Firma Olimp nie zapomina o swoich podopiecznych i z dumą przedstawia kolejny suplement diety. Therm Line 40+ to spalacz tkanki tłuszczowej, który został przygotowany z myślą o dojrzałych kobietach. Wiek, życie zawodowe, zmiany hormonalne, macierzyństwo – to tylko kilka aspektów, które mogą utrudnić uzyskanie wymarzonej sylwetki. Kompleksowe działanie w połączeniu z naturalnymi składnikami okazuje się idealną alternatywą dla spalaczy tkanki tłuszczowej, które stosują popularni kulturyści i zawodniczki fitness. 

 

SPIS TREŚCI:
1. Therm Line 40+ – skład
2. Therm Line 40+ – działanie
3. Therm Line 40+ – dawkowanie
4. Therm Line 40+ – opinie
5. Therm Line 40+ – cena

 


1. Therm Line 40+ – skład
Preparat Therm Line 40+ jest suplementem diety, którego formuła została opracowana na bazie naturalnych i skutecznych składników ułatwiających przeprowadzenie procesu redukcji tkanki tłuszczowej. Firma Olimp postanowiła zadedykować swój suplement przede wszystkim kobietom dojrzałym, u których spowolniony metabolizm i liczne zmiany hormonalne utrudniają efektywne odchudzanie. Formuła tego produktu została opracowana w taki sposób, by walka z nadprogramowymi kilogramami nareszcie zakończyła się sukcesem.

 

Skład Therm Line 40+ bazuje na organicznych substancjach, co stanowi jedną z największych zalet preparatu. Głównym składnikiem jest opatentowana i unikalna formuła Sinetrol, stanowiąca połączenie ekstraktów roślinnych (głównie cytrusów i guarany), będąca niezwykle silną bronią przeciw opornej tkance tłuszczowej. Jak wcześniej wspomniano, marka Olimp zdecydowała się na wykorzystanie tylko skutecznych substancji odchudzających i termogenicznych, dlatego też nikogo nie powinna dziwić obecność takich związków jak chrom, ekstrakty z zielonej odmiany herbaty i kawy, a także esencje ze znanych przypraw (pieprz kajeński i czarny, imbir, kora cynamonowca). Therm Line 40+ został też wzbogacony o naturalną kofeinę, co stanowi świetną alternatywę dla osób nazbyt wrażliwych na działanie tej substancji.

 

Tu kupisz ten produkt Olimp Therm Line 40+ - 60tabl. -27% (4.03) Olimp Therm Line 40+ - 60tabl. 44,14 zł 60,72 zł Sprawdź Teraz!

 

2. Therm Line 40+ – działanie
Główny mechanizm działania Therm Line 40+ jest bezpośrednio związany z jego fundamentem, czyli wymienionym już Sinetrolem. Proces spalania tkanki tłuszczowej, który jest efektem aktywowanej lipazy przez cAMP, ulega zahamowaniu poprzez obecność substancji nazywanej fosfodiestrazą cAMP. Kompleks określany mianem Sinetrol pozwala na skuteczne blokowanie jej aktywności, co jednocześnie umożliwia intensyfikowanie dotychczasowego procesu destrukcji tłuszczu. Badania dowodzą, że efektywność działalności Sinetrolu jest sześciokrotnie większa niż w przypadku typowego nasilenia termogenezy.

 

Chrom to jeden z podstawowych składników suplementów na odchudzanie. Wszystko za sprawą jego skuteczności w blokowaniu nadmiernego apetytu oraz niekontrolowanych napadów głodu. Suplementy bazujące na chromie pozwalają też normalizować poziomu cukru we krwi, który w przypadku osób otyłych lub z nadwagą jest zazwyczaj podwyższony. Therm Line 40+ okazuje się więc bardzo dobrym sposobem na profilaktykę rozwoju cukrzycy, a także innych chorób metabolicznych.

 

Therm Line 40+ to także silna dawka antyoksydantów i polifenoli, w tym przypadku pochodzących z zielonej herbaty i kawy. ACG i EGCG od długiego czasu stanowią jeden z kluczowych punktów mieszanek służących do oczyszczania organizmu czy niwelowania zbędnych i szkodliwych produktów przemiany materii. Co więcej, świetnie stymulują tempo całkowitej przemiany materii, co tym bardziej podkręca pracę metabolizmu i pozwala na jeszcze szybsze osiągnięcie pożądanego efektu.

