz kapsaicyny z pieprzu cayenne dopełnia recepturę idealnego spalacza tłuszczu, który nie tylko zapobiega nadwadze i otyłości, ale również polepsza witalność, stymulując równocześnie funkcje ciała oraz umysłu.

 

Therm Line Man pobudza seksualność ukrytą często pod nadmiarem kompleksów nabytych w trakcie niepowodzeń poniesionych podczas ciągłych starć z przybywającymi kilogramami. Olimp Therm Line Man to doskonały preparat, który powstał z myślą o osobach liczących na wsparcie w każdym aspekcie żmudnego procesu odchudzania.

 

3. Therm Line Man – dawkowanie
Suplementacja spalaczem tkanki tłuszczowej Therm Line Man powinna zostać poprzedzona zapoznaniem się z zasadami zamieszczonymi przez firmę Olimp na opakowaniu. Ponadto trzeba liczyć się z tym, iż Therm Line Man nie stanowi alternatywy dla dobrze zbilansowanej diety, lecz jest jej cennym dodatkiem. Suplement produkowany przez Olimp Laboratories dostępny jest w stosunkowo małych, łatwych do połknięcia kapsułkach. Producent zaleca stosowanie ich dwa razy dziennie w porcjach po dwie na raz zarówno w dni treningowe, jak i nietreningowe, zawsze popijając dużą ilością wody. Dwie pierwsze kapsułki należy spożyć około 30 minut przed pierwszym posiłkiem. Jeśli chodzi o kolejną dawkę, zaleca się przyjąć ją 30 minut przed kolacją w dni odpoczynku lub bezpośrednio przed zbliżającym się treningiem.

 

Producent podaje, że suplementacja zgodna z proponowanymi zasadami nie przynosi skutków ubocznych. Ze względu na zawartość kofeiny Therm Line Man nie nadaje się dla dzieci i kobiet będących w ciąży lub karmiących. Od wspomagania w tej formie powinny powstrzymać się również osoby z chorobami układu sercowo-naczyniowego.

 

4. Therm Line Man – opinie
Therm Line Man to idealne rozwiązanie zarówno dla mężczyzn z doświadczeniem w sporcie, jak i tych rozpoczynających dopiero swoją przygodę z treningami i suplementacją. Therm Line Man sprawdzi się doskonale, jeśli naszym celem jest utrata masy ciała lub poprawa gospodarki hormonalnej. Środek ten pozwala na spalenie tkanki tłuszczowej, umożliwiając jednocześnie szybkie i efektywne wyrzeźbienie muskulatury. Naturalne substancje wspomagające redukcję potęgują w zdrowy sposób utratę balastu w postaci zbędnych kilogramów. Właściwości pobudzające dają efekt doraźnego podkręcenia metabolizmu między innymi poprzez stymulację układu nerwowego. Ponadto, jeśli pragniesz wspomóc erekcję i poprawić aktywność seksualną, Therm Line Man jest również dla ciebie. Dodatkowym atutem bez wątpienia jest niska cena, brak skutków ubocznych oraz łatwa dostępność.

 

5. Therm Line Man – cena
W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się Therm Line Man firmy Olimp zawierający 60 kapsułek w jednym opakowaniu. Cena tego produktu wynosi 40 zł. Preparat dostępny jest również w innych punktach sprzedaży suplementów diety oraz w aptekach.