Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że zbudowanie muskulatury nie jest zadaniem łatwym, a odpowiednio zbilansowana dieta dostarczająca nam niezbędnych składników jest podstawą. Co jednak, jeśli nie mamy czasu na żmudne prowadzenie dziennika żywieniowego, a tym bardziej pilnowanie składu naszych posiłków? Warto sięgnąć po suplement niezwykle chwalony przez dotychczasowych klientów – opinie o Scitec Jumbo mówią same za siebie, nie jest to pierwsza lepsza mieszanka białek i węglowodanów.

 

SPIS TREŚCI:
1. Scitec Jumbo – skład
2. Scitec Jumbo – gdzie dostać?

 


1. Scitec Jumbo – skład
Co sprawia, że efekty stosowania Scitec Jumbo mogą być tak dobre? Oczywiście przemyślana kompozycja składników pochodzących z najlepszych źródeł. Na drugim miejscu znajduje się białko serwatkowe, czyli proteiny o wysokiej wartości biologicznej, w których zawarte jest wiele aminokwasów egzogennych (np. izoleucyna, leucyna, walina, metionina) niezbędnych nam do życia i jednocześnie znacznie wspomagających proces budowania masy.


Oczywiście nie ma mowy o dobrym suplemencie bez węglowodanów, a tych jest w Scitec Jumbo zaskakująco dużo – już pojedyncza dawka Scitec Jumbo dostarczy nam ogromnej porcji energii. Mieszanka węglowodanowa w suplemencie zawiera między innymi fruktozę, mąkę owsianą czy dekstrozę – nie ma tu miejsca na potencjalnie szkodliwe lub kiepsko działające składniki, cały skład mieszanki węglowodanowej został dobrany w taki sposób, by dostarczyć nam maksimum energii, która będzie mogła zostać spożytkowana w czasie treningu.


Całość dopełnia dodatek substancji polepszających wchłanianie, rozszerzających naczynia krwionośne oraz kreatyny. Jeśli chcemy zwiększać nasze osiągi na siłowni, to trudno o przecenienie wpływu tych substancji na nasz organizm w okresie budowania formy. To właśnie odpowiednie zbilansowanie białka, węglowodanów i pozostałych elementów tworzących formułę opisywanego preparatu sprawia, że suplementacja może naprawdę wpływać na wydajność naszych treningów.


Ważną zaletą Scitec Jumbo pozostaje jego naturalność – wszystkie substancje wchodzące w skład suplementu zostały pozyskane z dobrze przebadanych źródeł, dzięki czemu mamy pewność, że naturalnie wspomagamy organizm w budowaniu muskulatury, a nie dostarczamy mu porcji podejrzanej chemii, która może i krótkoterminowo pomoże poprawić efekty, ale na dłuższą metę będzie miała niekorzystny wpływ na nasz organizm.


2. Scitec Jumbo – gdzie dostać?
Zarówno cena Scitec Jumbo, jak i jego dostępność sprawia, że to niezwykle interesująca propozycja dla wszystkich, którzy chcą zbudować odpowiednią muskulaturę. Suplement znajdziemy zarówno w stacjonarnych sklepach z odżywkami dla sportowców, jak i w Internecie. Jeśli wcześniej nie mieliśmy do czynienia z tym suplementem, to sklepy z Scitec Jumbo są dosłownie na wyciągnięcie ręki, a bardzo korzystna cena i widoczne poprawienie osiągów sprawią, że z pewnością nie będzie to zakup, którego będziemy żałować.