Odpowiednia suplementacja może mieć znaczący wpływ na jakość naszego treningu. Obecnie na rynku znajduje się wiele ciekawych produktów przedtreningowych, którymi warto się zainteresować. Spośród nich wymienić można między innymi odżywkę Show Time 2.0, która przeznaczona jest głównie dla miłośników sztuk walki i dyscyplin siłowo-wytrzymałościowych. Przyjrzyjmy się, co dokładnie znajduje się w jej składzie.

 

SPIS TREŚCI:
1. Show Time 2.0 – charakterystyka produktu
2. Składniki Show Time 2.0
3. Dawkowanie Show Time 2.0

 


1. Show Time 2.0 – charakterystyka produktu
Show Time 2.0 to bardzo silny preparat przedtreningowy, który doskonale sprawdzi się wśród osób oczekujących spektakularnego wzrostu siły lub wytrzymałości, a także spodziewają się poprawy transportu składników odżywczych do mięśni wraz z krwią. Jeśli chodzi o ten preparat, przede wszystkim warto zainteresować się zestawieniem substancji aktywnych, jakie znajdują się w jego składzie. To właśnie skład jest gwarancją doskonałej jakości i skutecznego działania preparatu.

 

2. Składniki Show Time 2.0
Jeśli chodzi o formułę preparatu Show Time 2.0, poniższa lista stanowi bardzo dobry dowód na przedtreningowy charakter suplementu. Poniżej krótka charakterystyka występujących w preparacie składników, które decydują o skuteczności Show Time 2.0.

 

Beta-alanina – to składnik, który wpływa na proces syntezy karnozyny i dlatego będzie bezpośrednio oddziaływał na proces budowania masy mięśniowej, a także przyczyniał się do realnej poprawy jakości wykonywanej pracy mięśniowej. Beta-alanina zwiększa też wytrzymałość, ogranicza zmęczenie, a także wykazuje korzystne właściwości odkwaszające, co stwarza idealne warunki do kształtowania mięśni.

  Fabryka Siły Sklep

Alfa-ketoglutaran argininy – AAKG to prekursor tlenku azotu i dzięki temu może również wpływać na rozszerzenie naczyń krwionośnych, co determinuje poprawę transportu wartości odżywczych do mięśni. Arginina w formie alfa-ketoglutaranu pozwala na uzyskanie efektu pompy mięśniowej, której wielkość jest zarazem wyznacznikiem zwiększonej ilości siły.

 

Monohydrat kretyny – to oczywisty składnik wszystkich preparatów przetreningowych. Jest to propozycja, która zwiększa syntezę protein, hamuje katabolizm i ma silne działanie proenergetyczne. Kreatyna w formie monohydratu wykazuje też silne właściwości zabezpieczające mięśnie przed rozpadem wynikającym z niewłaściwej diety lub nadmiernego wysiłku fizycznego.

 

L-tauryna – tauryna oprócz dostarczenia dodatkowej energii wykazuje skuteczne działanie detoksykacyjne. L-tauryna umożliwia oczyszczanie ustroju na poziomie pojedynczych komórek, co zapewnia skuteczne usuwanie zbędnych produktów przemiany materii. Co więcej, tauryna jest bardzo dobrym dodatkiem do kreatyny, ponieważ usprawnia jej transport do mięśni i minimalizuje jej straty w trakcie trawienia.

 

Dendrobium – to roślina wykorzystywana w tradycyjnej medycynie chińskiej, gdzie stosowana jest w formie herbaty wpływającej na wzmocnienie układu odpornościowego i delikatnie pobudzającej organizm.

 

Kofeina – to związek, który ma silne działanie termogeniczne i pobudzające. Dzięki działaniu kofeiny rozpad tłuszczów może przebiegać sprawniej, a dodatkowo będziemy mieli więcej energii do realizowania treningu. Ponadto kofeina jest składnikiem, który tłumi nadmierny apetyt. Dzięki działaniu kofeiny temperatura organizmu zostanie podwyższona, co stworzy idealne warunki do pozbycia się opornego tłuszczu i odsłonięcia wypracowanych mięśni.

 

Tyrozyna – składnik, który wykazuje działanie pobudzające, poprawia czujność i koncentrację. Znacząco wspomaga procesy związane z budową masy mięśniowej, a także ogranicza zmęczenie psychofizyczne.

 

Witaminy z grupy B – dzięki nim odpowiednio przebiegają przemiany metaboliczne w zakresie zmian energetycznych. Po ciężkim treningu tych składników będzie brakować, dlatego należy je uzupełniać. Witaminy z grupy B stabilizują też pracę systemu nerwowego oraz chronią go przed nadmiernym przebodźcowaniem.

 

3. Dawkowanie Show Time 2.0
Show Time 2.0 to produkt przeznaczony do przyjmowania wyłącznie w dni treningowe. Jedną porcję preparatu należy przyjąć pół godziny przed treningiem. W dni wolne od wysiłku fizycznego suplement nie powinien być stosowany.