 

Firma Olimp postanowiła też wzbogacić skład Therm Line 40+ kilkoma ekstraktami z popularnych przypraw. Kapsaicyna, pochodząca z kajeńskiej odmiany pieprzu, pozwala podnieść temperaturę ciała, co jednoznacznie przekłada się na wzmożenie potliwości i szybsze spalanie nadprogramowej tkanki tłuszczowej. Obecność imbiru należy powiązać z jego kardioprotekcyjnym charakterem, co w przypadku osób otyłych jest niezwykle pożądane. Ponadto świetnie uzupełnia ciepłotwórcze działanie wspomnianej kapsaicyny. Kora cynamonowca to kolejny silny przeciwutleniacz, ale nie tylko. Ekstrakt z popularnego dodatku do ciast i wypieków okazuje się skutecznym środkiem przeciwzapalnym, a także wspomagającym pracę jelit. Esencja cynamonowca pozwala na poprawę wchłanialności składników odżywczych z pożywienia, co jednoznacznie przekłada się na większą efektywność diety i osiągnięcie trwalszych rezultatów sylwetkowych.

 

Nie zapominajmy jednak, że Therm Line 40+ to spalacz tkanki tłuszczowej, co oznacza, że jego skład zawiera także substancje nasilające pracę układu nerwowego i pozwalające podnieść intensywność treningową. Wszystko za sprawą dodatku guarany i naturalnej kofeiny, które pozwalają na stopniowy wzrost energii do ćwiczeń. Warto jednak dodać, że termogenik firmy Olimp nie powoduje nagłego spadku sił po zakończonym treningu. To idealna alternatywa dla mocnych i obciążających spalaczy, które niejednokrotnie mogą powodować nadmierne zmęczenie lub problemy z zaśnięciem.

 

3. Therm Line 40+ – dawkowanie
Therm Line 40+ to suplement diety, którego maksymalne działanie można uzyskać poprzez odpowiednie stosowanie jako dodatek do zdrowego odżywiania i spersonalizowanego planu treningowego. Dzięki temu unikniemy rażących pomyłek bądź braku pożądanych efektów. Producenci zalecają, by preparat przyjmować dwukrotnie w ciągu dnia: 1 tabletka do 30 minut przed śniadaniem lub obiadem, a 2 przed planowanym treningiem. Każdorazowa porcja powinna zostać popita obfitą ilością wody. Sama kuracja spalaczem firmy Olimp nie może trwać dłużej niż 3 miesiące. Po tym czasie zaleca od 1 do 2 miesięcy przerwy.

 

4. Therm Line 40+ – opinie
Therm Line 40+ to przede wszystkim świetne rozwiązanie dla kobiet

w średnim wieku. Połączenie bezpiecznych, naturalnych i wielokrotnie przebadanych składników pozwala na zastosowanie go nawet w najbardziej opornych przypadkach. Dzięki swojemu wyważonemu działaniu suplement firmy Olimp można z dużym powodzeniem wykorzystać zarówno u osób początkujących, jak i wśród miłośniczek sportu oraz zdrowego odżywiania. Należy jednak pamiętać, że Therm Line 40+ jest suplementem diety i nie można go traktować jako substytut. Producenci zalecają też, aby pamiętać o przestrzeganiu zasad prawidłowego stosowania, co pozwoli ograniczyć ryzyko pojawienia się objawów niepożądanych.

 

5. Therm Line 40+ – cena
Suplement Therm Line 40+ jest niezwykle popularną pozycją wśród preparatów ukierunkowanych na ułatwienie odchudzania i nasilenie spalania tkanki tłuszczowej. Produkt firmy Olimp z łatwością można zakupić w aptekach, punktach sprzedaży odżywek dla osób ćwiczących, a także w naszym sklepie internetowym. Cena preparatu Therm Line 40+ wynosi około 40 zł za opakowanie mieszczące 60 tabletek (30 porcji).