Test Freak to jeden z najsilniejszych dostępnych na rynku boosterów testosteronu. Zawiera składniki znane, powszechnie używane w tego typu produktach, a także nowe, które mimo skuteczności jeszcze nie zdobyły popularności na rynku suplementów.

 

SPIS TREŚCI:
1. Test Freak – składniki
2. Działanie Test Freak
3. Test Freak – dla kogo to preparat?
4. Zalecane dawki produktu Test Freak

 


1. Test Freak – składniki
Test Freak jako booster testosteronu zawiera sporą liczbą składników aktywnych. Jest ich więcej niż w składzie innych podobnych produktów. Szczególnie warto tutaj wspomnieć o ekstrakcie z kozieradki TESTOFEN®, którego ilość jest tutaj zdecydowanie większa niż w wielu innych preparatach tego typu. Poza tym znajduje się tu jeszcze TRIGOTEST™, czyli kolejny z opatentowanych wyciągów roślinnych. To między innymi dzięki nim formuła produktu może wpływać na poziom endogennej syntezy testosteronu. Kolejny istotny składnik to buzdyganek naziemny. Obecność składników bioaktywnych znajdujących się w owocach buzdyganka naziemnego to klucz do zachowania witalności.

 

Na koniec warto wspomnieć o mieszance witaminowo-mineralnej. Jest to optymalne połączenie cynku, magnezu i witaminy B6.


2. Działanie Test Freak
Suplement diety Test Freak ma złożone działanie, wpływa wielopoziomowo na funkcjonowanie organizmu. Przede wszystkim ma za zadanie w bezpieczny sposób podnieść poziom testosteronu, optymalizując jego naturalną produkcję w organizmie. Pośrednio wpływa także na wzrost libido. Rzecz jasna, dla osób trenujących na siłowni jedną z najważniejszych zalet tego preparatu jest fakt, że jego dłuższe przyjmowanie sprzyja efektywniejszej rozbudowie sylwetki, zwiększeniu siły oraz usprawnieniu regeneracji po ciężkich treningach.

 

3. Test Freak – dla kogo to preparat?
Preparat Test Freak nie powstał z przeznaczeniem dla jednej tylko grupy osób. Jest on świetnym dodatkiem do diety zarówno sportowców, którzy regularnie trenują i potrzebują profesjonalnego wsparcia w tym zakresie, jak i dojrzałych mężczyzn, którzy trenują amatorsko i chcieliby zobaczyć u siebie niepowtarzalne efekty. Dobrze też sprawdzi się u pełnoletnich adeptów kulturystyki, którzy szukają sposobu na utrzymanie dobrego samopoczucia oraz młodzieńczego temperamentu.

  Fabryka Siły Sklep

4. Zalecane dawki produktu Test Freak
Skuteczność działania wszystkich preparatów podyktowana jest zawsze tym, co zawierają w swoim składzie oraz w jakiej ilości są one przyjmowane. Producent zawsze określa taką ilość, dzięki której możliwe staje się osiągnięcie dobrych wyników w krótkim czasie. Także w tym przypadku jest taka ilość, której przyjmowanie jest w stanie dać najlepsze wyniki. Otóż preparat powinno się przyjmować w ilości jednej sugerowanej porcji dziennie, niezależnie od tego, czy w dany dzień mamy zaplanowany trening, czy nie. Za każdym razem trzeba go przyjmować przed snem. Jedną porcję określa się na 4 kapsułki. Należy je popić przynajmniej 200 ml wody.

 

Preparat powinno się przyjmować na pusty żołądek, najlepiej 30 minut po ostatnim posiłku przed snem. Jeśli chodzi o długość stosowania, to powinna ona wynosić 8 tygodni nieprzerwanego zażywania kapsułek. Po tym czasie, zanim zacznie się kolejny cykl, dobrze jest dać organizmowi ok. 2 tygodni przerwy. Jeśli produkt przyjmuje się zgodnie z zaleceniami producenta jest on skuteczny i bezpieczny.

 

Test Freak to zdecydowanie jeden z najsilniejszych na rynku boosterów testosteronu. Dzięki niemu możliwe jest skuteczne zwiększenie masy i siły mięśni, a także ich szybsza regeneracja. Testosteron utrzymany na odpowiednim poziomie przyczynia się do poprawy libido i wzrostu sprawności seksualnej. Bezpieczne stosowanie Test Freak przyniesie fenomenalne rezultaty.